despre lume

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6318

Guest
o sa intru doar de o sa imi ceara protest sau zamfira sa joc alaturi de ei:D
 

DeletedUser6553

Guest
:))
Naspa....n-ar trebuii sa-ti porti singur de grija la varsta asta?:))
 

DeletedUser

Guest
o sa intru doar de o sa imi ceara protest sau zamfira sa joc alaturi de ei:D

Cata ironie....cat dispret...ce arogante ieftine...
De fapt tu n-ai inteles niciodata sacrificiile necesare pentru o intreaga alianta. Ti-ai vazut mai mereu propriul tau interes,nu stiu daca te vei mai putea integra in vreunul din grupuri,sau daca prin absurd o vei face....nu vei fi nicodata privit ca un pilon de baza al aliantei.

Atat Protest cat si zamfira au avut de castigat,mult mai mult decat ai castigat tu cu tot gold-ul investit.Asa cum ii critici tu ;)
Au facut din jucatori sa devina prieteni, prietenii buni,se pot baza pe ei indiferent de situatii,amintiri frumoase in urma unui server.
Au castigat respect,loialitate,prietenie,etc.,etc.etc.
Tu cu ce te-ai ales din jocu asta???

P.S. :
Misto medalia,vezi ca ai uitat sa zici mersi ;) Credeai ca daca JDI-ul este pe primul loc pe Ahilles,tu pe primul loc la atacatori, sunteti de neinvins :|Asa se intampla cand atingi apogeul uiti de unde ai plecat si crezi ca esti de neinvins.
Sper ca te-ai convins ca nu este deloc asa si ai invatat ceva din toate.
Te saluta un porc mizerabil!
 

DeletedUser6553

Guest
:D
Fanto ne facem gasca amandoi :))...stii bine ca eu am grija de colegii mei :X...
 

DeletedUser6318

Guest
hahaha ce imi plac glumele mele:D....hai mai zamfira te-ai suparat pe mine acum,incercam sa fac si eu o gluma si u dai tot afara din baraca...rusinicaaa:D
 

DeletedUser6553

Guest
:|
lasa-l bre pe zamfira.....ai reusit sa-i acaparezi atentia si-acum te ia cu vedetism?:))
zi despre noi:D
 

DeletedUser6318

Guest
nu stiu,ma mai gandesc...a inceput sa imi placa sistemul de cucerire cu revolta:)
 

DeletedUser

Guest
hahaha ce imi plac glumele mele:D....hai mai zamfira te-ai suparat pe mine acum,incercam sa fac si eu o gluma si u dai tot afara din baraca...rusinicaaa:D

Nu m-am suparat,doar ca ironiile aduse de tine nu-si au rostul.
Dintre noi doi cred ca eu as merita mai mult sa arunc ironii la adresa ta si totusi nu o fac.
 

DeletedUser7851

Guest
Cu o dati, cum o invirtiti, tot la spam ajungeti.
Sper sa ramaneti la spam. Daca incepeti sa aruncati cu "vorbe grele" sunt nevoita sa intervin. Nu va pot lasa sa va raniti. Serviciu medical de urgenta nu avem.
 

DeletedUser

Guest
Vreau si eu sa arunc cu ironii.....in cine ar trebui sa o fac?
 

DeletedUser

Guest
o sa intru doar de o sa imi ceara protest sau zamfira sa joc alaturi de ei:D


Bai spaima internelor si a fantomelor...ai apucat sa ataci si tu un jucator bun in viata ta de grepolis? Eu zic sa nu imi mai pronunti numele pe forum pentru ca, te voi ruga sa regresezi in origini....ca de altceva oricum nu esti bun....fricosu lu peste prajit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Crezi ca fantotzy e un moldo-italienism la tati fantomili? Sau fantomele la toti? Sunt intr-o adevarata dilema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Guest
:)))
Fanto daca nu vrei cu mine,eu as mai avea o fereastra la zamfira,e constrans de situatie sa ma accepte :D......
Oricum daca e dupa Protest intr-o alianta cu doi tipi ce traiesc din interne sunt curios care va fi inobilat ...:X.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus