De ce nu a fost dezactivata pacea?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
una spunem...alta facem...si nu e prima oara

capturephc.png
 

DeletedUser

Guest
Asta am spus si eu..dar nu unde trebuie..Adminii astia cred ca uita de la mana pana la gura..Cred ca majoritatea dorm la ora asta..

Sa numai spun ca unii nu stiu sa trimita bb codes, mesaje coerente, la obiect, si au o exprimare ..precara..
 

DeletedUser

Guest
nu tine de adminii nostri,e de la Inno din Germania problema.dar totusi,poate se pot interesa si sa ne spuna clar cand se termina parcea sa avem "surprize".
 

DeletedUser

Guest
ecosse a spus:
De ce nu a fost dezactivata pacea?

Putei incerca sa mai dati un atac ? Se poate ca pacea sa fi fost dezactivata numai de la ora 00:00 din cauza diferentelor fusurilor orare.
 

DeletedUser578

Guest
Regulamentul forumului

Quote:
6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe aceasta temă, pe forum, va fi considerată infracţiune şi pedepsită cu un avertisment, iar tema va fi închisă/ştearsă. Excepţie de la regulă face o discuţie la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiunea primită. Aluziile de orice fel sunt deasemenea interzise.

Neavand chef sa-mi iau ban aiurea(dar presimt ca asta se va intampla, deoarece bruma minte pe care o detin baietii "cu ochi albastrii" de aici ii va impinge la cenzurare sau ban datorita acestui post), tin sa precizez ca aceasta postare(baieti, stiti ce inseamna in limbaj forumist "postare", nu?....nu mai trebuie sa va explic, da?) nu are legatura cu cei care, prin marea darnicie a...nu stiu cui, au fost numiti "mod", "SM" sau admini pe acest forum, RESPONSABILI cu informarea plebeilor despre desfasurarea jocului numit Grepolis. Are legatura doar cu idiotenia de care am dat dovada(si ca mine cred ca mai sunt si altii), astfel incat sa cred ca ar exista cineva/CEVA competent,care sa nu ma induca in eroare. Cu mintea romanului de pe urma realizez ca, in nimicnicia mea, habar nu am ca acest joc este guvernat de regului care nu privesc jucatorii. Acestia sunt cantitati neglijabile, care-s buni doar de adus bani la I......HHO, recte admini, adminasi, sm-ei, mod, etc.
Concluzionand, ori sunt batut de soarta si n-am inteles cand se sfarseste pacea pe un anumit joc, la o anumita perioada, ori maimutoii care trebuiau sa fie informati si sa informeze la randul lor(fara scuze patetice de genul "n-am stiut, acum am aflat si noi") sunt praf si pulbere...de stele.
Dar, daca nu v-am spus-o, v-o repet, amigos, vorbeam la modul general, ipotetic, aceste nemultumiri sunt, de fapt, adresate neantului, gaurilor negre, etc., nu au legatura cu realitatea.

LE Ah, era sa uit...N-am de gand sa incalc acest paragraf: 1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru., deoarece nu provoc pe nimeni, cu predilectie, prin acest post, doar sper ca cineva va avea un numar corespunzator de OO pentru a tasa cateva cuvinte pe tastatura si a le asteanaaici. Cineva dintre cei care sa autoproclama zei atotputernici...Poate chiar Zeus, cine stie?
 
Ultima editare de un moderator:

Nihilius

Membru activ
Pacea a fost reactivata.

Ne pare rau pentru (noua) problema aparuta, sper ca nu ati avut prea multe vizite. Problema se pare ca a fost diferenta de fus orar. Ne vom informa cat mai bine pentru a evita alte probleme cu urmatoarea periodata de pace.

ps:

Sunt unul din cei care au avut surpriza neplacuta sa descopar ca pacea nu a functionat asa cum trebuia

Cu ocazia trecerii la noul an se instituie interdicţia globală a atacurilor şi nu aveţi posibilitatea să atacaţi alţi jucători. În schimb, în oraş se sărbătoreşte din plin, iar trupele se întorc acasă refăcute.

26.12.2010 23:34

Topic inchis.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus