Deathrow? Lambda?

  • Autor subiect Baietelul cel uratel
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Inca o data.. Oricefel de sesizare cu referire la conturile din joc rog sa se faca doar prin sistemul de suport.. Solicitarile asupra inchiderii altui cont nu-si au rostul nicaieri.

@zefhi: Raspunsul a fost unul destul de direct. Doar fiindca un raspuns nu e pe placul celui care intreaba, nu inseamna ca e evaziv.

@baietelul cel uratel: Am sa o rog pe Ramy sau de vreun SM sa inchida tema cand intra pe forum... :)
 

DeletedUser8203

Guest
http://ro.grepostats.com/world/ro11/player/534600
1. userul a fost creat in 21.01 - nu astazi.
2. mizerii in alianta, dupa cum le spunea orientalis, nu mai sunt de mult
3. faptul ca ai luat o interdictie pe joc, arata modul "corect" si "curat" in care vreti sa va faceti un renume
4. nu avem nici un motiv de rusine: nu am "furat" numele niciunei aliante de top, avem jucatori valorosi alaturi de care o sa jucam pana la capat indiferent de situatie....da mie unul imi place ce se intampla la noi in alianta si tu nu prea ia de unde sa stii de ce imi place pentru ca tu nu esti la noi sa vezi atmosfera, tu esti intr-o alianta in care luati ban pe rand, in care sunteti stresati, si in care cautati metode care sa incite la scandal adversarii. Se pare insa ca nu ati reusit decat sa va injositi si sa va starniti amintiri neplacute

Si tie nu ti se pare suspect faptul ca luam "ban" pe rand ??? Modul in care pui problema ( total pe langa subiect ) ma face sa cred ca stii multe despre crearea contului Cinzir2. Sper sa se faca dreptate in acest caz, si apoi vom continua discutia asta.
 

DeletedUser8203

Guest
Nu are rost sa continuam discutia pe tema asta
De unde stie slash? e simplu
http://ro.grepostats.com/world/ro11/player/534600/history
ce e cu contul si daca e creat cu intentie sau din prostie de cineva vor verifica cei care trebuie, am depus ticket si deja se verifica
daca ai citi si mesajele personale ai vedea asta

Sunt sigur ca ai inteles la ce ma refer ... subliniez, slash stie multe despre crearea contului Cinzir2 ... la fel cum stie si despre celalalt cont al sau de pe Lambda, pe care-l foloseste inca !
 

DeletedUser

Guest
Eu am depus deja ticket daca stii mai multe corect este sa faci ticket nu acuzatii pe forum extern. Depune ticket si are cine sa verifice ceea ce spui in ticket.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus