Cucerirea Persană

DeletedUser2039

Guest
Daca se poate, ar trebui implementata si pe lumea cu pace (sau un alt eveniment care sa compenseze faptul ca nu putem avea Cucerirea Persana si pe lumea Hyperborea) sunt si aici jucatori milionari in puncte de batalie, sunt sigur ca s-ar bucura sa fie inclusa si lumea asta in cadrul evenimentului, poate cu un amendament adus Cuceririi Persane care sa adapteze evenimentul la specificul lumii pasnice, ce ziceti, se poate ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
Daca se poate, ar trebui implementata si pe lumea cu pace (sau un alt eveniment care sa compenseze faptul ca nu putem avea Cucerirea Persana si pe lumea Hyperborea) sunt si aici jucatori milionari in puncte de batalie, sunt sigur ca s-ar bucura sa fie inclusa si lumea asta in cadrul evenimentului, poate cu un amendament adus Cuceririi Persane care sa adapteze evenimentul la specificul lumii pasnice, ce ziceti, se poate ?

putin probabil :p
 

DeletedUser13231

Guest
care razboi?

Invazia intarzie, inca nu au aparut pe joc invadatorii :p
 

DeletedUser

Guest
Unde gasim orasele lu Artemisa ca am chef sa o ,,dezbrac" de soldati :D ?
 

DeletedUser5957

Guest
Unde gasim orasele lu Artemisa ca am chef sa o ,,dezbrac" de soldati :D ?

de unul singur ? :)
mV26MToOcZ_HquukQXKN.png
 

DeletedUser3702

Guest
Se poate sa ne arati si o imagine cu orasul asa cum arata pe harta ... La voi au aparut aceste orase? ... Pe Achiles inca nu!
 

nicol 10

Stie Tot
Daca se poate, ar trebui implementata si pe lumea cu pace (sau un alt eveniment care sa compenseze faptul ca nu putem avea Cucerirea Persana si pe lumea Hyperborea) sunt si aici jucatori milionari in puncte de batalie, sunt sigur ca s-ar bucura sa fie inclusa si lumea asta in cadrul evenimentului, poate cu un amendament adus Cuceririi Persane care sa adapteze evenimentul la specificul lumii pasnice, ce ziceti, se poate ?


Se pare ca nu, nu vor s-o faca pe Artemisa fantoma :)
 

DeletedUser13911

Guest
asta nu ai sa afli niciodata.....ciudat insa NPC-ul asta...are atatea trupe pe orase,de unde.atata populatie :)???
Orgoliile aliantelor competitoare sunt mari,:),as fi curios cat gold se baga in injumatatiri de trupe :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11464

Guest
pe psi o nava e bagata......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
pe psi o nava e bagata......

si? care e problema?

sunt destule lumi unde s-a rezolvat aceasta problema

- - - Actualizat - - -

Aşadar alianţa „CLANUL LUPILOR ALBI” a izbutit să pună stăpânire pe unul din oraşele mele. Îi felicit pentru izbânda lor neînsemnată.
Vă provoc să le urmaţi pilda, astfel încât războinicii voştri să se zdrobească fără niciun rost de zidurile mele.


Artemisia I din Caria
 

DeletedUser

Guest
De 2 ori :D

Aşadar alianţa „ACADEMIA LUPILOR ALBI” a izbutit să pună stăpânire pe unul din oraşele mele. Îi felicit pentru izbânda lor neînsemnată.
Vă provoc să le urmaţi pilda, astfel încât războinicii voştri să se zdrobească fără niciun rost de zidurile mele.


Artemisia I din Caria
 

DeletedUser

Guest
si prima alianta ce a cucerit de ce nu a primit harpii si usoare?:D
 
Sus