Centurionii vs -LEX- si invitatii

DeletedUser

Guest
Lex

Noi vom castiga credetima avem mai multa putere mai multa onoare si multe altele pe care nu le mentionez...Centuroini sunt o aduntura de copii pana si cel mai slab jucator ii poate bate razboiul noi il vom castiga va asigur:cool::cool::cool::D
 

DeletedUser

Guest
pentru al contrazice pe colegul Dolphix,care se pare ca a ajuns la 18 orase si se crede foarte tare,insa doar eu sunt foarte tare pentru ca sunt SS,supersmecher,

voi prezenta aici situatia din k35 in care se dau lupte aprige intre Never Walk Alone si Centurionii in special in ultimele 2 saptamani: in ultimele 2 saptamani au fost in jur de 100 de atacuri provenite din partea centurionilor in special adns,petronel,cristiano,vladislav,2nice,romyscr si inca cativa colegi de ai lor
rezultatul a fost cucerirea catorva orase in special de catre vladislav si romy
insa zona in care ataca acestia este mai fragila iar granita nu este trasata
in schimb restul atacurilor au fost blocate cu succes,eventual au mai reusit cate o revolta datorita unor atacuri blitz

In schimb datorita schimbarilor majore din k35(disparitia aliantei Garda Pretoriana si fuziunea venividivici cu NWA) noi am reusit sa cucerim un numar respectabil de orase in zona de nord a continentului(orasele provin in special de la membrii care sunt noi in centurionii)
iar in zona de sud lucrurile se mica mai incet insa am inceput sa spargem apararea lor ca dovada acestia au pierdut 5-6 orase,numarul ar fi fost mai mare insa 2 jucatori care au intrat in vacanta astfel au evitat pierderea satelor :(((

referitor la ce a zis adrin,il cam contrazic nu ai de unde sa stii cine va castiga doar pentru ca acum jucatorii slabi de la ei isi pierd orasele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
am uitat sa precizez ca Centurionii sunt in razboi si cu noi =Centurionii= deci o sa le fie foarte greu....vedem ce va fi.
 

DeletedUser3352

Guest
Draga Hekia

Vad ca esti foarte guraliv si viteaz, pe acest forum, drept urmare te rog sa imi faci si mie o vizita

As fi onorat sa fiu atacat de tine si intreaga ta alianta

Sincer am incercat sa te gasesc prin clasamente, dar si in clasamentul jucatorilor si in clasamentul luptatorilor de pe lumea delta NU te-am gasit

Este adevarat ca dupa 3 - 4 pagini am renuntat sa te mai caut

Te rog sa depui un tiket, poate au gresit cei din grepolis de un apari in clasamente in primele pagini

Sau poate in aceste clasamente nu se puncteaza si gargara de pe acest forum

Eu va astept totusi, portile oraselor mele sunt deschise

Cu stima
 

DeletedUser2467

Guest
chev daca te uiti il gasesti la aparatori pe undeva...acolo este situat mai bne...cred aproximativ.
 

DeletedUser

Guest
Centurionii se destrama ;) Deja avem razboi ( =Centurionii= ) cu Centurionii , deci e CLAR ! :|
 

DeletedUser

Guest
Pana acm noi -LEX-2 am distrus din vreo 48-52 de orase pe marea 64 acum mai sunt doar 4.Deci pe 64 cel putin sunt distrusi.Si pe 54 noua ne merge destul de bn.Centurionii se vor destrama intre ei cat de curand si aliantele care au pact cu familia -LEX- ale Centurionilor cred ca va fuziona intr-o alianta al -LEX-
 

DeletedUser3352

Guest
Pana acm noi -LEX-2 am distrus din vreo 48-52 de orase pe marea 64 acum mai sunt doar 4.Deci pe 64 cel putin sunt distrusi.Si pe 54 noua ne merge destul de bn.Centurionii se vor destrama intre ei cat de curand si aliantele care au pact cu familia -LEX- ale Centurionilor cred ca va fuziona intr-o alianta al -LEX-
nu te grabi prietene cu parerile despre fuziune
 

DeletedUser

Guest
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 23:34
mman am sa vb cu ben hur sa vad ce zice
Flo D pe 06.12.2010 la ora 23:21
intr-adevar colegii spun ca daca centurionii accepta razboi impotriva Fear Factory si Heaven putem accepta aceste fuziuni
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 23:20
da asa e
Flo D pe 06.12.2010 la ora 23:18
stiu numai ca cei cu care eu joc nu ar accepta ca eu sa fac asa ceva,planul meu pentru el ar fi sa distruga Fear Factory si Heaven daca vrea sa arate ca este o forta nu sa se uneasca toti impotriva lex pentru ca asa nu demonstreaza nimic
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 23:08
man eu ili conosc bine pe ben hur o sa faca un plan mare
Flo D pe 06.12.2010 la ora 22:55
nu stiu ce sa zic pentru ca asta ar insemna sa ma lupt cu cei alaturi de care am luptat pana acum...stiu ca sunt unele greseli in LEX dar asta ar insemna tradare si nu sti de ce as trece la ei pentru ca din cate stiu eu le-am luat orase lor nu ei mie
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 22:40
e o sa ramana cu numele asta Centurionii =54=
deci astia din lex alianta maro se foloseste de noi
Flo D pe 06.12.2010 la ora 22:38
si asta ar insemna sa luam numele luar sau sa aparem cu un nou nume?
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 22:37
cu ei Centurionii =54=
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 22:36
nu cu ei man
 

DeletedUser

Guest
sambata acest jucator a dizolvat alianta -LEX-3 si a dat inceput nou la cont desi nu a fost deranjat de nimeni si putea sa stea linistit cu alianta lui,intr-un timp foarte scurt iubitzicamk a cucerit 3 orase fantoma ramase de la el si coincidentele nu se opresc aici...mai are rost sa mai joc ?
 

DeletedUser

Guest
Ben Hur
Previzualizare
trimitere Editare

trimitere Previzualizare
Ben Hur pe 11.12.2010 la ora 15:38
man stai calm frate joaca am vb eu cu Master kio o dat contul la un fraier de 16 ani

frate este un joaca trebe sa mergem pana la capat mai joaca este munca ta
Flo D pe 11.12.2010 la ora 15:35
prietenul tau Master kio a renuntat la joc si a desfiintat o alianta lasandu-i polisurile lui iubitzicamk ...probabil o sa renunt si eu si altii pentru ca nu imi plac aceste perversiuni 'vino la mine ca asa iti va fi bine' cam asta e la voi
Ben Hur pe 11.12.2010 la ora 15:23
deci voi ai facut multe greseli nu stiu ce ai cu mine acuma dar in fine si ce vrei sa zici daca sunt multumit din ce o iesit
 

DeletedUser

Guest
Ben Hur pe 11.12.2010 la ora 16:01
acolo suntem aliati cred
Flo D pe 11.12.2010 la ora 16:00
Gladiatorii2...sper sa lupte cu centurionii ca sa aiba farmec jocul :)
Ben Hur pe 11.12.2010 la ora 15:57
in ce alianta esti acolo frate
Flo D pe 11.12.2010 la ora 15:55
ce a fost s-a dus,ne intalnim pe eta ...sper sa ai la fel de multe bireme si acolo
Ben Hur pe 11.12.2010 la ora 15:39
la el a fost contul asta theboy9 Master kio
 

DeletedUser

Guest
Ben Hur pe 11.12.2010 la ora 16:01
acolo suntem aliati cred
Flo D pe 11.12.2010 la ora 16:00
Gladiatorii2...sper sa lupte cu centurionii ca sa aiba farmec jocul :)
Ben Hur pe 11.12.2010 la ora 15:57
in ce alianta esti acolo frate
Flo D pe 11.12.2010 la ora 15:55
ce a fost s-a dus,ne intalnim pe eta ...sper sa ai la fel de multe bireme si acolo
Ben Hur pe 11.12.2010 la ora 15:39
la el a fost contul asta theboy9 Master kio

aici eu un singur lucru nu inteleg daca esti aliat cu o alianta de ce te ataca si primesti mesaj genul: ca daca nu intri in alianta mea iti cuceresc orasul?
 

DeletedUser

Guest
suntem aliati in lumea eta dar suntem dusmani in lumea delta
 

DeletedUser

Guest
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 23:34
mman am sa vb cu ben hur sa vad ce zice
Flo D pe 06.12.2010 la ora 23:21
intr-adevar colegii spun ca daca centurionii accepta razboi impotriva Fear Factory si Heaven putem accepta aceste fuziuni
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 23:20
da asa e
Flo D pe 06.12.2010 la ora 23:18
stiu numai ca cei cu care eu joc nu ar accepta ca eu sa fac asa ceva,planul meu pentru el ar fi sa distruga Fear Factory si Heaven daca vrea sa arate ca este o forta nu sa se uneasca toti impotriva lex pentru ca asa nu demonstreaza nimic
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 23:08
man eu ili conosc bine pe ben hur o sa faca un plan mare
Flo D pe 06.12.2010 la ora 22:55
nu stiu ce sa zic pentru ca asta ar insemna sa ma lupt cu cei alaturi de care am luptat pana acum...stiu ca sunt unele greseli in LEX dar asta ar insemna tradare si nu sti de ce as trece la ei pentru ca din cate stiu eu le-am luat orase lor nu ei mie
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 22:40
e o sa ramana cu numele asta Centurionii =54=
deci astia din lex alianta maro se foloseste de noi
Flo D pe 06.12.2010 la ora 22:38
si asta ar insemna sa luam numele luar sau sa aparem cu un nou nume?
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 22:37
cu ei Centurionii =54=
Master Kio pe 06.12.2010 la ora 22:36
nu cu ei man

imi place fraza ben hur o sa faca un plan mare ...... si cam ce plan o sa faca???? o sa intre el in lex o sa dea o circulara si din cauza la confuzia creeata o sa se destrame lexul???
cam asta a fost strategia cu una din aliantele de top din k35,a intrat ben hur,a dat circulara si au plecat vre o 3 un conducator(exilat) si inca 2 dupa care s a destramat toata alianta ASTA ESTE MARELE JUCATOR BEN HUR IAR ACESTA ESTE UNU DIN MARETELE LUI PLANURI DE 2 BANI, urmeaza intrebarea CUM SA RESPECTI O ASTFEL DE ALIANTA CARE SA RIDICAT PRIN ASTFEL DE PLANURI MARETE????
 

DeletedUser

Guest
As fi curios sa-mi spui de unde ai tras concluzia de mai sus ...

nu stiu la ce te referi stai sa caut,
Razboiul e inexistent ... deci cred ca poti sa-l inchizi linistit
-asta ai postat tu pe la pagina 2-3 si eu pe urma ti am dat replica in care am zis ca tu te crezi prea tare,razboiul e inexistent :)) lol pacat ca ii aveti pe aia din fear factory langa voi ca va mancam de vii in k35 insa de la anu va fac un cadou de an nou si voua si la vasalii vostri,oameni fara coloana
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
@hekia in primul rand invata limba romana cum trebuie ca sa nu ma mai stresez si sa incerc sa iti descifrez hieroglifele....te rog sa nu mai vorbesti despre razboiul acesta ca nush cat de mult iei tu parte la el.app la orasele tale te crezi super tare???sau la punctele tale???ca am vazut ca vbeai despre dolph.man mai stai lin n te preocupa de altii.MARETULE SI ATOTPUTERNICULE.app abia astept cadoul tau.sper ca ai depasit nivelul de atac cu 50 de usoare+vant si 100 de prastii. :eek:
 

DeletedUser

Guest
:)

hekia si-a spus parerea despre aceasta strategie de asimilare a unei aliante mai mici prin infiltrarea unor jucatori in randul acestora...dubios mi se pare faptul ca atat Master Kio cat si Ben Hur folosesc acelasi limbaj...scopul lui era acela ca eu sa fac aceasta trecere a -LEX-3 la Centurionii=54= Master kio mi-a dat drept de intemeietor desi putea sa faca el aceste miscari cu mult timp in urma atunci cand exista o alianta a lor Apocalitico din care au disparut toti jucatorii fara sa fie atacati de nimeni desi dupa cum au construit acele orase se vede clar ca aveau experienta in grepolis...a vrut sa loveasca -LEX- in plin asa ca sa nu mai vorbim despre punctele lui hekia ca nu punctele lui sau ale mele sunt importante,important este ceea ce se joaca in acest moment si felul in care acest individ Master Kio a dizolvat o alianta stergand forumul comun si totodata a dat inceput nou la propriul cont lasand orasele celor care pana atunci ai numea dusmani fara sa-i fi atacat vreodata plus ca Ben Hur a spus in mesajul lui ca acel cont Master Kio era folosit de un alt jucator neansemnat in lumea delta desi inainte spusese ca este prieten cu Master Kio...dubios,dar nu se termina lumea delta pentru LEX cu aceste mizerii,acum astept sa vad surprizele lui hekia sper sa fie placute :))
 
Sus