Cosa Nostra

  • Autor subiect DeletedUser2673
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Salut Caterinca... te astept prietene...

Lumea s-a deschis, va astept acolo,dati-mi mesaj pentru invitatie...atentie totusi a aparut o alianta clona ce se foloseste de numele nostru !

M-as baga doar de curiozitate.... de apare si eugenides ma jur ca va fac statuie !!! pt ca nu o sa va abtineti sa nu repetati aceiasi figura....
prietenii stiu de ce :)))
 

DeletedUser

Guest
Poti sa vii Ovidiu,eu nu iti port si nu ti-am purtat niciodata pica...daca vrei sa vii cu noi,te astept cu placere.
 

DeletedUser11448

Guest
M-as baga doar de curiozitate.... de apare si eugenides ma jur ca va fac statuie !!! pt ca nu o sa va abtineti sa nu repetati aceiasi figura....
prietenii stiu de ce :)))
eugenides nea tradat pe aceea lume , el a fost omul celor din elite
 

DeletedUser

Guest
Poti sa vii Ovidiu,eu nu iti port si nu ti-am purtat niciodata pica...daca vrei sa vii cu noi,te astept cu placere.

Dane, pica nu ti-am purtat niciodata. Au fost acele divergente care eu personal le-am ingropat demult.
poate apucam s ane vedem pe lumea asta sau poate pe alta. Sunt in prag de minuni pe Omicron, e o echipa fantastia aici, mai ceva cum eram noi pe Xi. Vedem mai tarziu.

Multa bafta sa ai.
PS: eu am terminat cu posturile "aiurea" in ceea ce te priveste. Ti-a luat aproape 6 luni sa dai un semn :)))

- - - Updated - - -

eugenides nea tradat pe aceea lume , el a fost omul celor din elite

eu+multi altii de acolo stim alta varianta....in fine a fost demult, s-a dus....
 
Sus