Destiny

DeletedUser91

Guest
O noua alianta se ridica pe aceasta lume. Mai incet, dar sigur.
Toti din alianta aceasta suntem incepatori, invatam acum sa jucam, asa ca va rugam sa nu ne atacati.
Totodata, am dori sa invitam alaturi de noi toti noobi (invatam sa jucam impreuna).
Daca exista si jucatori experimentati care vor sa ni se alature, cu cea mai mare placere ii vom declara profesori la noi in alianta. Deci, toata lumea e binevenita alaturi de noi!
Cei care vor sa ni se alature, sunt asteptati cu un mesaj privat pe joc atat la mine, cat si la jucatorul lacratic.
 

DeletedUser

Guest
O noua alianta se ridica pe aceasta lume. Mai incet, dar sigur.
Toti din alianta aceasta suntem incepatori, invatam acum sa jucam, asa ca va rugam sa nu ne atacati.
Totodata, am dori sa invitam alaturi de noi toti noobi (invatam sa jucam impreuna).
Daca exista si jucatori experimentati care vor sa ni se alature, cu cea mai mare placere ii vom declara profesori la noi in alianta. Deci, toata lumea e binevenita alaturi de noi!
Cei care vor sa ni se alature, sunt asteptati cu un mesaj privat pe joc atat la mine, cat si la jucatorul lacratic.

Daca jucam acolo imi faceam un tel in a va trimite la margine.
 

DeletedUser91

Guest
Te invit sa vii pe acea lume pentru a-ti atinge telurile. E pacat sa ramai cu semne de intrebare.
De ce sa nu dormi linistit noaptea cu gandul ca ai trimis o intreaga alianta de noobi la margine de unu` singur ?
Oricum, daca intri acum nu este foarte greu sa ne prinzi din urma.

Later Edit: Imi cer scuze ca nu am apucat sa intreb: mai avem si alte oferte ? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Spor la treaba cu alianta,dar vezi ca nu rezolvi nimic cu cererile de ajutor... cel putin cu unii jucatori.
 

DeletedUser91

Guest
Multumim!
Chiar mi-a placut intotdeauna sa ma bazez pe mine in primul rand si sa ii ajut si pe cei din apropierea mea, daca pot si mai ales daca merita.
 
Sus