Cum credeti ca va arata aceasta lume?

  • Autor subiect DeletedUser2743
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2743

Guest
Cum credeti ca va functiona aceasta lume avand viteza 3?
 

DeletedUser3972

Guest
la fel ca pe zeta.lucrurile o sa avanseze putin mai greu la inceput,dar pe urma o sa inceapa o mare "petrecere".:D
 

DeletedUser

Guest
pentru apasionati cu sistemul vechi de cucerire va fi un inceput nou perfect!
Din pacate nu au schimbat prea multe fata de lumea Zeta!
In general cred ca multi o vor evita,e o lumea prea aproape fata de noul update,si nu cred ca va fi atragatoare pentru cine are deja puse radacini in alte lumi!
Ramane de vazut!

P.S:Anunt oficial ca nu voi partecipa pe aceasta lume:p
 

DeletedUser2743

Guest
Sincer parerea mea este ca aici doar cei experimentati vor juca
 

DeletedUser

Guest
va fi o avalansa de cuceriri :D
pe sistemul vechi , rezista cel mai bun , o stiu de pe Beta si Zeta ( am fost banat pe amandoua :)) )
pe beta am jucat mult timp sub numele de Crypthon !
nu am fost cucerit niciodata pe lume cu sistem vechi :D
stiu o veche metoda invatata de la un vechi prieten din JUST DO IT . :D
"Vom trai si vom vedea!"
Va astept in viitoarea mea alianta !
SuD-VesT !
 

DeletedUser3972

Guest
pai ce sa mai.ne vedem acolo :D.ca sistemul nou nu imi place deloc.si pe eta am inceput si super prost.cred ca asa au patit mai multi
 

DeletedUser

Guest
Sa speram sa nu dam peste oameni mai neinteligenti sa nu zic altcumva.
 

DeletedUser

Guest
Va fi o lume extrem de usoara pentru cei experimentati din simplul fapt ca majoritatea jucatorilor buni asteapta g2.0

Oricum o lume perfecta pentru incepatori,nu doar din simplul fapt ca este la inceput ci si din faptul ca majoritatea jucatorilor cu experienta nu vor intra aici ca pe eta...


Oricum ofer recompensa pentru cel care il baga la margine pe valyvlt...nu va chinuiti prea mult in schimb recompensa e foarte mare.pwp
 

DeletedUser

Guest
da eu sunt de curand pe grepolis dar cum e sistemul vechi de cucerire?(joc pe epsilon):confused:
 

DeletedUser3972

Guest
Va fi o lume extrem de usoara pentru cei experimentati din simplul fapt ca majoritatea jucatorilor buni asteapta g2.0

Oricum o lume perfecta pentru incepatori,nu doar din simplul fapt ca este la inceput ci si din faptul ca majoritatea jucatorilor cu experienta nu vor intra aici ca pe eta...


Oricum ofer recompensa pentru cel care il baga la margine pe valyvlt...nu va chinuiti prea mult in schimb recompensa e foarte mare.pwp

inseamna ca te voi gasi acolo:D,cat despre valyyt iti da clasa:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus