Concurs bannere pentru forum de Craciun - Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
sunt o gramada de programe cu care poti lucra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am trimis si eu ieri bannerul...l-ati primit?as dori un raspuns daca se poate :D
 

DeletedUser

Guest
am trimis si eu un banner astazi si as dori sa mi se trimita o confirmare daca a fost primit :) multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Nu. Trebuiesc doar imaginile trimise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu nu am nici o intrebare, dar as vrea sa spun cateva cuvinte despre concurs.

Dupa parere mea, este o initiativa foarte misto din partea echipei de moderare. Nu stiu daca concursul se organizeaza si in alte tari, in alte comunitati, etc.-uri, dar nici nu stiu daca conteaza ce e in ograda vecinului. Important este ca avem si noi sansa sa "contribuim" cu ceva (daca tot suntem o comunitate) si sa facem ceva fun in afara de a ne cuceri unii pe altii. :D

Fiind prima activitate de genul in cadrul acestei comunitatii, entuziasmul a fost pe masura si "procesul de creatie" cat se poate de cool - nici nu mai stiu de cand nu m-am mai distrat atata cu ceva in photoshop. Sper sa va placa rezultatul (asta in cazul in care nu orbesc pe nimeni cu el :p).

Mult succes tuturor participantilor si Santa be praised. :cool:
 

Nihilius

Membru activ
Proceduri și participare:
-De pe 30 noiembrie până pe 6 decembrie (ora 23:59), veți putea crea sau vă veți putea customiza bannerul de forum Grepolis și trimite la concurs@ro.grepolis.com . Pe 7 decembrie toate bannerele primite vor fi postate pe forum și va fi deschis un sondaj pentru a vota cea mai bună creaţie. Pe 12 decembrie bannerul care va obține cele mai multe voturi va înlocui bannerul de pe forumul Grepolis România.

Azi pana la ora 23:59 pot fi primite creatiile dumneavoastra. Pe data de 7 vor fi postate creatiile dumneavoastra si va incepe votul.
 

DeletedUser

Guest
Aţi avut 2 care se repetau. Dar până să raportez, aţi modificat. Foarte bine.

Eu le doresc succes tuturor. Nu am votat lucrarea mea, ci lucrarea numărul 23. Mi s-a părut cea mai elegantă :)
 

DeletedUser

Guest
noh, de ce nu se schimba bannerul?

L.E:
poate totusi primim un raspuns in legatura cu schimbarea bannerului. se mai schimba? daca da, cand?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus