cum este posibil asa ceva?!?!

  • Autor subiect DeletedUser14839
  • Data de început

DeletedUser14839

Guest
Screenshot_1.jpg
jucatorul respectiv are 800 i ceva de puncte!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Probabil are PILE LA ADMIN
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_panik4.gif

Am sa te rog sa te abti din astfel de comentarii... altii chiar pot crede ceea ce scrii tu...

- - - Actualizat - - -

Probabil are PILE LA ADMIN
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_panik4.gif

Am sa te rog sa te abti din astfel de comentarii... altii chiar pot crede ceea ce scrii tu...

- - - Actualizat - - -

@Zeus... Daca vrei sa incercam sa-ti raspundem, te rog nu mai ascunde detaliile luptei... In speta, cine a atacat pe cine, pe ce lume si la ce ora..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
hopa....iata cine se ivi...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
era o gluma omule.. cat de noob sa fi sa crezi asa ceva :| ? Sau sa inteleg ca pe aici is fac veacul puradeii de 11,12 ani :)) ? si + d-asta cine sa ma creada , cand nimeni nu prea mai intra pe aici..

- - - Actualizat - - -

Ce zici, ce zici? Ca fratii tai puradei sunt creduli? Ca tu esti un puradel mai mare, aproape adult si ca iti place sa vorbesti singur pe aici pregatind ziua in care cineva o sa te asculte?

- - - Actualizat - - -

era o gluma omule.. cat de noob sa fi sa crezi asa ceva :| ? Sau sa inteleg ca pe aici is fac veacul puradeii de 11,12 ani :)) ? si + d-asta cine sa ma creada , cand nimeni nu prea mai intra pe aici..

- - - Actualizat - - -

Ce zici, ce zici? Ca fratii tai puradei sunt creduli? Ca tu esti un puradel mai mare, aproape adult si ca iti place sa vorbesti singur pe aici pregatind ziua in care cineva o sa te asculte?
 

DeletedUser7909

Guest
Cuc zici? :) Presupun ca de la mami ai preluat termenul. Poate ca si buni are contributia ei. Insa cum eu sunt o fire mai intelegatoare, realizez ca varsta cere inca astfel de eufemisme.
Ceea ce ma ingrijoreaza este prezenta acelei virgule dintre subiect si predicat. Utilizarea acestui detaliu gramatical ar fi trebuit elucidata cel tarziu prin clasa a-III-a, cand cucul inca nu zboara.
 

DeletedUser13911

Guest
ahaha..proba ..ce ai patit,ai cumva un apus de soare mai agitat?
Btw,daca cucul ar zbura cred ca multe ar avea gatul stamb:)
Intrebare..intra-a cata incepe sa zboare cucul?
No ofence.;)
 
Ultima editare de un moderator:

verbum

Membru Nou
Cuc zici? :) Presupun ca de la mami ai preluat termenul. Poate ca si buni are contributia ei. Insa cum eu sunt o fire mai intelegatoare, realizez ca varsta cere inca astfel de eufemisme.
Ceea ce ma ingrijoreaza este prezenta acelei virgule dintre subiect si predicat. Utilizarea acestui detaliu gramatical ar fi trebuit elucidata cel tarziu prin clasa a-III-a, cand cucul inca nu zboara.

Intr-un final mai descopar pe cineva pe acest forum care respecta limba romana. Bravo!
 
Sus