concursul de joi?

  • Autor subiect DeletedUser3352
  • Data de început

DeletedUser3352

Guest
ce s-a intamplat cu acest concurs de joi?

daca s-a incheiat macar stergeti setarea de atentionare din joc, ieri am primit, in joc, invitatia de a participa la concursuri pe forumul extern, am intrat pe forum sa vad despre ce e vorba si NIMIC :eek:
 

DeletedUser1411

Guest
Curios. Eu nu am primit nimic :))
Cred ca tu ești mai special :p
 

DeletedUser3352

Guest
Curios. Eu nu am primit nimic :))
Cred ca tu ești mai special :p

prima data nu ai stiut despre ce e vorba desi esti super moderator

a doua oara spui ca nu ai primit nici un mesaj in joc

forumul este putin sub nivelul marii

in aceste conditii nu cred ca sunt eu mai special, cred ca sunteti voi (cei care administreaza forumul) putin depasiti de situatie :eek:
 

DeletedUser1411

Guest
prima data nu ai stiut despre ce e vorba desi esti super moderator

a doua oara spui ca nu ai primit nici un mesaj in joc

forumul este putin sub nivelul marii

in aceste conditii nu cred ca sunt eu mai special, cred ca sunteti voi (cei care administreaza forumul) putin depasiti de situatie :eek:

Oi fi eu super moderator .. dar nu ghicesc in stele;)

Ești singurul care a anunțat acest lucru.
Este normal și firesc sa întreb și sa ma documentez.

Păcat ca nu crezi ca ești special. Ți-ar face bine.. știi tu, la riduri! Așa pățești când stai încruntat mai multă vreme... și culmea, din cauza uneia ca mine, depașită de situație. Offf...

Hai.. sa ai o zi de milioane!
 

DeletedUser3352

Guest
super tare fratee...

saptamana trecuta concursul NU s-a organizat datorita lipsei moderatorului acestui concurs

astazi concursul a fost relansat DAR surpriza, surpriza - dupa postarea intrebarii de la concurs, topicul a fost inchis de catre moderator deci chiar daca vrem sa participam NU se poate

intrebare: aceste concursuri se organizeaza doar ca cineva sa isi bata joc de noi?
 
Sus