Deschidere Athens.

  • Autor subiect DeletedUser13037
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7909

Guest
Regretele mele nemasurate ca s-a sistat conducta de expunere a boarfelor murdare. Poate data viitoare doamna impricinata si victimizata ne arata si cum joaca ea rolul de Murdarici pentru altii. Astept cu nerabdare si provizie de cuvinte momentul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Despre cine este vorba? Doar n-o sa tina inchis numa' pentru ei?! O sa redeschida Spalatoria publica .Eu am niste chiloti de spalat :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Doamna Ana, nu ma provocati! Am o reala slabiciune fata de o felina pe care dupa atitudine ai putea-o usor confunda cu un maidanez. Nebanuite sunt caile mutatiile genetice din ziua de azi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Puicutelor? Vreti inghetata cu bobite de rodie?!!:D
Am uitat sa intreb? E vreuna din voi insarcinata? hahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna ziua. In sfarsit, am aflat data deschiderii lumii Athens, insa as dori sa aflu inca un lucru: Ora deschiderii care este?

Esti vreo rubedenie de-a lui Van Ghelie? Ora de deschidere este care este si iti spun eu ca sa stii si sa nu se mai intrebe nimeni : INTRE 10:00-14:00 .Sa fi acasa ,sa poti intra primul .Care este primul? :D
 

DeletedUser7909

Guest
Tu doar ma indemni sa ma impiedic, ca tot suntem la capitolul cotet. :D
Adevarul este ca ma tentezi mai mult decat Masculul, mare constructor al cotetelor nelocuite. Tot ispiteste puicute cu Primul Cotet si nu vad nicio doritoare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tu doar ma indemni sa ma impiedic, ca tot suntem la capitolul cotet. :D
Adevarul este ca ma tentezi mai mult decat Masculul, mare constructor al cotetelor nelocuite. Tot tenteaza puicute cu Primul Cotet si nu vad nicio doritoare.

Draga mea, daca nu te tenteaza masculi inseamna ca esti pe invers .Eu ce sa-ti fac daca nu-ti place cocoselu? :D
 

DeletedUser7909

Guest
Draga mea, daca nu te tenteaza masculi inseamna ca esti pe invers .Eu ce sa-ti fac daca nu-ti place cocoselu? :D

Masculi dezacordati nu sunt tentanti. Cine vrea sa cante la o vioara fara o coarda sau cine vrea masculii carora le lipseste un i? Chiar si punctul de pe i daca lipseste unui mascul tot nu-l face intreg.
 

DeletedUser

Guest
Ma tirez la somn ,vroiam sa vad cu cine petrec un sejur de 2 saptamani la Caracal dar aflu maine :D


- - - Actualizat - - -

Masculi dezacordati nu sunt tentanti. Cine vrea sa cante la o vioara fara o coarda sau cine vrea masculii carora le lipseste un i? Chiar si punctul de pe i daca lipseste unui mascul tot nu-l face intreg.

Somn Usor. M-am impacat cu ideea ,noi 2 n-o sa convietuim niciodata in acelasi cotet :D
Batranetea taica, batranetea. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
sa inteleg ca m-am ales cu vreo fana? n-am nevoie, merci :)

La ce ti-e gandul, doamna?:)
Nu poti sa primesti o apreciere din partea cuiva care pe moment ti-a pretuit utilizarea cuvantului? E cazul sa-ti explic ca ma refeream la faptul ca tu mi-ai putea provoca replici lipsite de puterea discernamantului,mai mult si mai repede decat ar putea-o face un asa-zis mascul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
La ce ti-e gandul, doamna?:)
Nu poti sa primesti o apreciere din partea cuiva care pe moment ti-a pretuit utilizarea cuvantului? E cazul sa-ti explic ca ma refeream la faptul ca tu mi-ai putea provoca replici lipsite de puterea discernamantului,mai mult si mai repede decat ar putea-o face un anumit asa-zis mascul?

cand lauzi pe cineva urland din toti ranunchii, nu poti sa ramai decat cu ecoul. Noapte buna :)
 

DeletedUser7909

Guest
E cazul sa despachetezi. Nu mai exista dovada nelegiuirii tale. Esti negustor cinstit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cred ca dau o fuga pana la Caracal ,deja ma plictiseste hermafroditul asta cu vorbele lui de duh . Unii zic ca e muiere, eu tot cred ca e mascul.Si-atunci de ce se joaca cu fundu pe langa stegozaurul trezit din somn?! Daca e femela, e nebagata in seama de masculi. Asta ar fi explicatia stiintifica pentru care n-o atrag cocoseii.Pt ca ea prin farmecul ei magnetic nu poate atrage .Are poli inversati!? Cine stie ce accneica tasteaza din spatele monitorului?!Dar daca e barbat?! Femeia barbat?! Dracu stie ce-o fi, interesant este ca ma spioneaza sa vada daca bag puicute in cotet?! De ce l-o (o)interesa ,chiar nu stiu . Marea dilema : CE KILU MEU POFTESTI DE LA MINE ?!!Femeio-barbat!!!!hahahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Varule, era un pasaj in Rascoala lui Rebreanu cand conita sa intalnit cu "micul fermier", a fost un meci cu scantei.
 

DeletedUser

Guest
Bananele se dau numa la kil, ce kilu meu!!!! :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus