Dionysia 2022

valiemilian

Stie Tot
Gunoi de event, tre sa citesti si sa vezi ce si cum sa organizezi alea toate... porcarie.
Dacă n ai gold ești 0 e imposibil sa joci la toate 3 fără gold și sa ajungi la recompense mari,știe ca e Crăciunul și sparge lumea bani pe joc,încă un event exclusiv pentru gold,puteau sa bage roata unde cu puțin noroc și mult mai puțin gold chiar făceai ceva din event...
 

Mr.SunShine

Stie Tot
83283cda30
 

IndeedWise

Membru
De ce e naspa eventul? daca nu bagau event era mai bine? Va e sila sa cititi 3 paragrafe de text si sa ganditi ce trupe sa trimiteti la fiecare sarcina... era mai buna roata dar nu ma plang ca s-a bagat eventu asta pana la urma.
Se roaga 100 de oameni din aia 200 ramasi pe comunitatea ro care inca joaca ceva sa ceara setari la inno ca sa jucam si noi.. si el bage v3 si v4 sa se joace el cu david..
Nu toti stam non-stop pe joc ca sa jucam pe v5. De parca viteza face diferenta cat de bun esti. Jucati fratilor ce va place, da nu va mai luati de astia care joaca v3 sau v4, ca nu sunteti cu nimic mai buni decat ei daca voi va dati mari ca intrati la v5.
 

IndeedWise

Membru
Mai bine joci un v3 si iti faci o gagica, decat v5 - v6 si o tii tot pe laba. =))
:)))) adevarat...
El comenteaza de noi ca jucam v3, ca si cum el e zeul grepolissului :))). Daca joci v5 trebuie sa ai timp de v5 desteptule, nu experienta. Ca daca joci bine poti juca si v3 si v5... daca joci prost pierzi si v5 si v3...
 

DeletedUser17271

Guest
Coita te incurci in discutii , zici ca iti place eventul dar totodata preferi v3 v4 ca sa ai timp si de altele ..
Pai domnule ca sa faci rahatul asta de event trebuie sa stai nonstop pe joc altfel ramai la misiunea 1 =))))
Si diferenta dintre v3 si v5 e ca faci totul mai rapid .
Ca daca esti dormeza pe v3 aceasi dormeza esti si pe v5 si invers .
De cand pana cand viteza conteaza asa de mult la timpul pe care esti dispus tu ca jucator sa il depui indiferent de viteza lumii de joc .
Wtf =)))
 

IndeedWise

Membru
Coita te incurci in discutii , zici ca iti place eventul dar totodata preferi v3 v4 ca sa ai timp si de altele ..
Pai domnule ca sa faci rahatul asta de event trebuie sa stai nonstop pe joc altfel ramai la misiunea 1 =))))
Si diferenta dintre v3 si v5 e ca faci totul mai rapid .
Ca daca esti dormeza pe v3 aceasi dormeza esti si pe v5 si invers .
De cand pana cand viteza conteaza asa de mult la timpul pe care esti dispus tu ca jucator sa il depui indiferent de viteza lumii de joc .
Wtf =)))
Asa credeti voi, bai vere daca stau o ora pe joc si pun cum trebuie unitatile am completat alea 6 conuri. Imi vine cooldown dupa si trebuie sa astept. Timp in care ma duc si imi fac treaba. Eu in 2,3 minute am facut o sarcina, ca trimit ce trebuie... Daca tu trimiti de astepti 13 minute la sarcina trebuie sa stai non-stop da... Si ceea ce ai spus de viteze e gresit. Normal ca trebuie sa petrec mai mult timp pe joc la v5 omule, ca sa profit la maximum de viteza pe care o are lumea. Ca daca era cum zicea profesionistul de mai sus, ii spunea dificultatea 3 si dificultatea 5, nu ii mai zicea LUME CU VITEZA 3 sau LUME CU VITEZA 5
 

valiemilian

Stie Tot
De ce e naspa eventul? daca nu bagau event era mai bine? Va e sila sa cititi 3 paragrafe de text si sa ganditi ce trupe sa trimiteti la fiecare sarcina... era mai buna roata dar nu ma plang ca s-a bagat eventu asta pana la urma.

Nu toti stam non-stop pe joc ca sa jucam pe v5. De parca viteza face diferenta cat de bun esti. Jucati fratilor ce va place, da nu va mai luati de astia care joaca v3 sau v4, ca nu sunteti cu nimic mai buni decat ei daca voi va dati mari ca intrati la v5.
E naspa pentru ca e cam gold only comparativ cu altele unde da daca aveai gold mult oricum rupeai dar si cei fara puteau face ceva exact cum ai zis si tu e cooldown de 6 ore sau cat e dupa ce termini deci poti face maxim 3 pe zi asta daca esti activ,deci per total e de cacat premiile ok sunt destul de putine tinand cont ca dureaza ceva sa ajungi la ele
 
Sus