Cine se bagă pe noua Lume Dion ? VITEZĂ 5 REVOLTĂ

Legolas

Membru
Începând cu data de 30 aprilie 2024, avem plăcere de a vă invita pe lumea Dion.

Setări de joc:

Viteza de joc: 5
Viteza unităților: 4
Viteza negustorilor: 5
Protecția jucătorilor după intrarea pe lumea de joc: 5 zile
Limita alianței: 80 de membri
Moral: Da
Endgame: Minunile Lumii
Sistem nou de cucerire ( Cu Revoltă)
Zei 8 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis, Afrodita si Ares)
Bonus de noapte: 23:00 - 06:00
Cumpără instant: Da


Artefact: Ambrosia

Bonus:

  • +20% viteza de construcție
  • +20% viteza de recrutare
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Interesant
Indiferent ca furi un ou sau furi un bou,cred ca tot hotie se cheama..cum ar fi de exemplu sa joci pe alt cont,cand al tau e banat..tot din motive de corectitudine..cine stie,cunoaste..
In alta ordine de idei..oare pe ce considerent unele dintre aceste ciuperci au fost sterse,iar altele banate?
 

saca 24

Stie Tot
Interesant
Indiferent ca furi un ou sau furi un bou,cred ca tot hotie se cheama..cum ar fi de exemplu sa joci pe alt cont,cand al tau e banat..tot din motive de corectitudine..cine stie,cunoaste..
In alta ordine de idei..oare pe ce considerent unele dintre aceste ciuperci au fost sterse,iar altele banate?
Asta in functie de cum se trezeste @Stil dimineata si ce dispozitie are.

Sau o fi Zeuxix ala(daca e el admin), la ciclu, in perioada aia nasoala a lunii si de asta se intampla ce se intampla.. ;)
 

IndeedWise

Membru
Crismos ia lumea. Vă batem la fundu gol... Ne-am făcut echipă solidă... cum era în Germania Nazistă pe timpuri, cine știe, știe...
 
Ultima editare:

IndeedWise

Membru
Păi numai CrismoS nazistu vă bate singur, pai dacă mai ne băgăm și restul...stați potoliți acoalea cu șmecheriile și cu boții, scripturile și ce mai aveți în cap...
 
Sus