Centurionii .

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2743

Guest
SNOP sa iti spun cum sta treaba in zeta e magarie pe fata.acolo 55% din ei joaca pe 2 conturi.alianta lor este alcatuita din jucatori ziaristi si joaca toti pe aceasi conexiune.de aici te rog sa deduci sg.numa intreba de unde stiu ca nu iti rasp dar este sg informatia.
 

DeletedUser3972

Guest
vorbeam cu kalu:)


iar cand jucam eu acolo,era destul de misto.mai ales cand am venit pe insula ta,unde eram eu si 13 centurioni parca.jennel,ncd1,tu si nu mai stiu.de v-am lasat fara atac toata insula:D(cu un oras colonizat)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2743

Guest
care insula ca dincate stiu eu nu am pierdut nici un oras acolo :D
 

DeletedUser3972

Guest
pentru ca ai intrat unde eram eu(The syndicate),iar apoi m-am lăsat de zeta
 

DeletedUser

Guest
Pe Eta nu au fost conduşi de mine.
Pe Theta suntem de mult pe locul 1, doar că tu nu ai observat încă. :)

Pentru jucătorii lumii Theta: De vinerea viitoare o să ne punem şi noi punctuleţe roşii pe hartă, ca să vă vedem mai bine :)

prietene noi va vedem bine cu rosu :)) nush cum veti vedea voi pe M55. Abia astept sa ne rafuim si aici... pe Delta nam cu cine:D
 

DeletedUser

Guest
in actuala organizare de la centurioni , cum sa ma exprim mai bine....... "Inexistenta" , nu mia ai cu cine sa lupti... cel putin pe langa mine peacolo.
 

DeletedUser3352

Guest
in actuala organizare de la centurioni , cum sa ma exprim mai bine....... "Inexistenta" , nu mia ai cu cine sa lupti... cel putin pe langa mine peacolo.
pai luptate cu mine

am cedat gratis ceva orase, mai sunt cateva, atacati si luatile, dar pe astea le dau cu lupta :)
 

DeletedUser

Guest
Din păcate, trebuie să mă retrag de la conducerea Centurionilor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus