despre retelele de socializare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
so..eu am cont pe xxxxx si mai nou sunt speriata.Radu(un fost coleg m-a anuntat ca si-a sters contul), Liviu imi spune ca de la asa ceva au fot niste prieteni de-ai lui jefuiti:confused:
deja sunt confunza. Eu am cont!! si aflu ca nu pot sa-l sterg; pot doar sa-l inchid publicului insa toate datele si pozele raman incarcate si au acces la ele in continuare propietarii, ok..ce-o sa faca ei cu ele? dar daca le vinde?
deja sunt speriata de-a binelea.
voi aveti cont? Nu va e frica de el?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu mi-e frica pentru ca nu am adresa de acasa , doar orasul, apoi nu am date precum cnp, serie CI , card/cont date acolo, plus cum ziceai mai sus am accesul restrictionat, doar cunostintele , si daca ar vinde pozele cu mine nu inteleg ce ar castiga :))
 

DeletedUser

Guest
Gandriel, cine știe cum ajung și tu o EBA sau o Lady Gaga și punem pozele de destrăbălare cu tine din tinerețe :p
 

DeletedUser

Guest
:))) mai stii, si din cauza ca mi se face publicitate, in caz de ajung ca cele doua mai sus mentionate, o sa ma arunc de la balcon sau nu o sa-mi mai scot fundu din casa de rusine ... nu prea cred
 

DeletedUser

Guest
am citit acum cateva zile un articol cum ca in statele unite ca o astfel de retea este vinovata de 1 din cinci divorturi..fie avea la prieteni pe cine nu trebuie, fie nu i-au placut prietenui comentariile lasate alteia, etc
 

DeletedUser3207

Guest
Eu persona incerc sa fiu mai rezervat in detalii cand imi fac cont pe retele de socializare!
Pur si simplu nu am incredere ca parola este un mijloc suficient de bun pentru protectie....
Dar fiecare cu parerea lui,asa ca........
"Faceti ce vreti,dar pe raspunderea voastra"......cam asa par sa fie noile sloganuri ale retelelor de socializare
 

DeletedUser

Guest
sa fim seriosi niciunde nu esti sigur, cat despre divorturi, deh doar sunt americani, reteaua de socializare a fost doar pretextul sa se separe :D
 

DeletedUser3207

Guest
sa fim seriosi niciunde nu esti sigur, cat despre divorturi, deh doar sunt americani, reteaua de socializare a fost doar pretextul sa se separe :D

Da ai dreptate in ziua de azi nu esti sigur nici macar intr-o cusca de titan pe fundul Gropii Marianelor......

Si la divorturi.....americanii sunt mai ciudati......se si omoara pentru un post mai deocheat pe un forum;):rolleyes:...
 

DeletedUser

Guest
am citit acum cateva zile un articol cum ca in statele unite ca o astfel de retea este vinovata de 1 din cinci divorturi..fie avea la prieteni pe cine nu trebuie, fie nu i-au placut prietenui comentariile lasate alteia, etc

Bine...lasă-mi mie un comentariu...vedem mai apoi dacă divorţez sau nu...:d
 

DeletedUser

Guest
o intoarcere la 1000* (grade) de la saiturile de socealizare la casatorii...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus