Chestionar concurs Personalitatea Lunii pe lumea Xi

  • Autor subiect AncaBoghian
  • Data de început

Doriti organizarea concursului Personalitatea Lunii pe lumea Xi?

  • DA

    Voturi: 15 75,0%
  • NU

    Voturi: 4 20,0%
  • Nu stiu

    Voturi: 1 5,0%

  • Total votanți
    20
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am intalnit cereri ale voastre in legatura cu reluarea concursului pentru Personalitatea Lunii. Am organizat acest poll pentru a a afla parerea voastra despre asta, dar si pentru a va solicita participarea in mod deschis la organizarea lui, prin prezentarea ideilor si sugestiilor voastre in legatura cu modul de desfasurare a concursului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca aveti idei despre regulamentul dupa care sa se desfasoare concursul sau cum sa fie organizat, va rog sa le postati.
 

DeletedUser8418

Guest
Da,am vb despre asta cu odmm acu 2 zile si mia zis sa vb cu tn,dar am uitat,creca tia zis ea tia sa faci concursul
 

DeletedUser

Guest
Aceasta tema se va inchide, interviuri pe lumea Xi nu se mai iau atata timp ca acuzele curg in voie.

Ma repet, am deschis si alte teme aici pe forum referitoare la concursul pentru personalitatea lunii si la constructia minunilor. Va rog sa va uitati pe ele si sa postati acolo parerea voastra..

nu dau 2 bani pe acele topicuri create de tine, si nici nu ne intereseaza...cei care o sa castige minunile, o va face in functie de stilul de joc, si de strategia pusa in practica. Iar in legatura cu Personalitatea lunii, chiar nu-si are rostul, dupa ce ca sunt 3 "paduchi" care intra pe acest forum, si ma refer la lumea XI, acest topic chiar este aiurea creat.

Hint: ca Moderator ar trebuii sa creezi topic-uri asa incat sa cooptezi cati mai multi jucatori sa fregventeze acest forum.

Interviurile era cel mai bun topic de aici, dar cum,mai noi nu se mai tin.... eu iti ofer un concediu de vreo 40 ani....
 

DeletedUser

Guest
Exista jucatori care au solicitat crearea acestui topic pentru personalitatea lumii, oameni pe care te-as ruga sa te abtii de la a-i jigni, nimeni nu este "paduche" aici. Depasesti deja limita bunului simt, nu ti se pare?
 

DeletedUser

Guest
Asa.. S-a facut Sondajul cu PERSONALITATEA LUNII, din ce vad s-a votat DA.... SI ACUMA CE FACEM???
La ce sa ne dam cu parerea???? La cine sa fie Personalitatea Lunii Noiembrie???
 

DeletedUser

Guest
Nu, sa va dati cu parerea despre cum ati vrea voi sa se desfasoare acest concurs, cum credeti voi ca ar trebui sa fie cel care sa castige concursul. Sa facem regulamentul impreuna, fiecare sa aiba un cuvant de spus in organizarea lui, in criteriile pe care personalitatea lunii sa le indeplineasca, perioada de desfasurare a concursului, conditiile de participare... Voi jucati pe lumea Xi, deci voi cunoasteti jucatorii de acolo.

- - - Updated - - -

Nu are nimeni nimic de spus? :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bravo Anca... asa te vrem!!!
Prezinta-ne mai intai ce trebuie sa facem, ca e greu sa ghicim noi!!!
De obicei, jucatorii cu cele mai multe puncte de cultura pe aparare si atac, cel care are cea mai frumoasa cucerire (Multe atacuri si mult sprijin), Castigatorul trebuie sa fie si ACTIV - deci sa nu aibe nici un oras cucerit de DUSMAN!!!
Un alt reper ar fi si carisma, seriozitate si aprecierea celorlati playeri Xi.
 

DeletedUser

Guest
Bravo Anca... asa te vrem!!!
Prezinta-ne mai intai ce trebuie sa facem, ca e greu sa ghicim noi!!!
De obicei, jucatorii cu cele mai multe puncte de cultura pe aparare si atac, cel care are cea mai frumoasa cucerire (Multe atacuri si mult sprijin), Castigatorul trebuie sa fie si ACTIV - deci sa nu aibe nici un oras cucerit de DUSMAN!!!
Un alt reper ar fi si carisma, seriozitate si aprecierea celorlati playeri Xi.


O limita de punctaj pentru participanti? Ma refer la punctajul din clasamentul general, dar si cel de la luptatori? Luati in considerare regulamentul care a fost pana acum, dupa acela ne luam pentru a-l imbunatati dupa cum credeti voi ca e nevoie. Dupa cum am spus, voi jucati pe lumea Xi si voi cunoasteti jucatorii de pe harta mai bine decat mine.


Acesta este vechiul regulament, dupa el "lucram" acum


@Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:


Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Xi (deţin min.2 orașe);
- Jucatori propusi sunt jucatori activi ai lumii Xi (deţin min.2 orașe);
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie ( fara motivatie nu luam in considerare propunerea);
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;@
 

DeletedUser1011

Guest
il propun pe Tesalarissa...locul doi luptatoti, asta spune multe...
 

DeletedUser

Guest
Nu vreti sa stabilim prima data regulamentul dupa care sa se desfasoare concursul si conditiile de participare? Cand le avem pe alea batute in cuie, facem si propunerile... Eu notez propunerea ta deocamdata, dar as vrea sa te gandesti si la ce am scris mai sus.
 

DeletedUser10583

Guest
il propun pe chinyvarupe...ne-am dezvoltat alaturi de el si ne-a ajutat sa devenim ceea ce suntem acum pe grepo. imi apreciez toti liderii, dar il propun pe chinyvarupe
 

DeletedUser1011

Guest
Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Xi (deţin min.2 orașe); AM PESTE 2 ORASE, DAR MULT MAI PUTINE CA TESA...
- Jucatori propusi sunt jucatori activi ai lumii Xi (deţin min.2 orașe); MA GASESTI PESTE 10 ORE PE JOC, DAR CU O SECUNDA MAI PUTIN CA TESA...
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere); PROPUN PE Tesalarissa SI ATAT LUNA ASTA.
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie ( fara motivatie nu luam in considerare propunerea); ESTE LOCUL DOI LUPTATORI...LOCUL TREI ATACATORI.
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur; - AM PROPUS MAI SUS, NU MA INTERESEAZA PREMIILE. :D
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente; - SPER SA INCEAPA CEVA...SI SA NU BLOCAM SI TOPICUL ASTA
 

DeletedUser

Guest
Am deschis acest topic pentru a propune si discuta regulamentul concursului, nu pentru a propune jucatori. Chiar nu ma fac deloc inteleasa?
 

DeletedUser1011

Guest
Pai, esti in stare de ceva, sau iti place sa dai copy-paste...promit sa-l pun pe satan1st luna viitoare, baiatul asta sta super bine la toate capitolele...el ne mai tine in priza, altfel dispaream din joc ca player si alianta.
 

DeletedUser1011

Guest
Daca erai angajata mea, nu te tineam mai mult de 2 zile...pai, topicul e deschis acum 2 saptamani de manuta ta, trebuia sa pui reguli la inceput, sau sa-l definesti altfel daca el nu se incadreaza in cerinte. Nemtii vor sa le aduci bani, nu sa indepartezi userii de aici...unde e marketingul...??? Atunci alege ziua cand vrei sa inceapa acest concurs si promit ca nu te deranjez.
 

DeletedUser

Guest
Am intalnit cereri ale voastre in legatura cu reluarea concursului pentru Personalitatea Lunii. Am organizat acest poll pentru a a afla parerea voastra despre asta, dar si pentru a va solicita participarea in mod deschis la organizarea lui, prin prezentarea ideilor si sugestiilor voastre in legatura cu modul de desfasurare a concursului.

Te rog sa mai citesti odata ce scrie aici si dupa aceea sa comentezi. Am scris ca vreau parerea voastra despre ORGANIZAREA acestui concurs, DACA DORITI SA FIE ORGANIZAT SAU NU, CONDITIILE DE PARTICIPARE si alte detalii pe care sa le stabilim impreuna inainte de a-l demara. Ce e neclar in asta??????

Tu nu vrei sa ai un cuvant de spus in organizarea acestui concurs? Sau ceilalti colegi ai tai? De acest concurs voi beneficiati, nu eu, deci nu vad de ce nu vreti sa va implicati direct in organizarea lui?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus