curiozitate

DeletedUser12202

Guest
Sa nu ai stress si admini sunt oameni,cu ale lor probleme.Nu ne descurcam noi,cei cativa,dar ei cu noi toti ???Greu,teroare pt ei daca nu sunt ....vaccinati :)

- - - Actualizat - - -

Ma gandesc cat au fost unii de blamati.Pe merit sau nu,ei stiu :).Corect ar fi sa gaseasca solutia corecta pt.toti...carcotasii :).Si sa-i trateze la fel pe toti :).
 

DeletedUser

Guest
Noi nu suntem carcotasi de niciun fel
smiley_emoticons_nikolaus.gif
 

DeletedUser

Guest
Hmm, in viata e bine sa stii ca problemele nu se rezolva pe oriunde ai vrea tu, ci unde trebuie.
Exista situatii in care se poate da un raspuns pe forum, altele pentru care exista doar sistemul de suport, dar cum unora doar le place sa stea sub reflector, nu fac decat sa arunce cu vorbe, poate poate isi gasesc vreun sustinator
Daca aveti probleme ( rezolvabile, desigur, ca nu suntem zei), va stau la dispozitie ( in functie de problema, deci pe cele doua cai mentionate mai sus)
:)
 

DeletedUser

Guest
Una pe forum aleg :
Intrebare intrebatoare : Ce faci in exact acest moment ?
 

DeletedUser12202

Guest
Hmm, in viata e bine sa stii ca problemele nu se rezolva pe oriunde ai vrea tu, ci unde trebuie.
Exista situatii in care se poate da un raspuns pe forum, altele pentru care exista doar sistemul de suport, dar cum unora doar le place sa stea sub reflector, nu fac decat sa arunce cu vorbe, poate poate isi gasesc vreun sustinator
Daca aveti probleme ( rezolvabile, desigur, ca nu suntem zei), va stau la dispozitie ( in functie de problema, deci pe cele doua cai mentionate mai sus)
:)
Ana,pe SIGMA tu mi-ai spus,am facut tiket ca sa stiu exact, ca daca nu ramane naval langa nava nu se cucereste orasul !Si am pierdut doua orase asa !A ramas nava si terestrul,m-am aparat cu incendiare.Vrei sa mai cred in raspunsul adminilor vizavi de nestiinta mea pe joc ???Sory !Cand voi imi dati raspunsuri gresite,cum sa cred in voi ???Cred,da,vizavi de banari,dar atat !

- - - Actualizat - - -
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:D
esti chiar sigur? si un singur tichet la care ti-am raspuns eu, si acela e pe omega si nu e pe tema precizata de tine :)
Acum , pt ca vad ca ai ceva pata pe mine, te astept cu tichetul acuzator ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu se da decat ceea ce nu trebuie... i-a raspuns altcineva si nu stie cum sa ma bage pe mine la inghesuiala, poate din prea mare simpatie :D
 

DeletedUser13911

Guest
Hopa..si-a deschis INNO site de matrimoniale...ca sa vezi ..ce curtata e lumea...si pe aici pe sistem ..:D
BTW.Anuca draga...
Hmm, in viata e bine sa stii ca problemele nu se rezolva pe oriunde ai vrea tu, ci unde trebuie.
Asta nu e de la noi din tara..te asigur.Acum ,azi, traiesti in Romania...asta in cazul in care nu ti-ai dat seama de locatie:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus