Demos Kratos

DeletedUser

Guest
Asa a inceput totul:

stoica-laur Alăturare 2011-03-27 17:13:20 3,369
samurai2010 Alăturare 2011-03-27 15:13:07 3,093
C3rb3r Alăturare 2011-03-27 15:13:07 10,557
fran7 Alăturare 2011-03-27 15:13:07 8,685
hanibalII Alăturare 2011-03-27 15:13:06 14,134


Au mai trecut pe la noi:
alessara
DRAGON68
molozeus
byter8625
dany G
erove
cristy4seby
fantaa
wyiton
Simby
barbarul 3
alcol

A fost o onoare sa joc alaturi de voi :)

Pe 2 iulie 2011 am hotarat sa ne retragem.
Multumim celor care ne-au fost alaturi pana la sfarsit, multumim adversarilor pentru aprecieri.


Spuneti-le si altora despre noi:
"Jucam de placerea jocului, fara sa ne inclinam la prima adiere de vant suntem Demos Kratos.
Unii vor sta mai mult pe o anumita lume in genunchi sau fentand jocul, noi stam suficient pentru a arata ca se poate si altfel. Singuri impotriva tuturor daca e nevoie. Multumim celor care au fost alaturi de noi pana ne-am decis sa ne retragem. Vom reveni."


La retragere in Clasamentul "Cei mai buni luptatori":

1 Demos Kratos 1421931 pct
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Respect

Baieti si fete, tot respectul meu pentru cum v-ati luptat in lumea Iota.

respect,
levix
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu Oly am avut onoarea sa cunosc in Alianta Demos Kratos niste persoane cu onoare,demnitate,caracter ,intr-un cuvant cu coloana vertebrala,le urez la toti mult noroc in Vata reala ,sa aibe parte de impliniri pe toate laturile si sa fie sanatosi,iar daca ne intersectam pe alta lume tot impreuna sa fim camarazi ,uniti si sa ne sprijinim cum am facut-o pe acest joc.
 

DeletedUser

Guest
demonstratie de grepolis ...

bafta in viata reala tuturor !!
 

DeletedUser

Guest
...no comment

Dupa numai o luna de la reintalnirea cu floarea cea vestita a aliantei care scria in profil

"Succes is never an accident. It is always the result of a commitment to excellence, intelligent planning, and focused effort"


Motto-ul nostru:
"Garda moare dar nu se preda"


am fost surprinsi de liderul suprem, care a trimis aliantei proprii urmatorul mesaj:

magaoaia (flaviutza25) 04.11.2011 la ora 21:18
Dragi colegi.Avand in vedere ca suntem atacati non stop si facem fata cu greu fiecare este liber sa paraseasca alainta fara nici o problema daca doreste acest lucru..ce sa zic ne pare bine ca ati facut parte din alianta noastra.conducerea elite heavan


PS: 10 vs 1 nu e totuna cu 1 vs 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
nu eram eu cine stie ce,dar sper ca nu m-ati uitat:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
tu nu ai fost in Big Family II sau Big Family=Academy= ?eu parca asa imi amintesc...
PS:cred ca am fost pe aceeasi insula :)
 
Sus