cum e posibil?

  • Autor subiect DeletedUser6318
  • Data de început

DeletedUser6318

Guest
VZXVKczP-CiBuotwIvgZ.png


pai frate eu primesc 20/ora si altii 500,*******************i...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Probabil e o eroare de sistem, colegii de la suport vor analiza si daca este asa, aceasta va fi transmisa mai departe catre echipa tehnica pentru rezolvare.
 

DeletedUser6318

Guest
Probabil e o eroare de sistem, colegii de la suport vor analiza si daca este asa, aceasta va fi transmisa mai departe catre echipa tehnica pentru rezolvare.

ooo da,pana atunci face 100 k de puncte...multumesc pt cenzura

- - - Actualizat - - -

alta chestie...de ce naiba imi pune la concurs ca primesc 100 de calareti pe ora...si dupa ce activez vraja o **************...20/ora...pai daca nu sunteti capabili de a face concursul fara mizerii,nu il mai faceti deloc...deja sunt scarbit,in loc sa se imbunatateasca se inrautateste...dar daca vin banii ce mai conteaza ca x si y sunt ****************...bani sa iasa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nivelul recompenselor este influentat si de nivelul de dezvoltare al lumii respective. Iar ce a "pozat" satanist acolo este doar o eroare de afisaj, pentru 500 de calareti s-ar gasi greu spatii in ferma intr-o singura ora.

Mai usor cu limbajul, nu tot ce zboara se mananca iar photoshop face minuni cand e vorba de editat poze ;)
 

DeletedUser6318

Guest
Nivelul recompenselor este influentat si de nivelul de dezvoltare al lumii respective. Iar ce a "pozat" satanist acolo este doar o eroare de afisaj, pentru 500 de calareti s-ar gasi greu spatii in ferma intr-o singura ora.

Mai usor cu limbajul, nu tot ce zboara se mananca iar photoshop face minuni cand e vorba de editat poze ;)
mda...daca s-ar face un clasament cu cei mai slabi moderatori forum u ai fi nr 1 detasat....iti dau si dovezile ca sa vezi ca tot ce zboara se mananca,si nu vad motivul avertizarii...tot ce am postat a fost cenzurat,deci inca un motiv sa iti zic ca esti varza si ca abuzezi de functia pe care o ai...

- - - Actualizat - - -

trecem la partea cu dovezile...ma poti bana dupa ce postez dovezile,multumesc pt intelegere

- - - Actualizat - - -

FqHrBvSgbQbBFcEHalBT.png


- - - Actualizat - - -
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
"prost sa fii,noroc sa ai" :D
 
Ultima editare de un moderator:

cioara

Membru
3zy7.jpg

utns.jpg

jzWn_77OzgETMQGYvzwo.png

VNjrX7kQemTsa7iR4uvq.png

t-wEN15nYmGxbjWhoGbL.png

1ligd.png

vb8ch8LaWLh0LWAuM1Fm.png


si mai sunt...numa nu dau de colegi care le detin....asta da eroare

- - - Actualizat - - -

sa te uiti la orele ce cand au ajuns atacurile....na...asta da;)
nu pot decat sa felicit absolut tot
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Da, multumesc de compliment fantozy, esti foarte amabil. Iti voi raspunde cu "multumesc asemenea si tie".

Intre timp am aflat ca este o eroare generala, semnalata nu doar pe serverul Upsilon. O vom inainta dezvoltatorului si speram intr-o rezolvare cat mai rapida.
 
Ultima editare de un moderator:

cioara

Membru
uVph1e9O5zncdRy-ZXDZ.png



nu cred ca satanist este de vina...

dar e aiurea ca iese in evidenta asa cate un jucator nu credeti?
 

DeletedUser

Guest
Lucrul asta nu se intampla doar lui satanist... Speram intr-o rezolvare cat mai rapida a problemei. Intre timp, ne cerem scuze pentru neplacerile create :">
 

DeletedUser6318

Guest
Lucrul asta nu se intampla doar lui satanist... Speram intr-o rezolvare cat mai rapida a problemei. Intre timp, ne cerem scuze pentru neplacerile create :">
bun...si pana se remediaza situatia,santana face puncte de 10 orase...deci nu e ok chestia asta,o vacanta fortata pana remediati problema nu se poate lua in considerare?
 

DeletedUser

Guest
Nu este vina lui ca se intampla asta, asa cum nu este nici a celor atacati...
 

DeletedUser6318

Guest
Nu este vina lui ca se intampla asta, asa cum nu este nici a celor atacati...

:)))) normal ca nu...dar de ce nu se fac greselile astea la un noob....mie imi este greu sa gred ca tocmai pe satanista a lovit-o ghinionul asta...

- - - Actualizat - - -

:)))) normal ca nu...dar de ce nu se fac greselile astea la un noob....mie imi este greu sa gred ca tocmai pe satanista a lovit-o ghinionul asta...

058
am o vraja care imi permite sa fac orice unitate in o secunda...adica 3600 unitati pe ora...atat naval cat si terestru,,
am 3 orase inamice pe insula...plus imprejur..
am nevoie de resurse...un infinit de resurse....:)
sa curat zona...nu stiu cat tine vraja...imi arata ca 28 de zile dar cred ca e o eroare



propun sa fie anulat concursul,daca nu sunteti capabili sa il faceti cum trebuie nu il mai faceti....dar iar ma lovesc de faza cu ``bani sa iasa``
 

DeletedUser

Guest
Deja se incepe cu teoria conspiratiei si se intrece masura. Crezi ca satan1st1923 isi bea cafeaua cu cei de la INNOGames si il favorizeaza pentru ca are ochii frumosi? Acest eveniment este organizat la nivel global, pe toate serverele Grepolis din toata lumea.
 

cioara

Membru
nu este vina jucatorilor pentru aceasta eroare,dar nu este corect ceea ce se intampla...mereu avem parte de aceleasi scuze,binevenite de altfel,dar...mereu exista un dar....eu sau altul nu fac 100.000 mii puncte cultura ca el timpde 6 ore,apoi sunt oameni ce au invartiti pe aur acel joc,poate poate ii "prajeste si pe ei norocul...si...teapa..12 sau 20 calareti pe ora...unde e corectitudinea?
 

DeletedUser6318

Guest
Deja se incepe cu teoria conspiratiei si se intrece masura. Crezi ca satan1st1923 isi bea cafeaua cu cei de la INNOGames si il favorizeaza pentru ca are ochii frumosi? Acest eveniment este organizat la nivel global, pe toate serverele Grepolis din toata lumea.

pai acest eveniment,e implementat pe beta(lumea de teste) prima oara...mizeriile astea au fost si acolo...am jucat si stiu ce vb,dar cu toate ca nu s-au rezolvat s-a bagat si la romani mizeria asta,n-a sunt romani si chestii din astea...pai nu e asa...nu au fost rezolvate problemele acolo,pai nu se implementeaza si aici mizeriile
 

DeletedUser

Guest
Sunt sigur ca se vor lua masuri in privinta asta....putina rabdare nu strica:)

3W_PpvFdN8at1LVxSUIW.png



http://ro.grepolis.com/start/rules


Eheheeee, nu, asta nu, nu o sa i se inchida contul pentru ca deh, e photoshop sau o eroare regretabila :D si jucatorul [poate specula "eroarea" cat ii pofteste inimioara si dupa cum vedem, are o inimioara extrem de pofticioasa :D
A naibii treaba si eu am primit tot recompensa cu calareti dar nu mi-a dat neam 500 pe ora ci doar 180 de toti :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus