Conexiune comuna

ShiShor

Membru Nou
Salut,
recent m-am reapucat eu (alaturi de o ruda) de joc dupa o pauza de cativa ani buni. Am mentionat ca folosim (ocazional) aceeasi conexiune de net si am presupus ca totul va fi in regula. La scurt timp am constatat ca nu pot negocia cu el, ceea ce nu mi s-a parut foarte rau, inteleg de ce s-ar interzice asta. Problema mea este ca nu pot sa sprijin orasele lui. Ar trebui sa stau sa ma uit cum el e atacat fara sa pot sa ajut? Asta nu mi se pare corect, nu are sens. Oricum nu poti controla tu trupele trimise de altii sa te sprijine, de ce trebuie limitat si sprijinul la aceeasi conexiune?
 

phoeniix

Membru activ
Deoarece asta este regulamentul , așa am putea juca toți cu cate 5 conturi și ne-am putea susține singuri ,pe viitor ai grija că dacă ataci un jucător ce a fost atacat de contul cu conexiune comuna primești interdicție 72 ore parcă atât este nu știu exact pe orașul ce a atacat colegul cu conexiune comuna , asta e regulamentul .și la permanent sau sprijine la fel doar unul din voi puteți susține un atac sau sprijin pe x,y.
 
Sus