Chat!!!

DeletedUser

Guest
Ar fi (cred) foarte bine-venit un chat unde sa putem discuta intre timp ce se construiesc cladirile sau pur si simplu nu vrem sa iesim din joc ;) ;)
 

DeletedUser

Guest
mda...
dar pana se raspunde la forum sa fie ceva mai rapid
 

DeletedUser649

Guest
nu e chiar asa mult pana raspunzi...in plus daca ar fi chat cand iesi pt 10 minute sa zic pierzi discutia dar pe forum o poti vedea
 

DeletedUser

Guest
Ar fi (cred) foarte bine-venit un chat unde sa putem discuta intre timp ce se construiesc cladirile sau pur si simplu nu vrem sa iesim din joc ;) ;)

pentru ce chat?...exista atatea metode de comunicare : forum intern,forum extern,mess,skype...
 

DeletedUser

Guest
pai,cred ca ar fi o metoda mult mai simpla,mai sigura si mai rapida de a comunica
 

DeletedUser

Guest
Contra fara suparare vb lui unguru exista multe metode ....eu iti recomand skypu :)
 

DeletedUser

Guest
ce argumente stupide...

Intrebare:de ce nu are dacia cutie de viteze automata?
Raspuns: La ce-i trebuie? are lamborghini...exista alternative...

asa si cu chatul in grepolis...pt ce? exista skype!...stupid...

pt cei care au postat contra va zic eu ca o sa aibe si dacia cutie de viteze automata....
 

DeletedUser47

Guest
Nu mai fiţi atât de negativişti un chat ar fi destul de bun, lăsaţi skype şi yahoo deoarece la mulţi nu le convine să aibe în listă 100 de persoane de pe grepolis din care să cunoasca decât 5. Un chat special nu cred că are rost dar un chanel pe mirc cred că ar fi bine venit şi ar avea "suces".
 
Sus