Deschidere Athens.

  • Autor subiect DeletedUser13037
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Acum serios dupa ce ca apare lumea mai vrei sa stii si ora? ai timp stii ca apare pe 28 te pregatesti si tu faci incalzirea(in ziua de 28 ianuarie), treci 2-3 ore pe la sala, mai faci niste tractiuni acasa, te mai uiti la un film gen The Hunger Games si apoi observi ca s-a deschis lumea si intri.
 

DeletedUser2039

Guest
[video=youtube;QdaoNcZdYEM]https://www.youtube.com/watch?v=QdaoNcZdYEM[/video]
 

DeletedUser7909

Guest
Cred ca dau o fuga pana la Caracal ,deja ma plictiseste hermafroditul asta cu vorbele lui de duh . Unii zic ca e muiere, eu tot cred ca e mascul.Si-atunci de ce se joaca cu fundu pe langa stegozaurul trezit din somn?! Daca e femela, e nebagata in seama de masculi. Asta ar fi explicatia stiintifica pentru care n-o atrag cocoseii.Pt ca ea prin farmecul ei magnetic nu poate atrage .Are poli inversati!? Cine stie ce accneica tasteaza din spatele monitorului?!Dar daca e barbat?! Femeia barbat?! Dracu stie ce-o fi, interesant este ca ma spioneaza sa vada daca bag puicute in cotet?! De ce l-o (o)interesa ,chiar nu stiu . Marea dilema : CE KILU MEU POFTESTI DE LA MINE ?!!Femeio-barbat!!!!hahahahahaha
E prima data, nu? Entuziasmul te copleseste in fata fanteziei ca cineva ar pofti ceva de la tine si nu te poti abtine sa nu te alinti cu majuscule. Dar ce sa vrea? Poate ca o cana de orez, poate ulei de frana, sau poate un praz verde suvenir din Caracal. Si parca "Scriu pentru ca nimeni nu ma asculta" nu ar mai fi deviza ta, si parca stegozaurul, acea specie pitica de dinozaur pe care toti o credeau disparuta, ar fi supravietuit pana in zilele noastre. Si emotia te impinge sa te fandosesti ca o puicuta ce tocmai a fost bagata in seama. Iar eu sa vin acum sa spun ca totul a fost un accident, ca totul este produsul imaginatiei tale avide de atentie? Cum as putea da dovada de atata cruditate? Cum mi-as mai putea privi acneea in oglinda?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Proba intreaba :"Cum mi-as mai putea privi acneea in oglinda?"
Cu speranta ca Masculu are leacul ?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus