Cosa Nostra

  • Autor subiect DeletedUser2673
  • Data de început

DeletedUser2673

Guest
Info:
- o incercare,speram reusita,de a relansa o veche alianta;

Conducere:
- Bugsy Siegel - intemeietor;
- danyford - lider;
- Iuliu Cezar - lider;

Ceea ce cautam:

- jucatori activi;
- activi pe forum;
- experimentati;
- capacitate de a lucra in echipa;

Diplomatie:

- nu se vor accepta pacte in stagiile de inceput ale jocului;

Directie:

- Nord-Est;

Contact:

- luati legatura cu Bugsy Siegel in joc sau postati aici pe forum;
 

DeletedUser

Guest
Confirm spusele colegului. Desi este o lume cu revolta,sistem care multora nu ne convine,consider ca impreuna ne putem perfectiona si pe acest stil. Va astept pe cat mai multi,sper sa facem o figura frumoasa.
 

DeletedUser7215

Guest
Ma bag si eu la voi daca ma primiti,va zic de pe acuma ca nu sunt as in sistemul de cucerire cu revolta dar cum ai zis bugsy ma pot perfectiona o sa astept invitatie.
 

DeletedUser

Guest
Sigur ca da, cand intrii pe Sigma ia legatura cu mine pentru invitatie...deja mai am cativa jucatori vechi care mi-au confirmat ca se vor alatura proiectului, sa speram ca va fi distractiv ;)
 

DeletedUser

Guest
Salut o sa ma alatur si eu proiectului cand voi intra pe lume o sa va trimit mejas sami dati invitatie
 

DeletedUser7215

Guest
Sigur ca da, cand intrii pe Sigma ia legatura cu mine pentru invitatie...deja mai am cativa jucatori vechi care mi-au confirmat ca se vor alatura proiectului, sa speram ca va fi distractiv ;)
Am vorbit cu Iuliu Cezar o sa incerc sa duc si eu cativa jucatorii cu experienta
 

DeletedUser

Guest
Iarasi....face bugsy suntem pe 2 uraaa peste 6 luni ma las de joc pa pa pa pa:)))dizolva aly si gata:)))
 

DeletedUser

Guest
si nu numai atat,obliga jucatorii sa bage premium,sa fie non-stop on line,daca nu ,OUT

De ce veniti voi 2 si va bagati si aici? duceti-va la topicul aliantelor voastre si vorbiti acolo cat vreti... Care e problema voastra?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A mai fost alianta asta si pe omicron? Ma alatur si eu voua :)
 

DeletedUser

Guest
De ce veniti voi 2 si va bagati si aici? duceti-va la topicul aliantelor voastre si vorbiti acolo cat vreti... Care e problema voastra?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A mai fost alianta asta si pe omicron? Ma alatur si eu voua :)
La care alianta?,n-am nici una,sunt in cautarea uneia.
 

DeletedUser

Guest
Toti cei ce doresc sa ni se alature sunt bineveniti, cei care au mai jucat cu mine cunosc faptul ca cer jucatorilor sa fie cat mai activi, dar nu in masura in care ii amenint cu excluderea... intodeauna am dorit ca aliantele din care fac parte sa fie aliante de luptatori, aliante de top, cu o buna organizare... bineinteles ca jucatorii inactivi sau care nu au ambitia sa devina mai buni vor fi lasati in urma... consider ca majoritatea aliantelor procedeaza la fel... daca tot pierdem timp si resurse cu acest joc, macar sa fim printre cei mai buni cu un scop clar definit inca de la inceput... nu jucam doar de dragul competitiei, doar pentru a participa...
 

DeletedUser10468

Guest
bai lastima cu teatrul asta ca ati fost pe loc bun si pe hyperborea si ati ajuns rau acum
credeti ca daca postati peste tot vin jucatorii bunii sa se alature lasatio mai moale
 

DeletedUser

Guest
Colegule,in primul rand mai foloseste cratima...

Inca de cand am anuntat alianta Grepo Academy de pe Hyperborea am precizat ca va fi un prototip, un proiect inovativ, in scopul ajutarii noilor jucatori de grepolis... nu tinteam spre dominarea lumii, sau ocuparea unor pozitii de top in clasamente...nu o facem nici acum.

Faptul ca suntem pe locul 2 la atacatori si luptatori si top 10 aliante reprezinta o realizare destul de buna pentru o asemnea alianta, nu pot fi decat multumit de aceste realizari.
 

Rareshhh

Membru activ
bai lastima cu teatrul asta ca ati fost pe loc bun si pe hyperborea si ati ajuns rau acum
credeti ca daca postati peste tot vin jucatorii bunii sa se alature lasatio mai moale

Ce vorbesti? :)) Suntem pe 2 la atacatori spre deosebire de alti care sunt in top 3 aliante la general si nu ataca deloc... Daca pe Hyperborea nu se poate cuceri nu inseamna ca nu trebuie sa atacam.. Si aici se vede experienta la atacatori nu la puncte...

@clau: Tu si aici te bagi mah? Asa ceva nu am mai vazut... Si pe viitor iti sugerez sa te exprimi corect... Ma chinui 10 min sa inteleg ce vrei sa zici... Te crezi amuzant dar esti mai mult penibil...

@Nebunul: Bugsy obliga lumea sa bage premium? :)) Poi eu nu am premium si vad ca nu ma obliga si nu ma ameninta cu excluderea... Nu mai vorbi fara sa cunosti situatia. Si normal ca trebuie activitate... daca intri o ora pe zi e normal sa fi eliminat...
 
Ultima editare:

DeletedUser11448

Guest
Bugsy intru si eu alaturi de voi , sunt fostul tau tovaras caterinca :))
 

DeletedUser

Guest
Salut Caterinca... te astept prietene...

Lumea s-a deschis, va astept acolo,dati-mi mesaj pentru invitatie...atentie totusi a aparut o alianta clona ce se foloseste de numele nostru !
 
Sus