Discutii legate de Aplicatia Grepolis pentru iOS si Android

DeletedUser

Guest
Eu joc 45% din grepolis de pe Telefon, deoarece sunt şi la şcoală mare parte şi afară. Şi mă enervează următoarele lucruri:

1. Nu pot vedea rapoartele altor jucători când le postează pe forum ( apare pur şi simplu codul raportului )
2. Nu pot vedea alianţe !!! adică pur şi simplu când dau click pe ele şi nu se întâmplă nimic.
3. Ar trebuie să băgaţi şi acolo BB-Codes deoarece este nevoie...
4. La meniu, când te loghezi unde îţi arată Oraş, Insulă, Jucător, Căutare jucător etc... să fie şi o iconiţă cu Alianţă să pot vedea alianţa, membrii ei, să pot modifica Numele alianţei etc... cum e în joc.

Şi mai sunt multe, nu mai îmi vin în cap dar le scriu mâine...
 

DeletedUser

Guest
Eu joc 45% din grepolis de pe Telefon, deoarece sunt şi la şcoală mare parte şi afară. Şi mă enervează următoarele lucruri:

1. Nu pot vedea rapoartele altor jucători când le postează pe forum ( apare pur şi simplu codul raportului )
2. Nu pot vedea alianţe !!! adică pur şi simplu când dau click pe ele şi nu se întâmplă nimic.
3. Ar trebuie să băgaţi şi acolo BB-Codes deoarece este nevoie...
4. La meniu, când te loghezi unde îţi arată Oraş, Insulă, Jucător, Căutare jucător etc... să fie şi o iconiţă cu Alianţă să pot vedea alianţa, membrii ei, să pot modifica Numele alianţei etc... cum e în joc.

Şi mai sunt multe, nu mai îmi vin în cap dar le scriu mâine...
Are mare dreptate , sunt de acord in special cu implantarea BB-Codes pe versiunea mobila sa putem vedea rapoartele!
 

DeletedUser

Guest
Subscriu si eu. Rezolvati problemele si faceti-l ca si pentru PC si pentru iOS.
 

DeletedUser

Guest
Si pentru tableta sa faceti aplicatie speciala,
Insa sa fie ca pe pc ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12048

Guest
Eu joc 45% din grepolis de pe Telefon, deoarece sunt şi la şcoală mare parte şi afară. Şi mă enervează următoarele lucruri:

1. Nu pot vedea rapoartele altor jucători când le postează pe forum ( apare pur şi simplu codul raportului )
2. Nu pot vedea alianţe !!! adică pur şi simplu când dau click pe ele şi nu se întâmplă nimic.
3. Ar trebuie să băgaţi şi acolo BB-Codes deoarece este nevoie...
4. La meniu, când te loghezi unde îţi arată Oraş, Insulă, Jucător, Căutare jucător etc... să fie şi o iconiţă cu Alianţă să pot vedea alianţa, membrii ei, să pot modifica Numele alianţei etc... cum e în joc.

Şi mai sunt multe, nu mai îmi vin în cap dar le scriu mâine...

Sunt de acord cu el.Joc cam 80%de pe telefon pentru ca nu imi permite timpul pentru PC...si chear avem nevoie sa vedem rapoartele colegilor,aliantele,si conversatile mai vechi,nu doar ultimul mesaj:)
 

DeletedUser

Guest
..si chear avem nevoie sa vedem rapoartele colegilor,aliantele,si conversatile mai vechi,nu doar ultimul mesaj:)

Aşa credeam şi eu, dar la mesaj este un buton + într-o căsuţă albastră şi dai pe el şi vezi restul mesajelor !

Haideţi, alţii?
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua ,cind apare aplicatia grepolis pentru ios si pe android ?
 

DeletedUser5993

Guest
Salut, am fost foarte incantat cand au anuntat aplicatia, acum dupa ce am instalat-o am devenit foarte dezamagit.... de ce ? Pentru ca aplicatia crapa la incarcarea hartilor. Nu cred ca o sa fie foarte folositoare cand trebuie urgent sa intru pe joc si aplicatia nu functioneaza.

OS: Android
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9377

Guest
Mie mi se misca foarte bine aplicatia (android 4.1.2) am doar doua lucruri de reprosat:
1 Nu poti face misiunile insulei,
2 Nu poti intra in inventar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Slabuta aplicatia pentru iOS ...

Se mai inchide aplicatia , mai ales pe forumul aliantei.
Forumul merge foarte greu.
Nu poti face misiunile insulare sau initierea.
Nu poti intra in inventar.
La negutatorul fenician la raport se vad doar primele 2 cifre
Pe insula daca Piatra e + si lemn - , arata exact invers Piatra - lemn + .
Nu poti vedea rapoarte.
Nu poti activa sfetnicii cu monede , iti cere sa platesti cu contul Apple 0,89 centi /saptamana.
 
Sus