cum e posibil?

  • Autor subiect DeletedUser6318
  • Data de început

DeletedUser6318

Guest
Eheheeee, nu, asta nu, nu o sa i se inchida contul pentru ca deh, e photoshop sau o eroare regretabila :D si jucatorul [poate specula "eroarea" cat ii pofteste inimioara si dupa cum vedem, are o inimioara extrem de pofticioasa :D
A naibii treaba si eu am primit tot recompensa cu calareti dar nu mi-a dat neam 500 pe ora ci doar 180 de toti :)

traiti-ar ciocanu ca bine ai detaliat aici planul...deci vacanta fortata,ar trebui sa fie asta pt ca a beneficiat de un bug...********************,asa vrei sa ajungi nr 1 atacatori?sa iti fie rusine...

- - - Actualizat - - -

traiti-ar ciocanu ca bine ai detaliat aici planul...deci vacanta fortata,ar trebui sa fie asta pt ca a beneficiat de un bug...********************,asa vrei sa ajungi nr 1 atacatori?sa iti fie rusine...

care treaba cu tine femeie?esti cu capul? nu ai cu cine petrece 1 decembrie?de ce sunt eu ala sanctionat?ca va critic pe forum?te simti ofensata?p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu aveam de unde sa stiu ca e bug sau nu, am primit prima recompensa de craciun, nu stiu daca scrie undeva in ce consta aceste recompense.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sunt sigur ca se vor lua masuri in privinta asta....putina rabdare nu strica:)

3W_PpvFdN8at1LVxSUIW.png



http://ro.grepolis.com/start/rules

Din moment ce a exploatat gresala.....iar rapoartele arata ca a facut-o cu buna stiinta...ma indoiesc ca a raportat bug-ul ar trebui sa-i fie data o pedeapsa...daca tot ne luam dupa regulament
 

nicol 10

Stie Tot
daca un roman gaseste un portofel doldora cu bani, merge direct la ..........cumparaturi, in nici un caz la Politie! de ce in Grepolis ar sta altfel treaba? B-)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
slabut asta ...eu am postat la spam unul cu 1500 calareti pe ora =))) ....dar satanist fiind rapidist normal k a primit mai putin ....forzza Rapid!! :D

Nu citesc spamul, consider ca e o pierdere de inutila de timp....citesc tot ce tine de grepolis...mai putin blablaurile zilnice....insa cand apare un bug...iar el e exploatat de un jucator care cunoaste jocul...e putin cam neplacut pt restu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7295

Guest
mie tot numi vine sa cred asa ceva .....poate o folosi vre-un hack sau ceva de genu ....
 
Sus