Dezamagitor

  • Autor subiect DeletedUser6811
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nici eu nu stiu daca exista concret un astfel de caz, este posibil sau poate nu
Din ce ai scris tu aici reiese ca la voi acolo stanga nu prea stie ce face dreapta sau invers. Inainte sa postezi la topicul asta trebuia sa te documentezi si abia dupa aceea sa incerci sa ne convingi pe noi ca nu avem dreptate.
 

DeletedUser

Guest
Mesaj primit in seara asta! :))
contpremium.png

Imi cer scuze ca poza este prea mare si nu incape, folositi link-ul pentru a o vedea in totalitate!

http://img804.imageshack.us/img804/6523/contpremium.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Astfel de mesaje pot fi raportate folosind butonul de raportare (plicul alb cu semnul exclamarii rosu). Acesta este un exemplu tipic de incercare de a va fi furat contul de joc, naivii chiar transmit parola de joc unor astfel de indivizi.
@ AncaBoghian eu nu incerc sa conving pe nimeni de nimic si daca tu chiar crezi ca nu ma documentez inainte te inseli, insa nu se discuta cazuri pe forum ci doar situatii ipotetice ca sa nu incalcam regulamentul.
 

DeletedUser7210

Guest
Te-ai apucat de grepolis de 15 de zile!!! ,deci esti un incepator(nu o spun se poate verifica) si vezi ca "dusmani" care te farmeaza zilnic sunt mai buni,ai vazut clipuri pe youtube si ai fost revoltat la inceput, probabil ca ai incercat sa faci rost si tu ,ai cautat pe google si stop nu ai avut card de credit sa il cumperi ,dar nu te-ai oprit acolo ai venit pe forum sa faci acuzati neintemeiate si arunci cu mocirla pe un game on-line nu creat de romani,ci de germani daca esti atat de ager la minte trimite un e-mail la innogames.de si ti se va spune adevarul,nu poti sa introduci informatii modificate in fluxul de date dintre p.c tau si serverul companie Innogames.Cat despre echipa de admini ei doar aplica regulamentul,ei sunt controlati,verificati si cum a zis chiar Stil daca aveti impresia ca un admin a facut abuz,puteti sa il anuntati.

cred ca ai lipsit si la ora de matematica;) tu esti mult mai incepator decat mine,cand eu eram in top pe zeta (cu peste 1.700.000 )inpreuna cu kawacom nici macar nu exista lumea kappa.. daca erai un mare jucator iti perminteam unele afirmatii dar tu ai jumatate de mil si esti pe locul 100 la luptatori sa nu mai zic ca aceea lume e viteza 3;) dar sa nu deviem subiectul din cauza unui .....)

pt cultura ta generala nu trebui sa dai bani pt a instala un scripte ilegal dar cum zicem mai sus esti un incepator si nu ai trecut prin joc,noi am jucat inpotriva jucatorilor cu scripte daia ne-am permis sa facem acest toping
 

DeletedUser7210

Guest
Presupun ca nu ai nici o idee care este sanctiunile ce se acorda in acest moment celor care folosesc scripturi ilegale , de aceea discutia este inutila, deoarece nu iti pot comunica care sunt aceste sanctiuni.

Sa iti dau un exemplu teoretic. Un jucator este reclamat ca foloseste scripturi ilegale, la verificare nu se constata acest lucru, insa se constata o alta abatere de regulament pentru care se acorda o sanctiune. Jucatorul care l-a reclamat trage concluzia gresita ca sanctiunea primita de respectivul jucator este pentru folosirea unor scripturi ilegale. Este foarte posibil ca jucatorul implicat sa se laude ca a fost prins cu scripturi ilegale desi nu foloseste, de aici te las pe tine sa tragi o concluzie.

xblaandy de respect dar nu ai dreptate... postarea lui kawacom nu a fost completa din anumite motive daca ti neaparat pun eu complet cu numele jucatorului,admin etc..poate ca e interzis sa vb despre tichete cu alti jucatorii dar asta nu inseamna ca nu vb pe retelele de socializare...
 

DeletedUser7210

Guest
in concluzie noi am vrut sa atragem atentia ca sunt jucatori cu scripturi ilegale care primesc o a doua sansa cu usurinta ,pana acum nu am avut aceasta dovada pe care o cereau administratori...cand faceam tichet spunand ca anumiti jucatori au scripte ilegale ne radeau in fata spunand ca nu e posibil asa ceva... acum spun sa facem tichet nu mai inteleg nimic ori e alba ori e neagra?

kawacom a postat cat se poate de serios si se pare ca unii ne-au luat in ras..

(in viata ce dai aia primesti)
 

DeletedUser7478

Guest
cred ca ai lipsit si la ora de matematica;) tu esti mult mai incepator decat mine,cand eu eram in top pe zeta (cu peste 1.700.000 )inpreuna cu kawacom nici macar nu exista lumea kappa.. daca erai un mare jucator iti perminteam unele afirmatii dar tu ai jumatate de mil si esti pe locul 100 la luptatori sa nu mai zic ca aceea lume e viteza 3;) dar sa nu deviem subiectul din cauza unui .....)

pt cultura ta generala nu trebui sa dai bani pt a instala un scripte ilegal dar cum zicem mai sus esti un incepator si nu ai trecut prin joc,noi am jucat inpotriva jucatorilor cu scripte daia ne-am permis sa facem acest toping

Chiar esti pe langa si cu matematica si nici nu vezi bine ,esti o caricatura de om UN MINCINOS ,kappa are viteza 2 ,zeta are viteza 3 ,cat despre tine sa ai doar 1 milion jumate acum 2 saptamani pe lume cu viteza 3 esti chiar incepator vai de capul tau, desi ai avut un avans de 6 luni si o viteza mai mare eu te-am ajuns din urma in doar 10 luni pe viteza 2 ,cat desprealte din minciunile tale eu sunt locul 3 pe lume cu 1,18mil(ce poti sa ceri de la un corigent la matematica 500 de mii e tot una cu un milion) la atacatori locul 29, deci chiar esti un mincinos de rand tot ce ai afirmat ai facut la criza de nervi.Sa vii aici sa minti in vinerea mare pe forum cand toata lumea poate verifica ....esti chiar un om fara caracter.Cum poate cineva sa ia in serios un mincinos de ultima speta ca tine, dupa minciunile tale chiar cine te crede pe tine e un botanist,cred ca esti un doar copil mincinos care se supara cand cineva ii ia jucaria.
Cand eu jucam pe beta impotriva lui corli sau alti jucatori mari tu nici nu stiia ca exista grepolis,si probabil ca in mintea ta toti jucatori buni care ti-au facut felul pe zeta au jucat cu "scripte" .....lamentabil sa vii cu asa scuze pt faptul ca esti doar un noob.Simplul fapt ca tia dat stergere de cont pe zeta(nici macar un nou inceput,probabil de jena) spune tot...nu existi.Oameni ca tine fara onoare si caracter nu stiu sa piarda.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Foarte frumos din partea ta, iti multumim foarte mult pentru jignirile aduse si pentru devierea discutiei de la un subiect important pentru noi. Te-am ruga data viitoare cand nu iti place un anumit topic, sa ne faci favoarea de a nu il mai citi.
 

DeletedUser7478

Guest
Minciunile voastre nu jignesc?Adica voi puteti arunca minciuni asupra unui joc si asupra unei echipe de admini care va repeta niste lucruri si voi fara nici cea mai mica dovada doar presupusuri imaginare,mesaje spam facute de pe conturi false de copii fara minte si videoclipuri de pe youtube.Maturizati-va
 

DeletedUser

Guest
Daca asta ai inteles tu din postarile noastre, inseamna ca nu vorbim aceeasi limba (lucru care era deja evident) si ai nevoie de translator ca sa intelegi ce am vrut noi sa spunem in topicul asta.

Iti pot recomanda ca translator pe fosta mea profesoara de limba romana din generala...

Si te-as ruga sa nu mai deviez firul discutiei spre derizoriu. In cazul in care nu ti-ai dat seama, noi am abordat acest subiect intr-un mod cat se poate de serios si am dori sa ramana asa.
 

DeletedUser7210

Guest
Chiar esti pe langa si cu matematica si nici nu vezi bine ,esti o caricatura de om UN MINCINOS ,kappa are viteza 2 ,zeta are viteza 3 ,cat despre tine sa ai doar 1 milion jumate acum 2 saptamani pe lume cu viteza 3 esti chiar incepator vai de capul tau, desi ai avut un avans de 6 luni si o viteza mai mare eu te-am ajuns din urma in doar 10 luni pe viteza 2 ,cat desprealte din minciunile tale eu sunt locul 3 pe lume cu 1,18mil(ce poti sa ceri de la un corigent la matematica 500 de mii e tot una cu un milion) la atacatori locul 29, deci chiar esti un mincinos de rand tot ce ai afirmat ai facut la criza de nervi.Sa vii aici sa minti in vinerea mare pe forum cand toata lumea poate verifica ....esti chiar un om fara caracter.Cum poate cineva sa ia in serios un mincinos de ultima speta ca tine, dupa minciunile tale chiar cine te crede pe tine e un botanist,cred ca esti un doar copil mincinos care se supara cand cineva ii ia jucaria.
Cand eu jucam pe beta impotriva lui corli sau alti jucatori mari tu nici nu stiia ca exista grepolis,si probabil ca in mintea ta toti jucatori buni care ti-au facut felul pe zeta au jucat cu "scripte" .....lamentabil sa vii cu asa scuze pt faptul ca esti doar un noob.Simplul fapt ca tia dat stergere de cont pe zeta(nici macar un nou inceput,probabil de jena) spune tot...nu existi.Oameni ca tine fara onoare si caracter nu stiu sa piarda.[/QUO

in primul rand ma interesat asa de mult de tine incat nici macar nu am fost atent la grepostats,zeta a avut viteza 1 mult timp eu m-am lasat acum 4-5 luni;)...sa nu-mi mai scri ca esti penibil
 

DeletedUser7478

Guest
Toata comunitatea rade de voi,multi nu zic nimic fiindca vad cum sta treaba si nu se poate purta un dialog normal fara ca cineva sa nu iti corecteze greseli gramaticale sau sa fi luat la misto practic doar pentru a arata ca voi in comparatie cu altii sunteti inteligenti,asa ca sincer toata lumea vede cine e penibil.Am sa ma repet exact ca atunci cand un grup mare de jucatori au spus exact la fel ca sau folosit scripturi de hack si alte avantaje pentru a finaliza minunile si pentru asta au facut tickete, si topic aici pe forum si au adus acuzati la adresa echipei de admini ca au ajutat o alianta sa termine minunile.Sa ras atunci ,se rade si acum pe seama voastra.Admini si moderatori nu va pot spune nimic fiindca ei trebuie sa partiali si obiectivi, dar eu pot fiindca eu nu sunt moderator si nu am contract,pe mine ma doare exact in cot si nu dau 2 bani pe ...parerile voastre sa nu zic chiar pe fata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6811

Guest
nu te-am bagat pana acum in seama dar nu ma mai pot abtine. eu chiar nu inteleg care este rolul tau in discutia asta si vad ca de fapt nici tu nu-l sti.
ce incercam noi sa facem este sa obtinem o pedeapsa mai mare si o verificare mai atenta pentru jucatorii care folosesc scripturi interzise, scripturi care le-a confirmat existenta pana si Stil.
am urmat pasii, am facut subiect nou si la rubrica propuneri, vom vedea daca vom reusii pentru ca nu depinde numai de noi.
bafta si spor la joc si sper sa nu te va cu postari si acolo daca nu esti interesat.
 

DeletedUser

Guest
Mesaj primit in seara asta! :))
contpremium.png

Imi cer scuze ca poza este prea mare si nu incape, folositi link-ul pentru a o vedea in totalitate!

http://img804.imageshack.us/img804/6523/contpremium.png

Asa ca sa stii chiar azi am vb cu unul...si imi tot cerea parola sa yo dua sa imi dea mnedele...B-)
Si iam tras una-ntaia.
,,He frate vezi ca Ip tau o sa fie block permanent pe acest joc.Bye-bye beybe''
Si dupaia a iesit de pe mess(sper cam voie sa spun de mess aici)
 

DeletedUser

Guest
@christy222 lumea Zeta a avut dintotdeauna viteza 3 (chiar si pe forum la fiecare lume sunt scrise setarile mai importante ale fiecarei lumi de joc). In ceea ce priveste rasul in fata atunci cand jucatorii fac o sesizare cu privire la orice aspect legat de joc, acest lucru nu este adevarat si am sa te rog pe viitor sa te abtii de la asemenea afirmatii. Fiecare sesizare este verificata si se iau masurile care se impun atunci cand este cazul.

@kawacom singurul mod prin care jucatorii pot cere anumite schimbari ale acestui joc este sa faca propuneri in acest sens, sectiunea propuneri de pe forum este destinata acestui lucru. Bineinteles ca si admini ai acestui joc noi sprijinim implementarea unor idei bune provenite de la jucatorii acestui joc, insa nu depinde de noi implementarea schimbarilor.
 

DeletedUser6811

Guest
@kawacom singurul mod prin care jucatorii pot cere anumite schimbari ale acestui joc este sa faca propuneri in acest sens, sectiunea propuneri de pe forum este destinata acestui lucru. Bineinteles ca si admini ai acestui joc noi sprijinim implementarea unor idei bune provenite de la jucatorii acestui joc, insa nu depinde de noi implementarea schimbarilor.

Asta am si facut
 

DeletedUser

Guest
Fiindca e chiar ziua Pastelui am sa trec cu vederea orice mesaj jignitor sau partial jignitor si orice acuze scrise ... Dar va promit ca doar acum fac asta, in special pe un asemenea subiect.

Tin sa precizez clar ca nu e posibil ca un script sau programel sa aduge avantaje ca trupe, resurse, etc .... Cel putin nu in mod direct.
Cu toate astea pot fi facute si sunt facute si scripturi ilegale. In speta orice script ce ofera informatii sau facilitati disponibile prin cumpararea de premium (centralizatoare asemanatoare, planificatoare de atac) sau orice scripturi ce automatizeaza actiunile jocului (farmare automata, etc) sunt interzise. Cred si sper ca asta i-a adus raspuns initiatorului acestei teme.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus