Contor Inchidere

DeletedUser

Guest
Hello

Aseara tarziu, nu aparuse contorul.
Azi dimineata, la aparitie anunta ca mai sunt 28 zile
Acum anunta deja 27 (oare de cat timp?)

E o problema la ceas? Sau pregatiti curatenia de Paste? :)

Credeam ca a fost o onoare sa ne aveti alaturi... nu o "oroare" :)))

Numai de bine!
 

DeletedUser245

Guest
S-ar putea sa fie pacaleala de 1 aprilie.
Vedem maine dimineata...
 

DeletedUser

Guest
Pacaleala ar fi sa deschida lumea, nu sa o inchida...
 

DeletedUser

Guest
Mai suntem 306 jucatori pe alpha , va zik eu ca nu e normal ce s-a intamplat , o bataie de joc .
Alpha va fi cea mai frumoasa si buna lume din todeauna , aici am invatat sa joc , de aici iubesc acest joc .
Rusine echipa grepolis .
David658 .
 

DeletedUser6873

Guest
Mai suntem 306 jucatori pe alpha , va zik eu ca nu e normal ce s-a intamplat , o bataie de joc .
Alpha va fi cea mai frumoasa si buna lume din todeauna , aici am invatat sa joc , de aici iubesc acest joc .
Rusine echipa grepolis .
David658 .


De curiozitate , ai citit macar care sunt conditiile de inchidere ale unei lumi?
 

DeletedUser

Guest
Nu ar fi trebuit inchisa , ar fi trebuit sa fie deschisa la inregistrari si am fi fost peste 10k playeri .
 

DeletedUser6873

Guest
Nu ar fi trebuit inchisa , ar fi trebuit sa fie deschisa la inregistrari si am fi fost peste 10k playeri .

Tu crezi ca este prima lume care se inchide? S-au inchis Beta , Gamma , Epsilon , Zeta .. My s.a.m.d . Au fost jucatori cu punctaj mai mare ca al tau care probabil n-ar fi vrut ca lumile pe care au activat sa fie inchise ci la fel ca tine , ar fi vrut ca inregistrarile sa fie redeschise insa asta nu s-a intamplat. Nu e capat de tara ca se inchide o lume ..

Stiu sentimentul .. cand stii ca ai investit timp sii bani pe lumea respectiva si aceasta ajunge sa se inchida.
 

DeletedUser

Guest
Nu mi-e de timp si bani , ala avem faza e ca pe lumea aia am inceput si ea este istoria mea pe joc si nu o voi putea uita una cu doua :( .
 

DeletedUser12328

Guest
Istoria ta? Locul 236....36 orase.....scuza-ma ca-ti spun dar asta nu prea se cheama istorie :(
 

DeletedUser6873

Guest
Istoria ta? Locul 236....36 orase.....scuza-ma ca-ti spun dar asta nu prea se cheama istorie :(


245.gif
245.gif
245.gif
245.gif
245.gif
245.gif
 

DeletedUser

Guest
Nu ar fi trebuit inchisa , ar fi trebuit sa fie deschisa la inregistrari si am fi fost peste 10k playeri .
10k player zici ?? si cam cate conturi ar fi fost de jucator ?? :)))
citeste conditile de inchidere a unei lumi.. in momentul cand sunt sub 300 player activi.. pot fi 299 player activi din 400.. lumea e declarata inchisa... asta-i jocul.. se inchid lumi.. se deschid altele.. au fost lumi mai "puternice" decat asta.. zeta.. epsilon.. etc..
bafta in a mai invata putin acest joc.. care din ce se vede iti mai da unele batai de cap :))..
 

DeletedUser

Guest
Nu im da sfaturi pentru ca am dreptate alpha e va fi si va ajunge sus si nu va fi uitata .
 
Sus