Clanul Lupilor Albi

DeletedUser

Guest
normel bre,eu le primesc si cand dorm.
aia cu tiberiu nu o comentez,ca nu discut despre prieteni pe forum.dar asta cu versace...ai dat-o de gard.
se chinuie omu sa faca si el ca lider 7 minuni si nu reuseste...mai rasuceste tu cutatu in rana si pune sare sa vezi ce-ti face

i-auzi bre,,ai grija sa nu-ti intre capul intre umeri de atatea coroane:))))))))))
 

DeletedUser3964

Guest
pupa tata pe el de grijuliu,ce se gandeste el la mine.
ma speriasi cand am vazut ca nu zici nimic...crezui ca ai luat ban ca si colegii tai...nu ca ar trisa,ca nu e problema daca ai 2-3 conturi sau ai scripturi..e lumea rea domnule :D
 

DeletedUser

Guest
pupa tata pe el de grijuliu,ce se gandeste el la mine.
ma speriasi cand am vazut ca nu zici nimic...crezui ca ai luat ban ca si colegii tai...nu ca ar trisa,ca nu e problema daca ai 2-3 conturi sau ai scripturi..e lumea rea domnule :D

n-o sa vezi ban la mine,,,ti-am mai zis eu de multe ori,,vezi ca ai luat talente de tatza de coltu blocului.de un timp incoace
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Seara'..ce de lume buna pe aici........
banderas..iar te necajeste cuplul???nu'i baga in seama,e semn de salut pentru inceputul lumii...
Pinky..cum e treaba cu spritul si sexul after.....e interzis sau degenereaza natia...?Daca degenereaza,e grav, abia acum imi dau seama cat de betivi sunt romanii..hahahahah.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Seara'..ce de lume buna pe aici........
banderas..iar te necajeste cuplul???nu'i baga in seama,e semn de salut pentru inceputul lumii...
Pinky..cum e treaba cu spritul si sexul after.....e interzis sau degenereaza natia...?Daca degenereaza,e grav, abia acum imi dau seama cat de betivi sunt romanii..hahahahah.
Bre, ia da-ti muzica la incetu ca ma doare capu...fiti fete cuminti, ca maturam harta cu voi....:D
 

DeletedUser13911

Guest
bre,fiti-ar de cap cu incetu matale .Mi-ai omorat reputatia cu fetili de care spui.....
Tare vorbaret mai esti..de 2 ani si ceva nu iti mai tace gura,intruna scrii pe forum ,hihihihihi
by the way....acum depinde pe cine vrei sa maturi ....pe mine lasa-ma ca sunt bazat...ia la tavi si pinky...is incepatori si nu prea stiu cu mousele.hahahaha.
 

DeletedUser3337

Guest
nu sunt eu cel mai smecher jucator dar totusi nici ca versace cucereste 90 de la interne =))
:D
 

DeletedUser13911

Guest
e ..asa da..bonjour camarade profeseur,vad ca stai geana pe forum .hahahah....
mi-a placut aia cu ego-ul....1 bucata persoana poate emite asa "pretentii"..si nu cred ca ma insel..deci inca o data..bonjour camarade profeseur.
Ce-mi plac mie lucrurile bine spuse de unii.hahahahahah
 

DeletedUser

Guest
Bah?!! Parca sunteti Ponta si Basescu. La fiecare inceput de lume trebuie sa va certati exact si precis cum se cearta aia 2 la fiecare alegere.Fie parlamentara,europarlamentara,prezidentiala sau etc ....hahaha
 

DeletedUser

Guest
Lupii parca is cenusii. Astia albi sunt polari? Cand o sa vad si Clanul Focilor Galbene,Clanul Elefantilor Albastri,Clanul Rasilor Verzi? Lupii au un mare avantaj: Ataca de obicei in haita o prada sigura . Dar la fel ca in basmul Scufita Rosie,lupul de obicei este mierlit de un vanator iscusit. Daca apare o alianta : Ceata Vanatorilor Profesionisti,nu va vad bine. O sa ajungeti trofee in Muzeul Cinegetic de la Posada ....hahaha
 

DeletedUser10763

Guest
O noua lume cand mai incepe ca parca mi/a venit dor de grepolis :D:(
 

DeletedUser10763

Guest
:| dar vad ca nu sa mai deschis cam demult o lume de joc ce se intampla?
 
Sus