DevBlog - Dominaţia

Stil

Community Manager
Echipa de dezvoltare a postat un articol legat de finalul jocului -Dominaţit.
 

DeletedUser14872

Guest
Un mare rahat care se indeparteaza deja prea mult de la decursul jocului dominatie dupa 3 luni ? pai nici nu incepe bine lumea si ne bagam la dominatie ? ce idee trasnita mai e si asta ..jos ..nu apreciez ....introduceti asta daca vreti sa stricati jocul de tot si sa il mai joace tanti aglaia
 

Gymus

Membru activ
Nu-s de acord.. deja ne-am indepartat destul de mult de la grepolisul de alta data.. asta deja ar insemna "sfarsitul Grepolisului vechi".
 

nicol 10

Stie Tot
merge si o lume de proba, dar sa fie un sistem de joc separat de cel cu asediu si Revolta, sa fie sistemul Dominatiei
 

DeletedUser16394

Guest
merge si o lume de proba, dar sa fie un sistem de joc separat de cel cu asediu si Revolta, sa fie sistemul Dominatiei
La ce te referi prin a fi diferit de sistemul de revolta si asediu? Alea sunt sisteme de cucerire, ce treaba au cu dominatia?
 
Dominatia este sfarsitul jocului,e ceva gen ca pe triburile,alianta cu cele mai multe orase de pe lume castiga! Eu zic ca merita incercat!
 

nicol 10

Stie Tot
Dominatia va aduce schimbari sistemului cu Revolta, asa am citit acolo, astfel ca am propus sa se creeze un al treilea sistem de joc si sa lase Revolta asa cum este
 

DeletedUser12126

Guest
Mie chiar mi se pare ceva interesant si nou dupa atata timp. Ar fi super o astfel de lume
 

DeletedUser14175

Guest
Daca s-ar face o lume de genul ar fi foarte tare. Imi pare atractiv noul mod si parca te obliga sa ai parte de cat mai multe batalii pentru suprematie. Parerea mea e ca intr o lume de genul demonstrezi ca esti strateg ... ca pana la urma, in cele cu minuni, ele conteaza, pe cand aici ... ai nevoie doar de un nr de orase pe care nu le iei asa ... cu una cu doua
 
Sus