Cucerirea Persană

myezul

Membru
scrie undeva ca primeste harpii si usoare? :-&:-&

eb1781c76f.jpg
 

DeletedUser13231

Guest
colega alecsandrut, daca citesti tot topicul de pe wiki referitor la cucerirea persana vei observa ca aceea este distinctia pentru a 4 alianta care cucereste un oras.

daca esti atent la acest topic de pe forum eu am pus acea intrebare deoarece pana acuma se stiu doar 2 a;iante care au cucerit orase ale artemisei si un coleg intreba de ce nu s-au primit harpii si usoare

daca tot esti atent la intrebarile mele, incearca sa imi arati unde scrie ca PRIMELE 2 aliante primesc harpii si usoare
 

myezul

Membru
stiu ce zici, eu am pus special screenshot-ul cu nr 4 vizibil sa vada cine primeste harpii si usoare.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
am vrut a intreba de ce doar locul 4 ia harpii si usoare... corect ar fi ca primul loc sa ia toate bonusurile date la celelalte locuri
si alianta ce iese pe 4 cu x9 harpie nivel 9 si x9 usoare nivel9 isi refac imediat trupele....
 

DeletedUser13260

Guest
am vrut a intreba de ce doar locul 4 ia harpii si usoare... corect ar fi ca primul loc sa ia toate bonusurile date la celelalte locuri
si alianta ce iese pe 4 cu x9 harpie nivel 9 si x9 usoare nivel9 isi refac imediat trupele....

eu din cate am inteles primul loc ia toate premiile incepand de la 1 la 4, locul 2 doar premiul pt 2,si tot asa..

dar primul loc ia toate premiile
 
Sus