Cui ii e frica de cei puternici

DeletedUser

Guest
In toate jocurile sunt jucatori onesti dar si unii care frica fiindu-le de concurentii egali sau mai puternici, se bucura ca exista jucatori mai slabi(nou intrati in joc). In lumea Eta exista acest 001(war chief) care nu stie sa faca altceva decat ceea ce am scris mai sus. Pe aceasta cale va rog sa va spuneti punctul de vedere; poate sunt eu exagerat sau poate nu...
 

DeletedUser

Guest
Cam nasol zona unde esti....4 jucatori din MIR care au aprox. 10.000 de puncte....te farmeaza pana cand nu dai stergere cont .... sau treci in alianta lor(e imposibil ca sunt invitati doar cei care au peste 10.000 de puncte )
 

DeletedUser

Guest
Doar tu ai mai ramas pe insula cu cei din M.I.R, normal ca te farmeaza atunci. Vrei sfatul meu? Ai la setari, inceput nou ;)
 

DeletedUser4449

Guest
Dar cat de nou esti intrat in joc (vad ca orasul tau are 1730 de puncte) avand in vedere ca orasul tau este situat intr-o zona cu jucatori cu asa de multe puncte?
 

DeletedUser1044

Guest
Poi poti da inceput nou sau ca sa ii linistesti :D sa Activezi modul de vacanta ...
 

DeletedUser

Guest
da da modul de vacanta si incepi din nou cu un alt cont :D

Frate daca aia din jurul tau te au depasit la pct de 3-4 ori faci ce am scris eu mai sus.

Daca esti noob rabda cat poti,invata ce poti si vezi ca sa deschis lumea theta...

Sau dai inceput nou si vezi ca in sud-v se afla kgb si never walk alone academy intra acolo si ai legatura cu mine.Te ajutam noi sa inveti jocul.
 

DeletedUser5234

Guest
exista termen de comparatie...oricat de bun ai fi, mereu e cineva care te poate intrece :)
 

DeletedUser

Guest
Oricat de bun ai fi si indiferent de cate puncte ai avea si cateva zile de neglijenta te poate costa foarte mult (pe delta am reusit datorita neglijentei unui adversar sa ii luam 6-7 orase daca nu era sistemul de revolta ii luam dublu)
Daca nu ar fi fost 2-3 zile neglijent nu ii luam nici un oras
 

DeletedUser

Guest
Cam asa

[R_S]Mah e bine sa sti cine e mai puternic ca tine.Dar tie nuti trebuie sati pese de cei nobi,tu trebuie sa incerci sa ii intreci pe cei mai puternici ca tine . Si asta trebuie sa incerce toatalumea
 
Sus