Centurionii .

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3972

Guest
Centurionii au cam scazut pe ultimele 2 lumi.asta e un semn bun:)

Iar tu valyvlt,pana la urma,esti centurion sau nu?:p
 

DeletedUser

Guest
Pe Eta nu au fost conduşi de mine.
Pe Theta suntem de mult pe locul 1, doar că tu nu ai observat încă. :)

Pentru jucătorii lumii Theta: De vinerea viitoare o să ne punem şi noi punctuleţe roşii pe hartă, ca să vă vedem mai bine :)
 

DeletedUser3972

Guest
Pe Eta nu au fost conduşi de mine.
Pe Theta suntem de mult pe locul 1, doar că tu nu ai observat încă. :)

Pentru jucătorii lumii Theta: De vinerea viitoare o să ne punem şi noi punctuleţe roşii pe hartă, ca să vă vedem mai bine :)

ramane de vazut:D
 

DeletedUser3352

Guest
Centurionii au cam scazut pe ultimele 2 lumi.asta e un semn bun:)

Iar tu valyvlt,pana la urma,esti centurion sau nu?:p
draga pianistule, ai gresit din nou partitura

despre care "ultimele 2 lumi" vorbesti

sincer eu nu am gasit aceste lumi despre care vorbesti tu, pe eta de exemplu am vazut ca sunt locurile 2 si 3 iar JDI (de care cu mandrie te-ai ocupat) abia lucul 7

si sa nu uitam un aspect: tot timpul ai avut ceva de impartit cu centurionii DAR pe ETA se pare ca ai uitat cum te-ai milogit de centurioni sa te primeasca alaturi de ei

asa ca incearca sa gasesti partitura corecta
 

DeletedUser2743

Guest
Iar tu valyvlt,pana la urma,esti centurion sau nu?:p
nu,nu sunt centurion.am stat in alianta lor pe zeta doar 2 saptamani si nu mi-a convenit ca era la conducere un jucator mai putin experimentat.Poate ca daca ramanea "kalubestialu" da dar asa nu.multumit de raspuns SNOP?
 

DeletedUser3972

Guest
draga pianistule, ai gresit din nou partitura

despre care "ultimele 2 lumi" vorbesti

sincer eu nu am gasit aceste lumi despre care vorbesti tu, pe eta de exemplu am vazut ca sunt locurile 2 si 3 iar JDI (de care cu mandrie te-ai ocupat) abia lucul 7

si sa nu uitam un aspect: tot timpul ai avut ceva de impartit cu centurionii DAR pe ETA se pare ca ai uitat cum te-ai milogit de centurioni sa te primeasca alaturi de ei

asa ca incearca sa gasesti partitura corecta

eu am condus JDI. doar 3 saptamani.m-am milogit de centurioni?daca ai intreba pe cineva cu care am condus acolo,o sa vezi ca am fost singurul care m-am opus acelui pact.ma rog,eu si cu zoo19.iar nimeni de la voi,nu a vorbit cu mine;).pana la urma am facut pentru binele aliantei,pentru ca eu stiam ca nu voi juca pe acea lume.daca as fi jucat acolo,iti spun eu ca acel pact nu era,mai ales ca aveam 3 centurioni pe insula si toti erau fermele mele.asa ca,draga dirijorule,nu mai vorbi daca nu cunosti notele muzicale;)
 

DeletedUser3352

Guest
eu am condus JDI. doar 3 saptamani.m-am milogit de centurioni?daca ai intreba pe cineva cu care am condus acolo,o sa vezi ca am fost singurul care m-am opus acelui pact.ma rog,eu si cu zoo19.iar nimeni de la voi,nu a vorbit cu mine;).pana la urma am facut pentru binele aliantei,pentru ca eu stiam ca nu voi juca pe acea lume.daca as fi jucat acolo,iti spun eu ca acel pact nu era,mai ales ca aveam 3 centurioni pe insula si toti erau fermele mele.asa ca,draga dirijorule,nu mai vorbi daca nu cunosti notele muzicale;)
pianistule, nu trebuie sa intreb pe nimeni, se pare ca ai uitat (de minte scurta) ca am fost intemeietor acolo si am vazut mesajele pe care i le-ai trimis lui Ben.

eu cunosc notele dar se pare ca tu nici nu sti despre ce vorbim
 

DeletedUser3972

Guest
pianistule, nu trebuie sa intreb pe nimeni, se pare ca ai uitat (de minte scurta) ca am fost intemeietor acolo si am vazut mesajele pe care i le-ai trimis lui Ben.

eu cunosc notele dar se pare ca tu nici nu sti despre ce vorbim


pentru cat timp ai fost intemeietor?:)).omul de legatura era mykyad,ea vorbea cu toti:eek:
 

DeletedUser3352

Guest
eu am condus JDI. doar 3 saptamani.m-am milogit de centurioni?daca ai intreba pe cineva cu care am condus acolo,o sa vezi ca am fost singurul care m-am opus acelui pact.ma rog,eu si cu zoo19.iar nimeni de la voi,nu a vorbit cu mine;).pana la urma am facut pentru binele aliantei,pentru ca eu stiam ca nu voi juca pe acea lume.daca as fi jucat acolo,iti spun eu ca acel pact nu era,mai ales ca aveam 3 centurioni pe insula si toti erau fermele mele.asa ca,draga dirijorule,nu mai vorbi daca nu cunosti notele muzicale;)
Draga SnOp,

as dori sa intelegi ca pentru mine nu mai conteaza acest joc si nici numele "centurionii", eu am sa renunt in cca 2 - 3 saptamani, asa ca nu vei mai auzi de mine

am incercat sa iti explic unde gresesti tu, poate te va ajuta pe viitor

daca insa consideri ca am gresit, atunci recunosc, am gresit TU esti cel mai mare, cel mai destept si cel mai bun din GREPOLIS

DA recunosc esti super jucator si ma plec in fata ta si personal iti ridic o statuie, "SATUIA lui Snop cel intelept si priceput"

e bine asa?

eu iti urez sa ai multe succesuri pe grepolis

pentru cat timp ai fost intemeietor?:)).omul de legatura era mykyad,ea vorbea cu toti:eek:
pentru linistea ta am fost intemeietorul (unul dintre ei) aliantei Centurionii Delta din momentul in care s-a creat si pana am parasit acea lume de joc

restul discutiilor pe aceasta tema nu mai au rostul deoarece nici eu si nici tu nu mai activam acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
SnOp, vezi că eu m-am apucat de farmat. Oare-s departe de tine? :)

farmz.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ce anume? Ca am pierdut un oraş în faţa a 30 de jucători? Că am avut la asediu 3000 de bireme?

Sau te referi la faptul că am renunţat?
 

DeletedUser3972

Guest
Ce anume? Ca am pierdut un oraş în faţa a 30 de jucători? Că am avut la asediu 3000 de bireme?

Sau te referi la faptul că am renunţat?

care 30 de jucatori?.si cum ai pierdut doar un oras?=))
numai eu si sukarel ti-am luat 2,sau nu mai ti minte?:rolleyes:
faza cu 3000 de bireme este adevarata,asta a fost la asediul lui sukarel si centurionii tai atacau ca disperatii.
la asediul meu,am trimis in jur de 1000 de bireme si sprijin am primit doar terestru,dar degeaba.nimeni nu trecea de bireme.daca vrei sa iti aduci aminte mai multe,poti sa vorbesti cu sukarel ca eu nu stau acum sa iti reamintesc tot:D
 

DeletedUser

Guest
salut kalule.nu il mai lasa pe ncd1 la conducere e varza frate

imi permit sa-mi expun si eu umila parere, eu sunt nou pe forumul extern, insa cred ca ii cunosc pe amandoi destul de bine, ambii au calitati si defecte,daca imi este ingaduit as aprecia totusi ca ncd1 are un plus fata de kalu.
daca ar fi sa aleg intre cei 2 eu l-as prefera pe ncd1
asta nu inseamna ca celalat este praf, sau ca nu e bun...
as putea sa exprim care sunt plusurile si minusurile fiecaruia, insa nu ar fi frumos si nici fair-play.
faptul ca tu ai antipatie fata de ncd1 nu iti da dreptul sa afirmi ca este varza...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
care 30 de jucatori?.si cum ai pierdut doar un oras?=))
numai eu si sukarel ti-am luat 2,sau nu mai ti minte?:rolleyes:
faza cu 3000 de bireme este adevarata,asta a fost la asediul lui sukarel si centurionii tai atacau ca disperatii.
la asediul meu,am trimis in jur de 1000 de bireme si sprijin am primit doar terestru,dar degeaba.nimeni nu trecea de bireme.daca vrei sa iti aduci aminte mai multe,poti sa vorbesti cu sukarel ca eu nu stau acum sa iti reamintesc tot:D
SnOp, am spus dacă-mi amintesc bine şi pe forumul extern. Imediat după ce am pierdut primul oraş, mi-am terminat "stagiatura" de şomer :) Ştiind că nu am şanse să fiu un jucător de top, am renunţat. Nu spun că nu mi-ai fi luat oraşele, e foarte probabil să fi pierdut multe, pentru că aveam 7 oraşe pe 6 insule. Eu m-am referit strict la un singur lucru, şi acolo chiar şi tu ai recunoscut că n-am minţit.
Aş putea chiar să-ţi amintesc că alianţa din care ai făcut parte a fost condusă de 7-10 lideri, care toţi au fost Centurioni pe lumea Epsilon. LA începutul Zeta, mi s-a cerut voie ca acea alianţă să existe. The Syndicate şi ARMY OF GOD sunt singurele alianţe cu care nu am avut război pe Zeta. De aceea sunt pe locul 2 şi 3. După cum vezi, eu ceea ce spun se bazează pe rezultate verificabile, nu pe supoziţii :)
 

DeletedUser4252

Guest
Scuze ca ma abat de la subiect dar SnOp ce sa intamplat cu alianta ta ?
 

DeletedUser

Guest
Pai SnOp sterge aliante si o pierde si pe a lui :)), am inteles ca Warrior17 ia dat afara pe toti...
 

DeletedUser

Guest
nu,nu sunt centurion.am stat in alianta lor pe zeta doar 2 saptamani si nu mi-a convenit ca era la conducere un jucator mai putin experimentat.Poate ca daca ramanea "kalubestialu" da dar asa nu.multumit de raspuns SNOP?

Esti varza fmmmmmmmmmm sa iti fut

Multumesc pentru ban LD
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
SnOp, am spus dacă-mi amintesc bine şi pe forumul extern. Imediat după ce am pierdut primul oraş, mi-am terminat "stagiatura" de şomer :) Ştiind că nu am şanse să fiu un jucător de top, am renunţat. Nu spun că nu mi-ai fi luat oraşele, e foarte probabil să fi pierdut multe, pentru că aveam 7 oraşe pe 6 insule. Eu m-am referit strict la un singur lucru, şi acolo chiar şi tu ai recunoscut că n-am minţit.
Aş putea chiar să-ţi amintesc că alianţa din care ai făcut parte a fost condusă de 7-10 lideri, care toţi au fost Centurioni pe lumea Epsilon. LA începutul Zeta, mi s-a cerut voie ca acea alianţă să existe. The Syndicate şi ARMY OF GOD sunt singurele alianţe cu care nu am avut război pe Zeta. De aceea sunt pe locul 2 şi 3. După cum vezi, eu ceea ce spun se bazează pe rezultate verificabile, nu pe supoziţii :)

nu te contrazic ca ai stiut de acea alianta de la inceput.dar la faza cu razboiul te contrazic.ncd1 a facut topicuri speciale si la anunturi interne, era scris negru pe alb:"in razboi cu The Syndicate".
mai am o intrebare:Mr.Orange mai activeaza si in alta parte?si daca da,cu ce nickname?:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus