curiozitate

DeletedUser

Guest
nu inteleg un lucru?!, de ce uni pot folosi programe ilegale si nu sunt banati? eu doar pt ca am injurat pe unu m-au banat atacabil 6 zile si aici se foloseste farmu intr-o veselie, deci baieti cred ca e legal eu am facut tiket de sambata si nici azi nu-i banat, deci l
Farmu e legal uitativa in foto sa vedeti il are si premium si joaca, acu eu intreb cum pot sal atac? cand ii arata cu ce vin
http://vvcap.net/db/4IV4H_njUdbePEiRVZ0a.htp
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stii ca asta ar insemna sa baneze foarte multi dupa server , stai linistit , nu este singurul care foloseste acest program..
eu nu folosesc asa ceva deci atunci daca nu va fi banat voi baga si eu farmu ca de e voie , ne da liber adminii
 

DeletedUser13911

Guest
aaa??? dar tu de unde stii? ti-a povestit un prieten si tie..?hahahahah:p
 

DeletedUser13911

Guest
aha..deci ti-a spus cineva..ma gandeam eu .hahahah
 

DeletedUser13911

Guest
te cred.eu am spus ca l-am folosit in trecut...trecut....il am ,dar nu il folosesc..de aceea inca incerc sa cred ca e o gluma si ca se incearca sa fie fair..fara booti!
 

DeletedUser

Guest
Greu.. cu fair-play-ul .. greu :D
eeeeeeeeeeeeei e mai greu cu bunul simt, ceia ce nu exista, dar mergem innainte, era asa ca faptdivers, chestia aia am vrut sa vad cat de vigilenti sunt admini dar pauza de masa , acu fac nani de 3(trei zile),nus instare sa faca nik, probalil o fi vreun cont de a unui admin, mai stii

- - - Actualizat - - -

te cred.eu am spus ca l-am folosit in trecut...trecut....il am ,dar nu il folosesc..de aceea inca incerc sa cred ca e o gluma si ca se incearca sa fie fair..fara booti!
l-ai folosit intrecut?????????????????
si il ai si premium,al naibi trecut, si mai era si activ,tot din trecut?a ramas activ?
asta e nesimtire pe fata, se vede ca nici sa joci nu stii ,si te folosesti de programe ilegale, ca in rest esti foarte slab,
eiiiiiiiiiii pana la urma o chestie,
"hotu ne prins e negustor cinstit", doar ca eu te-am prins si cu el activ
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Frate , daca tu vrei sa zici ca are hack ca are iconitele alea pe acolo , e script acceptat de cei de la grepo :)))
 

DeletedUser13911

Guest
eeeeeeeeeeeeei e mai greu cu bunul simt, ceia ce nu exista, dar mergem innainte, era asa ca faptdivers, chestia aia am vrut sa vad cat de vigilenti sunt admini dar pauza de masa , acu fac nani de 3(trei zile),nus instare sa faca nik, probalil o fi vreun cont de a unui admin, mai stii

- - - Actualizat - - -
l-ai folosit intrecut?????????????????
si il ai si premium,al naibi trecut, si mai era si activ,tot din trecut?a ramas activ?
asta e nesimtire pe fata, se vede ca nici sa joci nu stii ,si te folosesti de programe ilegale, ca in rest esti foarte slab,
eiiiiiiiiiii pana la urma o chestie,
"hotu ne prins e negustor cinstit", doar ca eu te-am prins si cu el activ
Ba baiete,eu am spus ca l-am folosit in trecut...demult..nu am spus ca il am activ..Hercule Poirot al grepolisului...M-ai prins tu cu el.hahahah
BA,esti cu capul...il foloseam eu si ma ierta sefimea tocmai pe mine..ha...esti amuzant.
Si vad ca stii multe despre mine...e o chestie..sunt celebru si eu nu stiam..hahahah
uite..micule Poirot...
bhtnqwCldZlxCHckXQ6Y.png

Btw...fa-mi tikete poate cine stie..descoperi tu ceva..hahahah..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si acum vin bajetii si spune :

- Da poate l-ai dezactivat cat sa faci poza !
 

DeletedUser13911

Guest
Si eu le spune la bajeti :
-Contactati sistemul suport pentru lamuriri suplimentare.
 

DeletedUser2039

Guest
Sau pe adevarata nepoata a lui Mama Omida, pentru un raspuns veridic.
 

DeletedUser12202

Guest
:)))

Dragilor,nu stiu de ce va ambalati,vremea cavalerilor a apus de mult !Acum...gold-ul comanda !Apropo,cand mai comentati voi atat fara sa intervina adminii ???
Din pacate,pana si pe un joc,teoretic pt.toti,banii vorbesc,nu calitatea jucatorului !Ma mir ca se mai posteaza,ma mir ca mai sunt creduli !Banati sunt doar...fraierii,cei neunsi cu alifiile scumpe ale Grepolis-ului.Ca si in real :).Furi rata,2 ani,furi miliarde,nu se vede :).
Fosilele de pe Grepo stiu ce era jocul si ce a ajuns.

- - - Actualizat - - -

As propune,din moment ce cei ce folosesc scripturi interzise nu pot (cica)fi depistati si banati,sa se legaliseze scripturile.Farmul si atacul la sec,multicontul :))).Asa poate se va face diferenta intre adevaratii jucatori si smecheri.
 

DeletedUser

Guest
Glume am si eu in program,dar nu acum !Din greseala,mai si vorbesc ...serios :))))

- - - Actualizat - - -

Si bataille de jeux nu ma caracterizeaza !

Deci gata , eu pe tine te proclam presedinte !!! neserios , serios , glumet , neglumet , batai , nebatai , tu treci pe tron !
 

DeletedUser12202

Guest
De spini ???Vezi ca te trezesti la...Caracal :))).
Si,serios vorbind,mai citesc si forumul acesta,mi-ar place ca la anumite probleme serioase sa raspunda si adminii .
 

DeletedUser

Guest
Nicio sansa :) din 2010 tot astept si tot ce am primit nu a fost mai satisfacator ca asta :
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Sus