Despre Brutal Attack

DeletedUser

Guest
S-a intrebat cineva de ce atunci cand pierzi (ti-se taie) conexiunea la internet (la internet, nu la serverul jocului) esti atacat si de cei din alianta Brutal Attack Sabina (in special de jucatorul MarkAntonio)??? Oare sa fie o simpla coincidenta??? Daca da, de ce gasesti pe calculator conturi de logare ale unor usseri nou create (si nu de tine) de care habar nu aveai (cu denumirea ADI) si pe care s-au facut log-on de la distanta??? Cam ciudate coincidentele... Ciudat mod de a face FAIR-PLAY al celor din Brutal Attack Sabina.

ATENTIE!!! Cei ce intrati in conflict cu familia de aliante Brutal Attack... sa va protejati foarte bine calculatoarele impotriva hack-ului...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3292

Guest
S-a intrebat cineva de ce atunci cand pierzi (ti-se taie) conexiunea la internet (la internet, nu la serverul jocului) esti atacat si de cei din alianta Brutal Attack Sabina (in special de jucatorul MarkAntonio)??? Oare sa fie o simpla coincidenta??? Daca da, de ce gasesti pe calculator conturi de logare ale unor usseri nou create (si nu de tine) de care habar nu aveai (cu denumirea ADI) si pe care s-au facut log-on de la distanta??? Cam ciudate coincidentele... Ciudat mod de a face FAIR-PLAY al celor din Brutal Attack Sabina.

ATENTIE!!! Cei ce intrati in conflict cu familia de aliante Brutal Attack... sa va protejati foarte bine calculatoarele impotriva hack-ului...

Nu crezi ca atingi un nou grad de paranoia e doar o observatie nu trebuie sa te superi
 

DeletedUser

Guest
Nu crezi ca atingi un nou grad de paranoia e doar o observatie nu trebuie sa te superi

Probabil ca da sau probabil ca nu... sau probabil ca practica nu iti este straina... scuze... este doar o observatie... nu trebuie sa te superi
 

DeletedUser

Guest
Ai trecut pe la medic sa-ti faci un control?

Ce ti-am facut eu? Ca te-am atacat, care este problema?
 

DeletedUser

Guest
Control ?

Frate tu te auzi ce zici akolo .......... ??? Frate lasa-te de joku asta si apucate de Mario ;) ....... e mult mai misto iti zic eu si e pentru varsta ta ;) :))
 

DeletedUser

Guest
S-a intrebat cineva de ce atunci cand pierzi (ti-se taie) conexiunea la internet (la internet, nu la serverul jocului) esti atacat si de cei din alianta Brutal Attack Sabina (in special de jucatorul MarkAntonio)??? Oare sa fie o simpla coincidenta??? Daca da, de ce gasesti pe calculator conturi de logare ale unor usseri nou create (si nu de tine) de care habar nu aveai (cu denumirea ADI) si pe care s-au facut log-on de la distanta??? Cam ciudate coincidentele... Ciudat mod de a face FAIR-PLAY al celor din Brutal Attack Sabina.

ATENTIE!!! Cei ce intrati in conflict cu familia de aliante Brutal Attack... sa va protejati foarte bine calculatoarele impotriva hack-ului...

Brutal Attac nu ar face asta in primul rand pentru ca alianta Brutal Attack Sabina are pact cu alianta ta ...
 

DeletedUser

Guest
Capac

E Clar...

Dati un mare capac sa-ti tiuie...mioda
Tu gandesti macar ceea ce spui? sau tu esti ala care poate sa taie apa cu cutitu :|

Inainte sa faci orice speculatie.. fa'o sau fale pe niste argumente solide.. nu cum ai facut tu acum

Aratami si mie o dovada la acuzatia lui MarkAntonio ..
 

DeletedUser

Guest
S-a intrebat cineva de ce atunci cand pierzi (ti-se taie) conexiunea la internet (la internet, nu la serverul jocului) esti atacat si de cei din alianta Brutal Attack Sabina (in special de jucatorul MarkAntonio)??? Oare sa fie o simpla coincidenta??? Daca da, de ce gasesti pe calculator conturi de logare ale unor usseri nou create (si nu de tine) de care habar nu aveai (cu denumirea ADI) si pe care s-au facut log-on de la distanta??? Cam ciudate coincidentele... Ciudat mod de a face FAIR-PLAY al celor din Brutal Attack Sabina.

ATENTIE!!! Cei ce intrati in conflict cu familia de aliante Brutal Attack... sa va protejati foarte bine calculatoarele impotriva hack-ului...

Vezi cum vb despre brutal attack
Prietene mai bn joaca tetris sau mario
sau dute la un control la cap


mai am o intrebare

doare mah prostia?
 

DeletedUser

Guest
prietene mioda cred ca ti s-a ars dioda :D
daca a hack-ui inseamna sa iti dam fulgere atunci o sa iti dam pana iti arde monitorul:eek:
 

DeletedUser

Guest
prietene mioda cred ca ti s-a ars dioda :D
daca a hack-ui inseamna sa iti dam fulgere atunci o sa iti dam pana iti arde monitorul:eek:
si cutremure .. vezi sa nu se rupa blocu-n doua .. :))
te trasnim .. ( sau daca stai la curte , mai bine .. ca nu ai para-trasnete sau cum se zice ) :)) .
 

DeletedUser

Guest
n-au ce face oamenii decat sa joace cu hack + ca nu cred ca functioneaza nici un hack pentru jocuri de tip browser chiar ca exagerezi tot timpul se gasesc destepti care sa comenteze (ori ca le este ciuda ori ca se cred superiori)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
uitaţi toate alianţele Brutal Attack de pe Epsilon !:))

image.php

..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus