Centurionii

  • Autor subiect DeletedUser2673
  • Data de început

DeletedUser2673

Guest
Daca tot s-au anuntat aliante importante, trebuie sa anunt ca alianta Centurionii va fi intemeiata pe viitoarea lume Upsilon.
Eu sunt un fost lider de pe Delta din Familia Centurionii si vreau sa aduc din nou in prim-plan aceasta alianta. Pozitia va fi Sud-Est (Marea 55). Cautam jucatori dornici de joc si activi. Nu punem conditia de o experienta vasta. Daca vor fii incepatori care arata ca sunt jucatori buni de viitor, vor fi primiti. Vom intra in ziua cand se deschide lumea (17 septembrie). Voi posta si un link pentru doritori de pe forum. B-) Pentru orice nelamurie, puteti discuta cu mine.
 

DeletedUser12126

Guest
Da cu Centurioni pe Delta ce s-a intamplat ca erau cea mai puternica alianta?Au pierdut razboiul cu LEX sau ce?:-/
 

DeletedUser2673

Guest
Nu stiu sigur.
Inainte sau dupa ruptura a inceput razboiul cu LEX. Ce a mai ramas din vechea familie Centurionii si-a schimbat numele in Carpii. Am plecat sa fac academia la ANGELS si acum 2 veri m-am lasat de joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca tot s-au anuntat aliante importante, trebuie sa anunt ca alianta Centurionii va fi intemeiata pe viitoarea lume Upsilon.
Eu sunt un fost lider de pe Delta din Familia Centurionii si vreau sa aduc din nou in prim-plan aceasta alianta. Pozitia va fi Sud-Est (Marea 55). Cautam jucatori dornici de joc si activi. Nu punem conditia de o experienta vasta. Daca vor fii incepatori care arata ca sunt jucatori buni de viitor, vor fi primiti. Vom intra in ziua cand se deschide lumea (17 septembrie). Voi posta si un link pentru doritori de pe forum. B-) Pentru orice nelamurie, puteti discuta cu mine.

Ciudat e ca nu-mi amintesc de dumneata ...probabil ai fost printre ultimii lideri ai centurionilor dupa ce au plecat majoritatea :), e oricum hilar sa vezi cati pretind ca sunt capabili sa duca aceasta mostenire...pana acuma...toti cei care nu au facut parte din prima conducere a centurionilor de pe delta au esuat...au facut praf acest nume ...in fine...succes dar ma indoiesc de faptul ca o sa reusesti ceva.
 

DeletedUser2673

Guest
Fiecare are o parere :)
Sa stii ca am fost lider cand eram toata trupa impreuna.
Eu nu stiu daca ai fost pe Delta.
 

DeletedUser

Guest
Fiecare are o parere :)
Sa stii ca am fost lider cand eram toata trupa impreuna.
Eu nu stiu daca ai fost pe Delta.

Nu ai fost mai...daca erai imi aminteam de dumneata...ii fi fost tu lider dupa ce s-a sparta toata trupa....si ai ramas tu ...adica dupa ce au plecat cei mai buni jucatori de pe acea lume asa ca lidershipul tau NU are nici o valoare ...nu ai fost numit lider de acei intemeietori...succesiunea ta la comanda este ZERO :)...asa ca te rog frumos inceteaza si tu si restu sa mai faceti de ras acest nume....
 

DeletedUser

Guest
Ne-am pocit cu berea ,pe Tau.A dat in schimb fericire:)
Protest,e a n'a oara cand citesc faptul ca esti ateu.E pe bune sau caterinca?
M-ar interesa urmatorul aspect,la modul serios,daca vei avea un copil,il botezi in biserica(indiferent de ce cult sau rit e),il bagi in turma celor multi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ne-am pocit cu berea ,pe Tau.A dat in schimb fericire:)
Protest,e a n'a oara cand citesc faptul ca esti ateu.E pe bune sau caterinca?
M-ar interesa urmatorul aspect,la modul serios,daca vei avea un copil,il botezi in biserica(indiferent de ce cult sau rit e),il bagi in turma celor multi?

Cred ca esti destul de destept sa stii raspunsul la intrebarea asta, din moment ce te lauzi ca ai o varsta...asa ca raspunsul e...evident nevasta hotaraste intotdeauna.
 

DeletedUser2039

Guest
deci masculul alfa a tras aer in piept, a rasuflat greu si a zis raspicat : nevasta aici cum facem ?
 
Sus