Depozit

  • Autor subiect DeletedUser6004
  • Data de început

DeletedUser6004

Guest
As dori, daca se poate in cazull in care se umple depozitul culoarea care prezinta resursa respectiva sa tinda spre rosu, ca la capacitatea maxima atinsa sa fie foarte rosie.
Se poate?
 

DeletedUser12151

Guest
Nu inteleg la ce te referi, :-/ atunci cand depozitul e plin arata toate resursele cu rosu.
Dezvolta ideea...
 

DeletedUser9247

Guest
Vrea ca atunci cand resursele trec de un anumit preag (ex:23000) sa se mai inchida putin culoare lor (cum se intampla pe Triburile) .
 

DeletedUser9247

Guest
sStiu , dar pentrru ca el nu intelegea am detaliat eu.
 

DeletedUser9247

Guest
Nu poti spune ca te ajuta prea mult , doar iti semnaleaza ca trebuie sa consumi resursele.
 

DeletedUser13231

Guest
Vrea ca atunci cand resursele trec de un anumit preag (ex:23000) sa se mai inchida putin culoare lor (cum se intampla pe Triburile) .


pai atunci joaca triburile

aici e Grepolis

nu mai veniti cu ideii din astea preluate de pe alte jocuri, nu vor avea succes
 

DeletedUser9247

Guest
Nu este propunerea mea , ar fi bine sa inveti sa citesti tot inainte sa comentezi. :)
Eu doar l-am ajutat pe zapata sa se faca inteles .
Sunt uimit de modul in care pot unii jucatori sa priveasca o propunere pertinenta.
 

DeletedUser6004

Guest
pai atunci joaca triburile

aici e Grepolis

nu mai veniti cu ideii din astea preluate de pe alte jocuri, nu vor avea succes


Domnule,
Noi incercam sa-l imbunatatim
Sa atragem si alti playeri
Nu acesta e intersul si al d-voastra?
Sau va deranjeaza acest lucru si trebuie sa jucam alte jocuri?


Mentionez: Astept un raspuns corect si complet din partea d-voastra. B-)
Daca vorba ceea nu aveti cumva un deranj. :p
 

DeletedUser

Guest
Sa-l imbunatatiti? Mai aveti putin si il impodobiti ca bradul de Craciun. Chiar, care dintre voi a vrut sa auda muzica in ureche in timp ce joaca? Nu aveati mah Youtube? Ascultati ce vroiati voi, deschideati un tag si bagati youtube-ul in el. Va creati un playlist pe youtube si ascultati melodiile dorite. Dar voi, nu. Ati sarit de fund in sus ca vreti sa aveti muzica pe joc ca asa e mai frumos . Trebuia astia sa va bage numai cantece la harpa si lira ca astea sunt instrumentele zeilor . Acum vreti magaziile colorate cu rosu cand se umple, ca pe triburi. Cu ce va ajuta chestia asta ca oricum daca se umple se pierd resursele alea? Doar sa fie colorate ?!!! Daca as propune eu ca atunci cand se umplu magaziile sa se reseteze automat ,ati sari de fund in sus multi. Si sincer, ideea mea este mult mai buna decat asta cu coloratul.....hahaha
 

DeletedUser7478

Guest
Nu stiu ce spune zurliul asta m-am oprit din citit pe la "..mah Youtube..".Cred ca vrea sa zica ca propunere nu e buna si nu foloseste la nimic.Daca iti pierzi interesul si devii inactiv cu saptamanile au alti grija de resursele tale chiar si de orase,la ce sunt buni prieteni in grepolis ?Da,sa te cucereasca intern in cadru retrans al Aliantei pana nu se prind vecini inamici.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus