Centurionii

DeletedUser

Guest
Cui ii plac centurionii spunetiva parerea dupa mn sunt niste copii numa place nici o adunatura de copilasi.
Va rog spunetimi parerea:D:D:D:D:D
 

DeletedUser2467

Guest
prietene lasa.te jos nu aduce injurii fara dovezi ....app:1)pe ce lume joci asa din curiozitate maxima

app:2) invata sa scrii romaneste si apoi corect....baieti ma ajutati cu o traducere ca nu vorbesc messengeriana sau ce este limba aceasta necunoscuta.
 

DeletedUser

Guest
raspuns in messangeriana(imi e lene sa scriu normal,ca un om cu niste cunostinte medii despre gramatica)

addd sau cum il cheama a deschis acest topic doar din suparare,ura si dispret fata de centurioni desigur ei au o alianta foarte mare astfel ei se impart in 20 la suta jucatori buni din care 10 la suta ii poti considera adversari corecti care lupta cu onoare si respect fata de cei din jur, iar restul de 10 la suta sunt doar niste frustrati ca sunt furati tot timpul in viata reala asa ca aici fura si insala pe oricine, desigur raman restul de 80 la suta,aceasta multime este alcatuita din lasi,oameni fara respect de sine si care ar fi in stare sa vanda pe oricine si au tradat propriile aliante pentru a ajunge in mareata familia a centurionilor(in fine ca acum a luat o la vale si in juma de an nu o sa mai existe) iar pentru politica pe care centurionii au avut o acum este timpul ca ei sa plateasca

in acest moment centurionii se bat intre ei doar asa ca sa dovedeasca cata onoare exista la ei si cat respect au ei fata de colegii lor de alianta,sa nu mai vorbim de respectul lor fata de ceilalti jucatori iar cand MARETII,not, centurioni incep sa piarda sate ei intra in modul de vacanta crezand ca scapa :))

caracterizarea lor in procente:
10 jucatori care stiu ce e respectul si onoarea intodeauna este o placere sa lupti impotriva unor astfel de oameni
90 nu exista un cuvant in DEX pentru a descrie aceasta multime
 

DeletedUser2467

Guest
sa stii ca este o diferenta intre noi(=Centurionii=) si ei Centurionii...noi am plecat de la ei din cauza unor probleme in legatura cu cineva de la ei...iar la noi in alianta exista doar spuma jucatorilor...adica nu exista 10 % sau 90% ci doar 100% jucatori care pun suflet in alianta.
 

DeletedUser

Guest
atunci noi restul avem o problema majora....... apropo tu in ce parte esti???
cu runceanu si petronell sau cu crismihai si zhaoyin(sau cine conducea cealalta parte)
 

DeletedUser2467

Guest
atunci noi restul avem o problema majora....... apropo tu in ce parte esti???
cu runceanu si petronell sau cu crismihai si zhaoyin(sau cine conducea cealalta parte)

SUNT DE FAPT CU CHEVRON,DOLPHIX SI COMPANIA.ADICA =Centurionii=
 

DeletedUser3352

Guest
atunci noi restul avem o problema majora....... apropo tu in ce parte esti???
cu runceanu si petronell sau cu crismihai si zhaoyin(sau cine conducea cealalta parte)
Draga Hekia

Vad ca esti foarte guraliv si viteaz drept urmare te rog sa imi faci si mie o vizita

As fi onorat sa fiu atacat de tine si alianta ta intreaga

Sincer am incercat sa te gasesc prin clasamente, dar si in clasamentul jucatorilor si in clasamentul luptatorilor de pe lumea delta NU te-am gasit

Este adevarat ca dupa 3 - 4 pagini am renuntat sa te mai caut

Te rog sa depui un tiket, poate au gresit cei din grepolis de un apari in clasamente in primele pagini

Sau poate in aceste clasamente nu se puncteaza si gargara de pe acest forum

Eu va astept totusi, portile oraselor mele sunt deschise

Cu stima
 

DeletedUser3352

Guest
Am dea face cu cv Centurioni pe aici:):):):)
Macar aici sa te bagi singur in seamna caci pe joc esti un anonim, nu intereseaza pe nimeni prezenta ta acolo

Locul 2200 si ceva - 3000 si putin de puncte

Fi fericit aici esti cineva important - aici esti cel mai tare-n gura

Deschide si tu un tiket - poate iti aproba admini sa puncteze in clasament si activitatea ta intensa pe acest forum
 

DeletedUser

Guest
Şi dacă Centurionii s-ar bate între ei jumătate de an, şi tot nu s-ar forma altă alianţă care să-i bată. :)
Vă spun asta cu siguranţă, că pe Zeta avem o singură alianţă, război cu tot ce ajunge pe prima pagină la clasament. Dar cam dispar alianţele de-acolo :))
 

DeletedUser2706

Guest
Şi dacă Centurionii s-ar bate între ei jumătate de an, şi tot nu s-ar forma altă alianţă care să-i bată. :)
Vă spun asta cu siguranţă, că pe Zeta avem o singură alianţă, război cu tot ce ajunge pe prima pagină la clasament. Dar cam dispar alianţele de-acolo :))

Ca de obicei, esti BESTIAL. Nu degeaba ti se zice ""mai mult bestialu" decat calu"".
O zici de parca ar fi o realizare deosebita, nu o MARE lasitate. O gramada care se aduna in turma ca sa aiba mai multa putere, nici macar cu un furnicar nu va pot asemana. Poate cu un grajd mai mare, cu "kalubestialu" moț ca sa fiu in tema :):):):)

Trebuie sa ai o mare satisfactie ca 11 aliante sa se puna, toate, pe a 12-a, imediat cum apare in top......... Jocul trebuie jucat CU ONOARE, razboiul sa fie cat de cat echilibrat , sa ai o satisfactie in caz de victorie. Ca deobicei, esti BESTIAL

PS : era previzibil razboiul in "marea familie de centuri" ; asa se intampla cand recrutezi aproape o lume intreaga, apoi stai si te uiti ca nu ai unde ataca. Asa ca faci in asa fel incat sa ajungi sa iti ataci vechii colegi, ca doar nu o sa stai tot jocul sa faci constructii
 
Ultima editare de un moderator:
Sus