Clubul Oamenilor de Stiinta

  • Autor subiect Domnu Gicu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
urmariti-l pe ala cum vb =)))))))))))))))))))) in viata mea nu am mai vazut asa ceva...
 

DeletedUser

Guest
Ai zis ceva ? Eu nu imi permit oameni asa rafinati in alianta mea, cu CLS-uri, cer salariul prea mare, ma gandeam ca tu esti vedeta si il platesti mai bine ! ;)
Sigur nu cunoasteti aceasta persoana ? Urmariti tot, si apoi imi ziceti cine este (eu sigur nu sunt, si nici un jucator din IRR) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=iTmvMGV4F2M&feature=related

Sa moara familia mea de longevitate multa daca asta nu-i budala,nemuritoru de la spania :D
Replica asta o sa ramana celebra ( e de la sfarsit) Citez:
Toata viata voastra n-o sa aveti o masina ca asta .....v-am pupat,salutari de la spania si din audi meu.
:)))))
Stai ca vine castravetele in tara, iti dai seama ca aia care il cafteau cand era mic, acum o sa-l bata bine ?!:D
Nici nu e zona de ghetouri acolo !!! Voi vedeti cumva plaje? In spatele castraveciorului murat de spania :D
Am ras destul pe ziua de azi, maine urmeaza o noua serie de Cascadorii Rasului . .|...|..
 

DeletedUser

Guest
hello..staful,profesoral....hellooo....haide-ti ...am mai spus-o ,cred ca totusi coborati prea jos ..pe bune ...si poate luati bataie ..ca-i experimentat la levelul ala!!!
nus" de ce...dar scade-ti in sondaje,daca continuati cu agramatii!!:-/
 

DeletedUser3207

Guest
Sa moara familia mea de longevitate multa daca asta nu-i budala,nemuritoru de la spania :D
Replica asta o sa ramana celebra ( e de la sfarsit) Citez:
Toata viata voastra n-o sa aveti o masina ca asta .....v-am pupat,salutari de la spania si din audi meu.
:)))))
Stai ca vine castravetele in tara, iti dai seama ca aia care il cafteau cand era mic, acum o sa-l bata bine ?!:D
Nici nu e zona de ghetouri acolo !!! Voi vedeti cumva plaje? In spatele castraveciorului murat de spania :D
Am ras destul pe ziua de azi, maine urmeaza o noua serie de Cascadorii Rasului . .|...|..

Ar trebui sa-i multumim lu BudaLA pentru repriza de ras!:)Chiar a fost foarte tare!:)
 

DeletedUser3207

Guest
Stiti faptul ca uni dintre noi sunt profesori, na deranjeza ca nu ii scri cu virgula ,puncte alea ,alea si prin asta isi incearca lumea noroc sa isi ascunda rusinea care o area in viata reala. Ce vam atins asa tare de ma tot postati pe forum va doar ce va zic oameni de nimik ce sunteti, ma nauzi crezi ca daca faci 2 3 posturi aiurea schimbi ceva ?Sti ce schimbi prostia omeneasca in care voi 2 va scaldati .Criticati aiurea fara sa stiti si va dati mare in fata unor playeri care va tin la picior . Sunteti 2 paduchi imbracati national voi doi. Si mai vb pe joc nu aici .Voi cat vo dati la manuela in baiei, ca nu se uita nici ultimele .... la voi .Gicu mai spalate pe dinti inainte sa deschizi gura ca esti ala din imagine de la semnatua ta anumea te-ai pus acolo sa iti faci reclama la noua tigara plugaru.

Ba tu daca vii cu paduchi sa stii ca noi nu te primim....ca se ia:)
Si da...nu putem face nimic pentru tine...incerca sa mituiesti profesorul cu banii aia cu care te lauzi sa treci de clasa a 2-a...dupa poti sa zici ce vrei pe aici!
Baitule,stiu ca ai doar 7 ani maxim,dar spune-mi si mie cine-i Manuela?E iubita ta?DAca vrei sa stii eu am gagica,si gicu e casatorit,asa ca taine de Manuela si roaga-te sa nu te lase si aia!
Iti place Gicu?E mai frumos ca tine nu?Tu o sa faci reclama la sapun,in partea "asa nu"...
Si ce te enervezi atata?Daca pentru doi "paduchi" iti pierzi juma de viata,ma intreb cum de suporta Manuela aia a ta!:">
 

DeletedUser

Guest
Stiti faptul ca uni dintre noi sunt profesori, na deranjeza ca nu ii scri cu virgula ,puncte alea ,alea si prin asta isi incearca lumea noroc sa isi ascunda rusinea care o area in viata reala. Ce vam atins asa tare de ma tot postati pe forum va doar ce va zic oameni de nimik ce sunteti, ma nauzi crezi ca daca faci 2 3 posturi aiurea schimbi ceva ?Sti ce schimbi prostia omeneasca in care voi 2 va scaldati .Criticati aiurea fara sa stiti si va dati mare in fata unor playeri care va tin la picior . Sunteti 2 paduchi imbracati national voi doi. Si mai vb pe joc nu aici .Voi cat vo dati la manuela in baiei, ca nu se uita nici ultimele .... la voi .Gicu mai spalate pe dinti inainte sa deschizi gura ca esti ala din imagine de la semnatua ta anumea te-ai pus acolo sa iti faci reclama la noua tigara plugaru.

N-ai disparut de-aici mah Vis Urat? Termina-ti scoala si apoi vi sa stam la povesti .
34y21xe.jpg
 

DeletedUser6277

Guest
Si daca postati imagini credeti ca ma demoralizati cu ceva?Oameni batuti de soarta .Va inteleg ca voi aratai ca astia din imagine ,dar mai exista lume frumoasa. Ma dc nu dai id ala sa vb acolo ca sa vb de la barbat la barbat mucosule .Si mai ziceti ca aveti prietene, soti bha nauzi alea cu cine seamna cu asta?
amy-winehouse.jpg
 

DeletedUser

Guest
sunteti fenomenali, cred ca v-am parasit, deja nu mai am cu cine discuta... nu ma cobor la nivelul vostru ca dau de petrol :D
 

DeletedUser

Guest
Si daca postati imagini credeti ca ma demoralizati cu ceva?Oameni batuti de soarta .Va inteleg ca voi aratai ca astia din imagine ,dar mai exista lume frumoasa. Ma dc nu dai id ala sa vb acolo ca sa vb de la barbat la barbat mucosule .Si mai ziceti ca aveti prietene, soti bha nauzi alea cu cine seamna cu asta?

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace pe dobitoci .
j6n9d2.jpg
 

DeletedUser6277

Guest
Nu mai zic nimik pe topicul acesta ca baieti astia 2 sunt varza .Un profesor care are minte de copil ,si are chef sa posteze poze numai cu el :)),si un alt cocar care umbla cu dinti pe unde nu trebuie .Vb pe joc nu aici .
 

DeletedUser

Guest
Observ că ați depășit cu mult limita decenței ce am mai cerut-o în trecut. Toți infractorii vor primi pedepsele aferente. Până atunci topicul se închide(nu ar trebui să dureze mult).
 

DeletedUser

Guest
Topic redeschis. La următoarea depășire a decenței, se închide definitiv. Folosiți forumul în scopuri utile.

Seară faină.
 

DeletedUser

Guest
A venit Regele spammului in inspectie ... ce vad eu aici, oamni in vacanta.....|..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus