Cladiri: Depozit

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Care este capacitatea maxima de depozitare ?
la ferma am gasit pe forum 3000 populatie fara bonusuri din cladiri si cercetari , dar despre depozit nimic

a si inca ceva ... daca ma spioneaza cineva si nu reuseste ... imi scade si mie aceeasi cantitate de argint pe care el a platit-o pentru a ma spiona ... sau nu ma afecteaza :confused:
 

DeletedUser

Guest
praf ... daca pierd tot atunci e o problema ...
am crezut in cel mai rau caz ca imi scade si mie aceeasi cantitate de argint precum a celui care incearca sa ma spioneze

asa , eu strang 5000-6000 mii de argint de exemplu , incearca cineva cu 1000 si ii pierd si eu pe toti :eek:
praf...
 

DeletedUser

Guest
S-ar putea sa gresesc. Cel mai bine depune tichet sa afli exact si ne spui si noua.
 

DeletedUser

Guest
cat despre depozit ... 23000 :mad: .... mult prea putin ...
in comparatie cu triburile ... ferma 22782 ... magazie de 400 000

sincer e strigator la cer ... se incurajeaza mai mult cumpararea de premium decat farmatul ... comenzi mai rapide ... pentru a nu irosii resursele ...

consider un dezavantaj faptul ca depozitul are o capacitate asa mica ... degeaba esti activ si farmezi mult daca nu ai unde sa depozitezi
 

DeletedUser47

Guest
2. Cred ca pierzi toti arginti

Spionajul şi peştera

Dacă citeaţi tutorialul aţi fi ştiut că pentru un contra spionaj pierdeţi 1000 monede de argint nu pe toate.

Iar chestia cu magazia, din moment ce poţi face trupe mai puţine nu este logic ca şi magazia să fie mai mică? (în comparaţie cu triburile)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cat despre depozit ... 23000 :mad: .... mult prea putin ...
in comparatie cu triburile ... ferma 22782 ... magazie de 400 000

sincer e strigator la cer ... se incurajeaza mai mult cumpararea de premium decat farmatul ... comenzi mai rapide ... pentru a nu irosii resursele ...

consider un dezavantaj faptul ca depozitul are o capacitate asa mica ... degeaba esti activ si farmezi mult daca nu ai unde sa depozitezi

Iti apreciez punctul de vedere, dar in starcraft am invatat ca degeaba ai resurse daca nu ai unitati (in special) si cladiri. Deci, mai bine cu mai putine resurse si unitatile, cladirile si cercetarile la maxim (sau cel putin cat este posibil la nivelul de dezvoltare actual) decat cu multe resurse. Plus, exista si piata care are rolul ei.
 

DeletedUser

Guest
am trupe o groaza stai calm ... dar tot nu am ce sa fac cu resursele ... se construieste prea greu :))
prea putini oameni la un nivel d ferma ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus