Creaturi.

  • Autor subiect raresmihai2010
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Rebelule,in acest topic tu ai dat dovada de o nesimtire fara limite.Vad ca abuzezi de un statut de personalitatea luni,si acum incepi cu mare tam-tam ca ii ameninti pe astia de aici ca ii cuceresti.Pai si?Bravo tie.Ei macar nu au irosit euro intr-un joc.Astia de la INNO cam profita..Oameni saracii mor de foame pe strazi iar voi bagati ca disperati 1000 de euro intr-un joc pt ce?O preoteasa si un bosorog in plus.Ar trebuii sa avem toti sanse egale pe jocul asta.Sincer sa fiu cred ca ma apuc mai bine de Mario decat sa continui cu grepolisul.Acest joc e mai mult o pacaleala pentru fraieri ca sa doneze bani.
 

Mr Jack

Super Moderator
nu stiu cu cine te certi la mai bine de 2 luni de la data ultimei postari, dar daca ai vreo propunere, o asteptam cu interes.
 

DeletedUser

Guest
Avand in vedere ca nu vor costa favoruri , cate trupe de acest tip vom putea face ?
Care este valoarea atacului si apararii a fiecarei creatura si cata populatie vor lua ?
Nu vad rostul sa avem orasul la maxim , irosim populatia degeaba ?
 

DeletedUser6817

Guest
Te rog....Te rog...spune-mi ca vor fi si zane magice :( Si sirene? Unicorni?
 

DeletedUser7784

Guest
Da,spunetii capitanului ca vor exista aceste trupe,si eventual o cercetare numita "Forta curcubeului" cu ajutorul careia aceste trupe vor lupta cu 10% mai bine pe ambele faze/:)
 

DeletedUser

Guest
Te rog....Te rog...spune-mi ca vor fi si zane magice :( Si sirene? Unicorni?

Faci discriminari! Eu vreau Vrajitoare (ca zeu, evident), vraja de atac :"puterea maturii" care sa faca ordine in orasul adversarului, sa curete batatura si sa lustruiasca bocancii garzii, o vraja in aparare : "forta buhuhu" prin care soldatii cotropitori sa fie speriati imediat cum trec de zid,,,ca si unitati mitice: pisica neagra in atac si ceasul 13 in aparare :D
 

DeletedUser

Guest
Faci discriminari! Eu vreau Vrajitoare (ca zeu, evident), vraja de atac :"puterea maturii" care sa faca ordine in orasul adversarului, sa curete batatura si sa lustruiasca bocancii garzii, o vraja in aparare : "forta buhuhu" prin care soldatii cotropitori sa fie speriati imediat cum trec de zid,,,ca si unitati mitice: pisica neagra in atac si ceasul 13 in aparare :D

Subscriu la spusele colegei mele...totusi as vrea ca pisicu sa fie castrat si ras ....(din motive pur medicale)vam alergie la pisicile ce se inmultesc si la parul lor...multumesc
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca ai dat copy and paste fara sa citesti ceea ce e acolo.Nu e frumos imi place asa cum e...Si apropo nu se scrie siet ci site
 
Sus