Ciudatenii...

  • Autor subiect DeletedUser9287
  • Data de început

DeletedUser9287

Guest
:)) n'am ce venera la ea... da'o'n viata ei :)))
pt mine e un simplu joc :)) care'l frecventez pt placerea companiei colegilor si pt distractie :)) fara alte asteptari :p

ciao Sorinel :D
 

DeletedUser15009

Guest
manu spera sa castige lumea athens i nsa ank tu nu ca ai castigat pe omicron cu joker si cioara
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser9287

Guest
am castigat cu ei :)

evident ca mi'as dori pt colegii mei sa o castigam, merita cu totii
asta nu inseamna ca invinuiesc eu pe altii pt situatie... sau ca altii nu ar merita :D

e un joc si fiecare isi joaca cartea cum stie el :D

ar fi urat din partea mea sa ignor munca altora :)) desi culmea.. pe toti "aspirantii" daca'i intrebi... nimeni nu'i curios de minuni, dar trag la ele cu jugul :))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1530

Guest
ups, a disparut si Statuia, asta cum s-a mai intamplat? psihozaa :D
 

DeletedUser9287

Guest
Da , soc si groaza . Groaza vine de la intemeitorul vostru care a tinut usoarele-n port , hahaha

o0QWt7D.png

mariuse... auzi ca sunt la deruta usoarele acolo :D asta e cea mai buna !!!
deja m-am linistit :):) e plin de usoare "la deruta" fratiorul nebunatic :O



sWt7CyM.png


lasa ca's bune la pascut, nu e stress... sa nu se "deruteze" :D:D

AwJ4d61.png


toata aprecierea pt colegul adversar, care merita sa-i ascund numele, pt ca... nu-i asa... e frumos sa ne intelegem ca "fratii" :D:D

sx8Cvcm.png


doar ca... nu o luati ff personal.... e doar un joc... cu riscuri ... si nu EU mi-am batut joc de ea :x eu am jucat... dar are cine, asa ca putem merge mai departe :p more or less "vii" ahahahahahahahaha
 

DeletedUser14940

Guest
mariuse... auzi ca sunt la deruta usoarele acolo :D asta e cea mai buna !!!
deja m-am linistit :):) e plin de usoare "la deruta" fratiorul nebunatic :O



sWt7CyM.png


lasa ca's bune la pascut, nu e stress... sa nu se "deruteze" :D:D

AwJ4d61.png


toata aprecierea pt colegul adversar, care merita sa-i ascund numele, pt ca... nu-i asa... e frumos sa ne intelegem ca "fratii" :D:D

sx8Cvcm.png


doar ca... nu o luati ff personal.... e doar un joc... cu riscuri ... si nu EU mi-am batut joc de ea :x eu am jucat... dar are cine, asa ca putem merge mai departe :p more or less "vii" ahahahahahahahaha


colegul acela.....sau cum ii spune....e o vorba in viata roata se invirte si colegul se invirte.....si uite asa,dar sa nu credeti ca acest coleg nu se va afla cine e
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Wow, inca o manevra (ne)elucidata de-a adminilor :D
Ce s-ar face Grepo fara implicarile lor? Ar fi atat de plictisitor ca nu ar mai sta nimeni sa-si piarda timpul cu el :))
 
Sus