Centurionii Incognito

  • Autor subiect DeletedUser9563
  • Data de început

DeletedUser9563

Guest
Cea mai urita alianta de cind joc Grepolis a fost alianta Centurionii - Incognito care au facut tot posibilul si imposibilul sa cistige aceasta lume prin orice miloace inclusiv prin manipularea serverelor de catre moderatorii acestei lumi care tineau toti cu cei din Incognito.Bones and Skulls s-a retras in semn de protest pentru toate murdariile facute de aceasta alianta incepind de la incercarea de desfiintare a Bones and Skulls si pina la modul josnic in care au ajuns sa aiba toate minunile facute.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Aaa..interesant,ia detaliaza barbare un pic problema,deoarece cunosc si eu cativa prin centurioniii aia.....
Ce faceau ,mismasuri cu Adminii..ai vrut sa spui ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cea mai urita alianta de cind joc Grepolis a fost alianta Centurionii - Incognito care au facut tot posibilul si imposibilul sa cistige aceasta lume prin orice miloace inclusiv prin manipularea serverelor de catre moderatorii acestei lumi care tineau toti cu cei din Incognito.Bones and Skulls s-a retras in semn de protest pentru toate murdariile facute de aceasta alianta incepind de la incercarea de desfiintare a Bones and Skulls si pina la modul josnic in care au ajuns sa aiba toate minunile facute.

Adica, ca sa inteleg si eu ce vrei sa zici aici.. O alianta pierdea in afata unei alte aliante si in loc sa accepte asta au decis sa-si inventeze propriul motiv pentru a parasi jocul? Nu stiu de ce dar "Bones and Skulls" par cei rai din ceea zici tu...
 

DeletedUser

Guest
Cea mai urita alianta de cind joc Grepolis a fost alianta Centurionii - Incognito care au facut tot posibilul si imposibilul sa cistige aceasta lume prin orice miloace inclusiv prin manipularea serverelor de catre moderatorii acestei lumi care tineau toti cu cei din Incognito.Bones and Skulls s-a retras in semn de protest pentru toate murdariile facute de aceasta alianta incepind de la incercarea de desfiintare a Bones and Skulls si pina la modul josnic in care au ajuns sa aiba toate minunile facute.

Tin sa va multumesc inca odata ca imi pronuntati numele
in semn de protest
, semnul meu fiind (mooning) pa skype...cat despre manipulat...va las pe voi sa va manipulati intre voi...doamne iarta-ma.

- - - Updated - - -

Adica, ca sa inteleg si eu ce vrei sa zici aici.. O alianta pierdea in afata unei alte aliante si in loc sa accepte asta au decis sa-si inventeze propriul motiv pentru a parasi jocul? Nu stiu de ce dar "Bones and Skulls" par cei rai din ceea zici tu...

Nu domnule...nu e asa...s au unit toti......ca sa faca o minune inaintea noastra...si n-au reusit...asta e problema :)...ei aveau impresia ca minunile se fac ca pe Iota...intr-un an de zile.....:) acuma fiecare cu impresiile lui.
 

DeletedUser

Guest
Tin sa va multumesc inca odata ca imi pronuntati numele , semnul meu fiind (mooning) pa skype...cat despre manipulat...va las pe voi sa va manipulati intre voi...doamne iarta-ma.

Pffff, in sfarsit unul mai cu capul pe umeri :D
Cat despre manipulare, de ce bre sa nu te lasi si tu manipulat, poate ca e misto, la asta te-ai gandit? :D
 

DeletedUser

Guest
Pffff, in sfarsit unul mai cu capul pe umeri :D
Cat despre manipulare, de ce bre sa nu te lasi si tu manipulat, poate ca e misto, la asta te-ai gandit? :D

Nu-mi permite religia, draga mea, insa pentru toti manipulatorii BOR a anuntat o oferta speciala de toamna...o galeata de apa sfintita (pt cei ce vor sa se spele pe maini, dupa intensa munca) la preturi de promotie...la 3 galeti luate, 2 in maini una in dinti...primesti un picior dupa ceafa.
 

DeletedUser

Guest
Acusi acusi am vorbit cu popa sa stinteasca galetile cu apa, deja a si inceput, iata dovada :D
lelese2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Proteste ,lasa mai agiazma carata cu dintiii!
Ce zici te bagi la o "spovedanie" cu botez !???
copii_rusia_apa_rece_35208700.jpg
 

DeletedUser9563

Guest
Adica, ca sa inteleg si eu ce vrei sa zici aici.. O alianta pierdea in afata unei alte aliante si in loc sa accepte asta au decis sa-si inventeze propriul motiv pentru a parasi jocul? Nu stiu de ce dar "Bones and Skulls" par cei rai din ceea zici tu...
Multiconturi cu gramada .Aproape fiecare din Incognito aveau 2 sau 3 conturi si nici nu incercau sa ascunda asta,se manipulau serverele in favoarea lor intr-un fel grosolan.Si ce a fost mai josnic este ca au incercat sa ne desfiinteze cu ajutorul lui Artemis35 de la noi care se saturase sa nu mai doarma noptile din cauza atacurilor lor si a cautat refugiu la ei luind o parte din jucatorii nostri cu ea.Dar a terminat prin a-si sterge contul de rusine pentru ceea ce a facut.Cei plecati acolo erau tot timpul amenintati cu stergerea de pe harta chiar de Artemis.Multi au revenit inapoi pina cind Bones in semn de PROTEST si-a sters conturile de pe PI.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Multiconturi cu gramada .Aproape fiecare din Incognito aveau 2 sau 3 conturi si nici nu incercau sa ascunda asta,se manipulau serverele in favoarea lor intr-un fel grosolan.Si ce a fost mai josnic este ca au incercat sa ne desfiinteze cu ajutorul lui Artemis35 de la noi care se saturase sa nu mai doarma noptile din cauza atacurilor lor si a cautat refugiu la ei luind o parte din jucatorii nostri cu ea.Dar a terminat prin a-si sterge contul de rusine pentru ceea ce a facut.Cei plecati acolo erau tot timpul amenintati cu stergerea de pe harta chiar de Artemis.Multi au revenit inapoi pina cind Bones in semn de PROTEST si-a sters conturile de pe PI.

Deci exact ce-am zis... O alianta a fost mai buna si mai activa... Si apoi dai cu scuzele... Ei sunt de vina ca ei atacau, de nu dormea ala noaptea? Pai despre ce dracu' e vorba-n joc? Si tot ei sunt de vina pentru ce decizie a luat X-ulescu?...
Sunt sigur ca voi nu ati fi atacat pe nimeni, voi vroiati sa le dati iepurasi si matzisori...

Lasa aia cu manipularea, ca aia-i scuza generica... Cand un jucator vede ca pierde, spune ca nu mai are timp si mai bine renunta, ca altfel (texte pline de fala aici)... Cand un grup de jucatori vad ca pierd, spun ca adminii i-au trisat si mai bine renunta, ca altfel... ;) Nu e perfect jocul din nici un punct de vedere, dar asta e viata... Insa nici chiar ca se manipuleaza serverele in favoarea nu stiu cui nu se poate spune.. Esti si naiv, si putin dobitoc daca crezi asa ceva..

P.S. Vezi ca eu habar n-am cine au fost Centurionii sau Bones and Skulls... insa astea sunt concluziile mele (si da, eu am obiceiul sa le trag singur) in urma a ceea ce ai prezentat tu ..
 

DeletedUser

Guest
Multiconturi cu gramada .Aproape fiecare din Incognito aveau 2 sau 3 conturi si nici nu incercau sa ascunda asta,se manipulau serverele in favoarea lor intr-un fel grosolan.Si ce a fost mai josnic este ca au incercat sa ne desfiinteze cu ajutorul lui Artemis35 de la noi care se saturase sa nu mai doarma noptile din cauza atacurilor lor si a cautat refugiu la ei luind o parte din jucatorii nostri cu ea.Dar a terminat prin a-si sterge contul de rusine pentru ceea ce a facut.Cei plecati acolo erau tot timpul amenintati cu stergerea de pe harta chiar de Artemis.Multi au revenit inapoi pina cind Bones in semn de PROTEST si-a sters conturile de pe PI.

Medicamente!!!!!!!!
 

DeletedUser2039

Guest
drept e ca ai uzat-o putin inainte sa te oferi sa o donezi...
 

DeletedUser

Guest
Hai bai zuberman ,fugi d'aci...ca avem discutii serioase.:D
 
Sus