De ce nu merge lumea Zeta

  • Autor subiect DeletedUser3457
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3457

Guest
De ce nu merge lumea Zeta?
De ce nu suntem anuntati cand se intampla o intrerupere...
Acum ne-ati dat foarte multe planuri peste cap..s-au dus de rapa toate coordonarile de atac si tot...
 

DeletedUser4310

Guest
:)

Asa e de ce nu suntem aniuntati...sa ne da-ti trupele inapoi pierdute:)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pentru ca undeva pe unu din jocurile inno de pe .ro un admin a suparat un jucator cu capacitatea si posibilitatea de a da serverele jos cu un flood sanatos :)
 

DeletedUser3457

Guest
Pentru ca undeva pe unu din jocurile inno de pe .ro un admin a suparat un jucator cu capacitatea si posibilitatea de a da serverele jos cu un flood sanatos :)

Si nu stii cam cine este acel jucator??As avea sai zic cateva....
A incurcat multa lume...avem atacuri si nave trimise..acum nu o sa mai putem coordona la timp sprijinul....Aveam asedii de spart..acum e posibil sa pierdem orase din cauza unui om care nu a gandit inainte de a face acest lucru.....
A dat planurile aliantei peste cap......
Offf................................................................................Sper sa fie sanctionat foarte drastic..sa se faca in asa fel sa nu mai poata juca vreodata pe un server .ro
 

DeletedUser

Guest
Nu am de unde sa stiu, iar un tip capabil de asa ceva nu e prins cu una cu doua ... iar problema nu este el ci tehnicul inno incapabil sa stopeze acest flood
 

DeletedUser3457

Guest
vad ca sia revenit..felicitari celor care au rezolvat problema intr-un timp scurt..
Si rog un moderator sa stearga topicul,nu-si mai are rostul

Totusi am colegi care imi zic pe mess ca inca nu le merge lumea zeta si nici un fel de lume...
 

DeletedUser3457

Guest
vad ca sia revenit..felicitari celor care au rezolvat problema intr-un timp scurt..
Si rog un moderator sa stearga topicul,nu-si mai are rostul

Totusi am colegi care imi zic pe mess ca inca nu le merge lumea zeta si nici un fel de lume...
Mda..nu mai merge din nou...asta e..sa dus draq' tot din cauza la un ''razbunator''

Lol daca avea ceva cu cineva..trebuia sa-si rezolve problema cu el..nu sa faca alte mii de probleme zecilor de mii de jucatori de pe .ro
 

Nihilius

Membru activ
Serverele si-au revenit.

De ce nu merge lumea Zeta?
De ce nu suntem anuntati cand se intampla o intrerupere...
Acum ne-ati dat foarte multe planuri peste cap..s-au dus de rapa toate coordonarile de atac si tot...

Mai multe jocuri Inno Games , varianta romana, au picat. Nu a fost ceva programat, lucrari de intretinere de exemplu, sa fim anuntati si sa va anuntam si noi mai departe.
 

DeletedUser3457

Guest
Serverele si-au revenit.



Mai multe jocuri Inno Games , varianta romana, au picat. Nu a fost ceva programat, lucrari de intretinere de exemplu, sa fim anuntati si sa va anuntam si noi mai departe.

Da am inteles asta..nu e vina voastra..nu va reproseaza nimeni nimic...e bine ca sia revenit jocul.
Acum va rog sa inchideti/stergeti topicul..nu mai are rost...

RUSINE ALUIA DE A FACUT MAGARIA ASTA.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus