Copie - Concurs de sezon: Martisoare... pentru zeite, doamne si domnisoare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dragii mei, avand in vedere primavara care se apropie timid, dar sigur, noi, echipa Grepolis, ne-am gandit sa va lansam o noua provocare. Ea ar suna cam asa:

Folositi-va imaginatia pentru a crea MARTISORUL ideal pentru colegele noastre de pe forum. Cerinte: ingeniozitate, originalitate. Nu folositi imagini descarcate de pe net ca atare, ci prelucrati-le, amestecati-le, animati-le - tot ce credeti de cuviinta pentru a obtine o creatie originala, un simbol al primaverii, pe care il vom oferi apoi preoteselor Atenei si Artemisei, impreuna cu gandurile noastre frumoase.


Iata si conditiile de participare:

1. Participanti: se poate inscrie in concurs orice utilizator al acestui forum, cu cate o singura lucrare. Exceptie fac membrii echipelor de moderare si de administrare a forumului si/sau a jocului, care pot posta doar in afara concursului.
Lucrarile trebuie sa respecte Regulamentul forumului.

2. Modalitate de inscriere: postarea, in aceasta tema, a lucrarii respective, ce va trebui sa aiba urmatoarele caracteristici:
- dimensiunea maxima admisa pentru imagini: 640x480 pixeli, marimea maxima 500 kb;
- format suportat pentru animatii: .gif.

3. Data limita a inscrierii in concurs: 3 Martie 2010, ora 23:59. Orice postare ulterioara se va face in afara concursului.

4. Perioada de votare: intre 4 Martie 2010, ora 00:00 si 8 Martie 2010, ora 23:59. Dupa aceasta data, concursul va fi inchis.

5. Modalitate de votare: la sfarsitul perioadei de inscriere se va adauga temei un poll cu numele participantilor calificati. Toti utilizatorii forumului vor avea astfel posibilitatea de a-si vota candidatul preferat.


Si cum gesturile frumoase merita recompensate, se vor acorda urmatoarele premii:

LOCURILE 1, 2 si 3: castigatorii vor primi cate un tricou
grepolis_web_news_logo.jpg.jpg
.

MENTIUNI: Se vor acorda 3 mentiuni, constand in posibilitatea de a alege un titlu care va fi adaugat la profilul utilizatorului pe acest forum.

Castigatorii vor fi contactati la sfarsitul concursului de catre un membru al echipei de administrare, pentru a stabili modalitatea de intrare in posesie a premiilor.

Pentru neclaritati sau detalii suplimentare, va rog sa trimiteti un mesaj privat unuia dintre membrii echipei de moderare.

Succes tuturor !
 

DeletedUser

Guest
Primul concurent! Felicitari, vad ca te-ai inspirat chiar din joc :).
 

DeletedUser

Guest
Scuze de offtopic: Alandala, ai incalcat limita maxima admisa a marimii imaginii.


Cat despre mine, o sa incerc ceva in weekend.
 

DeletedUser

Guest
era de la photobucket..si-am modificat , multumesc frumos
 

DeletedUser245

Guest
Mi-au venit idei noi...

Poza va ramane aceeasi dar vor fi elemente noi in ea. Nu concurez cu alta poza, o editez in acelasi post. Tinand cont ca votarea nu a inceput...

Pot adauga elemente noi pozei de mai sus ???
 

DeletedUser

Guest
Da, poti. Pana la incheierea perioadei de inscriere sunteti liberi sa va modificati posturile. Din aceasta cauza a si fost separata perioada de postare de cea a votarii efective.
 

DeletedUser

Guest
2zrji44.png


N-am avut chef sa ma complic cu Photo Shop sau ceva, am ramas la Paint. : ))
 

DeletedUser

Guest
GG Appear..Mi-se pare cea mai reusita :x.. dar ai c.am deviat de la subiect .. Tot ce poate dovedi ca relatezi faptul ca vine 1Martie , este scrisul .. In fine , raman la parerea ca e cea mai buna ( deocamdata ) !:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus