Deznodamant Jalnic,

  • Autor subiect DeletedUser13037
  • Data de început

DeletedUser13037

Guest
Lumea asta s-a dus din aceasta zi (chiar daca mai mult de 2-3 luni nu tinea) datorita celor din A.O.G.
Baieti, nu pot sa spun decat ca sunteti cei mai jalnici jucatori si coronita aia pe care o veti lua o primiti degeaba. Nu meritati efortul. ;)

Macar sa fii incercat cu atacuri cat mai puteati in timpul ramas, nu sa-l puneti pe rapsodie (care de altfel nu e prima lume pe care o strica) sa va ajute si pe voi sarantocilor sa luati o amarata de coronita. La fel ca si cu evenimentul cu artemis.

Ce sa zic, SUNTETI JALNICI prieteni. Nu pot sa va zic decat mult succes, ca pe lumile viitoare veti avea nevoie, nu se vor ma face asemenea greseli. Nu din partea noastra!
 

DeletedUser1420

Guest
a.o.g - cantam prohodul altora


domnilor membrii ai aliantei demos kratos, mare respect pentru niste oameni pe care ii cunosc de multa vreme din aceasta alianta.
Timpurile ne-au tinut departe, nu ne-am tradat reciproc, nu ne-am vorbit de rau, ne-am recunoscut meritele asa cum ne-am recunoscut si defectele.
Voi considerati ca ati castigat lumea asta?... Foarte bine, felicitari, dar exista o alianta pe lumea asta care va termina lumea asta cu minunile in picioare!!!! 7 minuni, nici mai multe, nici mai putine.
Noi am avut taria sa luptam sa darmam minunile voastre, deja construite, va asteptam pe voi sa faceti acelasi lucru. Nu mai incercati sa diminuati meritele altora crezand laconic ca va ridicati in slavi.
Noi am crezut in ceva si am luptat pana la capat.
Noi am crezut in oameni, voi ati crezut intr-o trupa de comercianti adunati din diverse colturi ale lumii.
Voi ati facut compromisuri si intelegeri crezand ca veti castiga ceva.
Istoria nu vorbeste despre oameni mici, istoria retine oamenii mareti, oamenii cu realizari deosebite.
Exista o istorie a grepolisului, va rog sa va intrebati daca voi veti face parte din ea. Nu stiu daca noi vom avea aceasta onoare, exista colegi si adversari care isi vor aduce aminte de noi si peste 10 ani, pe cand voi veti disparea in neantul timpului.
Va urez bafta si mult respect oamenilor care au inteles ce am vrut sa spun aici.

va pupa zyp
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13037

Guest
Draga tinere. Nu pot spune cu certitudine ca esti membru al aliantei A.O.G sau daca joci sau ai jucat pe lumea asta. Insa hai sa-ti spun eu ceva.
In primul rand, nu vreau sa spun ca eu sunt capul Demos Kratos, cu totii stiu cine este, nu am legatura nici cu conducerea insa am incercat sa ajut cum am putut. Ce pot sa-ti spun este ca DA, noi am castigat lumea. Castigul nu inseamna sa tinem toate minunile in picioare, nu s-au facut compromisuri in cazul nostru si iti garantez ca daca 3 sferturi din noi nu se lasau de lume si dadeau inceput cum primeam coroana, voi nici macar un oras de pe o minune nu pupati dragii mei. Cand voi v-ati strans 120, noi eram maxim 20 activi si statisticile pot demonstra asta :p.
In al doilea rand, acesta este doar un joc, nu va face nimeni parte din istorie :)), decat vom fi remarcati ca jucatori sau ca familie, ca asta presupune o alianta. Nu stiu daca ai vreo idee, insa te lamuresc eu. Astept sa-mi spui ce ''tarie'' ati avut voi sa recuperati minunile :))). Daca nu era rapsodie dragilor care sa ne dea afara si sa ne distruga minunea blindata la maxim, voi nici cu slujbe nu reuseati sa luati macar un oras de acolo, MUNCITORILOR. Nu iti e ma baiatule pic de rusine sa spui asemenea lucruri, cand stii foarte bine ca tu si mizeriile tale de colegi ati primit coronita prin intermediul asta?
Eu unul nu pot spune ca sunt afectat, nu am bagat bani ca sa ajung unde am ajuns, nu tin nici sa spun ca am ajuns in top, fiindca nu este asa :). Insa eu am demnitate bai baiatule, stiu sa pierd, iar in cazul de fata, tot voi ati pierdut sarlatanilor :).

In final pot spune decat atat: da, ai dreptate, veti ajunge in istoria jocului, dar veti ajunge cunoscuti ca cei mai mari jegosi care nu stiu decat sa fure si sa castige prin tot felul de siretlicuri. Daca ai ceva de comentat, gandeste inainte sa scrii, te rog eu mult ;).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1420

Guest
...vezi tu pustiule cum e lumea asta :D...cam asta e diferenta dintre aliantele noastre....noi nu am vorbit la nivel de jucatori....totul, daca urmaresti, a fost la nivel de alianta....insa tu pustiule ai ajuns in alianta aia prinr-o conjunctura favorabila....de altfel esti un "nimeni" oricum.
Te lasam sa plangi in continuare si sa te autointitulezi castigatorul lumii pe care de altfel o pretinzi a fi castigato cu armele propri si un mod curat.
in fine.....iti dorim succes si sa ne urmaresti in continuare.;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Uite,iar aud de rapsodie ..hahaha..pana acum spargea conturi..acum sparge minuni..hahaha..cred ca scopul lui e de a sparge ceva :D
PS; din ce il stiu a fost pe la demos din vechi tipuri....sa-si fi bagat dracu coada si ia pus cornite?;)hmmmm..incurcate sunt caile iadului..pardon ..grepolisului..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13037

Guest
...vezi tu pustiule cum e lumea asta :D...cam asta e diferenta dintre aliantele noastre....noi nu am vorbit la nivel de jucatori....totul, daca urmaresti, a fost la nivel de alianta....insa tu pustiule ai ajuns in alianta aia prinr-o conjunctura favorabila....de altfel esti un "nimeni" oricum.
Te lasam sa plangi in continuare si sa te autointitulezi castigatorul lumii pe care de altfel o pretinzi a fi castigato cu armele propri si un mod curat.
in fine.....iti dorim succes si sa ne urmaresti in continuare.;)
Poti sa crezi ce vrei si sa comentezi cum am ajuns eu acolo.
Nu ma autointitulez castigatorul lumii, nu am spus ca am castigat cu armele proprii, chiar te rog sa-mi spui de unde ai inteles tu chestia asta sau unde am scris eu asta :).
Ai dreptate, eu unul chiar sunt un nimeni, dar crede-ma, nici tu nu esti mai presus de mine, chiar deloc ;).

In final si eu iti doresc succes, fiindca chiar veti avea nevoie, cu rapsodie nu va mai merge :). sunt curios pe athens cum o sa mai incercati sa va faceti damblaua :))).
 

DeletedUser2039

Guest
Greyback esti ingrijorat ca pe lumea Athens e drobul de sare sus pe soba si sa nu cada pe "copilasul" tau ?
 

DeletedUser

Guest
Să înțeleg că s-a furat mireasa și pe lumea upsilon?
Să fim serioși, dragi colegi care ați jucat in alianta Demos! Lui Rapsodie i s-a spart contul pe această lume. E un jucător cu coloanaă și nu făcea el nimic împotriva propriilor lui prieteni.
Situația a fost clară: spargere de cont și cu asta basta!
asa au ajuns cei din AOG sa faca si ei minunile si cu concurenta celor care s-au lasat din demos, altfel nu pupau ei minuni
 

DeletedUser13482

Guest
grezback,ce prostii insiri_ coronite au luat doar castigatorii...altii le admira de la distanta
adflz, cat despre coloana vertebrala a AOG...prefer sa ma abtin
lumea a fost castigata de demos cu jumate de an inainte de inceperea minunilor
iar AOG,,,inainte de minuni, se chinuiau sa ia orase de la inactivii din united, a doua academie a demosului
grezback, lumea upsilon se va incheia la fel cum a fost castigata....
 
Sus