Comert cu monede lumea corinth

DeletedUser14853

Guest
E stricat cu totul.Ma obliga sa pun 2k resurse pe 50 monede =)
Imi place daca-mi cumparati ofertele,dar se vand mai repede cantitati mari,6-7k =)
 

DeletedUser4775

Guest
sa anuntat treaba asta la ultimul update :))
macar sa mai echilibrat putin jocul .
F4rweZ7.png
 

DeletedUser

Guest
Mda...., ori le scot de tot ori le pun calumea. Asta e bataie de joc de acuma.... Un calcul simplu :
25k res= maxim 5 ore cu minele la maxim ( adunate de fiecare tip de res )
600gold=22 lei

Deci dupa mintea lor eu trebuie sa platesc cate 22 lei pentru 25k res care se fac dupa cum am mai spus in aproximativ 5 ore sau maxim 10 pentru cei cu minele mai mici.....
Tocmai s-au sabotat singuri la faza asta. Sa vedem cine mai da atata gold pe ele :)
 

Gymus

Membru activ
daca asi fi fost in locul celor de la INNO asi fi facut la fel . pt ca "x" care nu baga bani in joc joaca premium pt ca a dat 1.5 k resurse pe 10 gold . sunt ei in pierdere.
Asta e opinia mea.
 

ciclin

Stie Tot
Ei stiu mai bine ca noi cum menajeaza socotile astea..

Insa s-a stopat comertul prin marirea asta....doar in caz de urgenta....

Ex: ... iti vine nava... si gasesti ceva oferta aproape...n-ai trupe...dar ai gold...si pac-pac...e simplu....


:/ :/
 

DeletedUser14424

Guest
Mie mi se pare o rație exagerată. Însă trebuia să existe o oprire pentru că se ajungea la 15.000 resurse/10 aur
Pe alte servere, erau jucători cu peste 13000 puncte în primele zile de protecție :))
 

DeletedUser12104

Guest
daca asi fi fost in locul celor de la INNO asi fi facut la fel . pt ca "x" care nu baga bani in joc joaca premium pt ca a dat 1.5 k resurse pe 10 gold . sunt ei in pierdere.
Asta e opinia mea.

nu ies deloc in pierdere pentru ca baga altii ca sa poata cumpara...daca inainte foloseau 2000/luna cu toate activate si trupe instant,acum poate bagau 4000 ca sa cumpere resurse...e exact la fel
 

DeletedUser6507

Guest
Cel mai bine era daca era maxim 13000 de resurse si minim 20 de monede atunci eu zic ca era echilibrat...
 
Sus