Cladiri demolate cu ploaia de pietre ;)

  • Autor subiect DeletedUser14853
  • Data de început

DeletedUser14853

Guest
Dupa cum vedeti,dand click pe zidul orasului va arata ce trupe ai invins in atac/aparare si ce trupe ati pierdut in atac/aparare.

Eu zic ca ar fi interesant daca ar aparea asta si la cladiri.Daca poti demola cladirile cu ploaia de peitre,de ce sa nu existe asa ceva?Sa fie geva gen 'Cladiri distruse in atac'[/B] ,respectiv 'Cladiri pierdute in aparare'.

Acolo sa apara fiecare cladire in parte ( exceptia celor speciale) si sa iti apara cate nivele din fiecare ai distrus/pierdut B-)

Este o propunere,astept parerile voastre :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14424

Guest
Eu sunt pro.
Imaginează-ți.... ai distrus 1000 de nivele la zid :)
 

DeletedUser5815

Guest
si cu ce te incanta asta? intreb fara urma de ironie, chiar nu vad rezultatul unei astfel de statistici, pentru ca nu exista (inca) un clasament referitor la cladiri distruse
 

DeletedUser14317

Guest
Dupa cum vedeti,dand click pe zidul orasului va arata ce trupe ai invins in atac/aparare si ce trupe ati pierdut in atac/aparare.

Eu zic ca ar fi interesant daca ar aparea asta si la cladiri.Daca poti demola cladirile cu ploaia de peitre,de ce sa nu existe asa ceva?Sa fie geva gen 'Cladiri distruse in atac'[/B] ,respectiv 'Cladiri pierdute in aparare'.

Acolo sa apara fiecare cladire in parte ( exceptia celor speciale) si sa iti apara cate nivele din fiecare ai distrus/pierdut B-)

Este o propunere,astept parerile voastre :p


Te referi la ploaia de pietre de la catapulte,ori la meteoriți veniți din cer?? :) :)
 
Sus