Centurionii isi schimba pozitia...

  • Autor subiect DeletedUser2673
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2673

Guest
Alianta Centurionii isi va schimba directia din Sud-Est (Marea 55) in Nord-Vest (Marea 44).
Vreau sa va mai anunt ca am pregatit un wing pentru marile 44, 54, 45 si 55 deci nu este obligatoriu pe Marea 44.
Multumesc pentru atentie !
Va rog nu inchideti topicul.
 

DeletedUser

Guest
foarte frumos.inca 10 aliante de centurioni.o sa ne distram:D
 

DeletedUser

Guest
alianta Centurionii =45= va fii intemeiata de mine.... asa ca va astept in Sud-Vest pe M45.... (pentru cine nu ma cunoaste vechiul meu nick este Al3xul ... si am facut parte din familia Centurionii de pe delta.... ca sa nu spuneti ca aceasta alianta este furata :) )
 

DeletedUser

Guest
regret sa va spun,dar va castiga doar o alianta.daca aveti academii si winguri,ele nu castiga cu voi:p.
 

DeletedUser

Guest
vad ca si aici centurionii revin dar dispar la fel?sa speram ca nu;)
 

DeletedUser

Guest
normal ca va castiga doar o alianta insa tzelu nostru este ca primele 5 locuri sa fie ocupate de Centurionii.... la fel cum sa intamplat in trecut pe Delta... ;)
 

DeletedUser

Guest
Daia nu mai putem noi,ca va schimbati voi pozitia.Trebuia sa va faceti neaaparat un topic.O sa cadeti cum ati cazut pe toate celelalte lumile,parca sunteti orbi:cantitatea nu defineste calitatea si nu o va definii niciodata,orice ati zice voi.Singura cauza a esecului vostru este gramada de jucatori recrutati doar ca sa fie pe care ii aveti in alianta,ce stau sub umbrela voastra de protectie si isi vad fara grija de jocul lor.Au fost de-a lungul timpului si jucatori foarte buni Centurioni,dar s-au retras din cauza multimii de incepatori care ii domina numeric si din cauza pierderilor mari cauzate de acei jucatori care nu colaborau.
Toti isi fac aliante cu Centurionii,sa intre lumea si vai doamne ce tari sunt ei.Mie mi-ar fi oarecum jena,stiind ce au fost si ce sunt acum Centurionii sa port un nume uitat odata cu fostele razboaie,dar as fi mandru sa port numele aliantelor ce sunt cu adevarat calite in razboaie precum:Lords of Eternity,Columna,Die. samd.

Si asta este adevarul oameni buni,il puteti nega dar vechii jucatori stiu prea bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
scz dar TLoE a pierdut razboiul in fatza Centurioniilor din cate imi amintesc... :))
 

DeletedUser

Guest
Scuze că mă bag , dar .. trebuie ..
Alianţa Death IMPERIUM ( mai nou , Imperiul Roman de Răsărit ) îşi schimbase direcţia din Marea 54 ( N-E ) în Marea 55 ( S-E ) .. şi , chiar .. îmi pare rău pentru ei că s-au abţinut să intre în S-E , de frică , de nefrică , nu ştiu , nu mă interesează !

Dar , este treaba lor..
Iuliu Cezar , mi-a propus să facem o familie de neoprit , şi când nu mai avem ce să cucerim , să ne luptăm ..

Păi , decât să fim prieteni şi după duşmani , mai bine duşmani şi apoi prieteni , sau ... să rămânem Duşmani la început şi duşmani la final ( că prieteni nu ai cum , că doar o alianţă câştigă . )

Vreau să aud ce are de spus Iuliu Cezar , şi .. dacă v-a face Centurionii 55 ..
 

DeletedUser

Guest
Scuze că mă bag , dar .. trebuie ..
Alianţa Death IMPERIUM ( mai nou , Imperiul Roman de Răsărit ) îşi schimbase direcţia din Marea 54 ( N-E ) în Marea 55 ( S-E ) .. şi , chiar .. îmi pare rău pentru ei că s-au abţinut să intre în S-E , de frică , de nefrică , nu ştiu , nu mă interesează !

Dar , este treaba lor..
Iuliu Cezar , mi-a propus să facem o familie de neoprit , şi când nu mai avem ce să cucerim , să ne luptăm ..

Păi , decât să fim prieteni şi după duşmani , mai bine duşmani şi apoi prieteni , sau ... să rămânem Duşmani la început şi duşmani la final ( că prieteni nu ai cum , că doar o alianţă câştigă . )

Vreau să aud ce are de spus Iuliu Cezar , şi .. dacă v-a face Centurionii 55 ..
Vrabia mălai visează, puștiule.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus