Creaturi.

  • Autor subiect raresmihai2010
  • Data de început

DeletedUser

Guest
ca asa le-au dat nume.. ce vrei ...

rares sper sa puna in practica asta :D
 

DeletedUser

Guest
dar fa si un tiket la admini.. ca poate nu toti se uita pe aici. si vorbeste cu ei acolo. 100% vei primi un raspuns mai rapid
 

DeletedUser

Guest
hamster.jpg
eu propun asta =)))
Sper ca sti ca ai deschis aiurea acest topic... este un fel de bataie de joc :)
Orice propui aici... creaturi,bla bla bla... nu se vor face niciodata.
Tu crezi ca pe grepo.ro vor fi creaturi in plus fata de grepo de pe alte tari ? Doar ce face INNO este valabil. Cand scoate INNO o creatura, o implementeaza pe toate serverele internationale printre care si Ro. Tu crezi ca vine rares din Romania si pune 2 creaturi, si gata maine apar pe Grepolis Romania ? =))))))))))))))))))))))))))))
Tare asta.
Si eu propun niste dame de companie... crezi ca vor aparea ? NU! :))))))))
 

DeletedUser

Guest
Munca ? Ai pus 3poze luate de pe google, si ai scris 2 randuri acolo + 2 cuvinte in chineza si deja vrei sa apara in joc ? =)))
RASPUNSUL ESTE 100% NU AI SANSE ! :p
Daca apar creaturile astea in joc, promit ca nu te mai cuceresc niciodata pe lumile unde ne intalnim :D
 

DeletedUser

Guest
Va rog intelegeti ca exista sectiunea aceasta tocmai pentru a aduna si discuta eventualele propuneri de joc. Nu faceti trimitere si nu apelati sistemul de suport pentru a ne arata astfel de propuneri, fiindca nici noi nu avem drept de decizie directa a asupra acestor genuri de propuneri.

In plus, nimic nu poate fi nici implementat peste noapte, nici nu se poate acorda un raspuns direct de genul "Da, se va face" sau "Nu, nu se va face".

Astfel, atata timp cat noi vom aduna si vom da propunerile ce au o mare sustinere a comunitatii si sunt bine gandite, nu putem spune niciodata ca se va face sau nu un anume lucru.

Discutii placuta in continuare!
 

DeletedUser

Guest
sunt destule creaturi deja mai bine le lasam pe astea care sunt:p
 

DeletedUser

Guest
Cat am intrat eu, toata lumea a fost de aceeasi parere cu mine :))
Deci raresule nu mai deschide astfel de topicuri ! :p
 

DeletedUser

Guest
Bai,rebeel,decat sa nai nicio propunere,pun pariu adac pui spun aia oo fff misto/bien..stii dc?Ca le e frica sa fei cuceriti..si oricum ignore iti dua deci nuti ami obosi tastele.Circuit ce esti.
 

DeletedUser8218

Guest
le deschide din pliktiseala...........;) dar oricum nu poate vedea asat k mi-a dat igg
 

DeletedUser

Guest
Doamne cum sunteti...voi dragilor,inclusiv Rebelul nu aveti de unde sa stiti daca se va implemeta ceva sau nu asa ca nu mai trimiteti raspunsuri de genul ''Sigur nu o sa se bage'' fiindca nu sunteti voi cei de la innogames.
Cat despre propunere scuze dar trebuie sa fiu CONTRA deoarece deja sunt destule chestii de acest fel.
 

DeletedUser

Guest
Mie-mi place ideea doar ca sirenele....nu prea o sa faca mare ragaz:">
 
Sus